Ciąża Magdy Mołek wywołała prawdziwy szał w stacji TVN. Media już szukają godnej zastępczyni prowadzącej, a jedną z nich jest Anna Wendzikowska.

Magda Mołek od 2005 roku związana jest z programem Dzień Dobry TVN. Teraz, gdy gospodyni śniadaniówki spodziewa się dziecka, wszyscy mają wątpliwości czy przez następne 9 miesięcy da sobie radę w tej roli.

POLECAMY – SIWIEC TŁUMACZY SIĘ Z “UKRYWANIA” CIĄŻY! JEST TEŻ WĄTEK SUROGATKI!

Magda od 13 lat pracuje jako prezenterka w Dzień Dobry TVN. Aktualnie program współprowadzi ze swoim wieloletnim kolegą, Marcinem Mellerem. Co więcej, program W roli głównej na stacji TVN Style również należy do niej. 

Dziennikarka w 2011 roku wyszła za mąż za Macieja Taborowskiego, z którym ma syna Henryka, a w styczniu bieżącego roku poinformowała świat o drugiej ciąży. Media od razu zaczęły spekulować jej kilkumiesięcznym odejściu z kanapy śniadaniówki.

Anna Wendzikowska to również szczęśliwa mama słodkiej Kornelii. Życie macierzyńskie dziennikarki jest na tyle ustabilizowane, że Ania nie musi rezygnować z podróży, które towarzyszą jej dziennikarskiej specjalizacji. Kobieta dla stacji TVN przeprowadza wywiady z aktorami, scenarzystami, reżyserami, a w zasadzie z całą zagraniczną branżą filmową. Trudno tym samym byłoby ją zastąpić, gdyby Ania jednak zdecydowała się zasiąść w śniadaniówce koło Marcina Mellera

ZOBACZ TEŻ – MACIEJ MYSZKOWSKI KOMENTUJE ZWIĄZEK Z JUSTYNĄ STECZKOWSKĄ!

Zobaczcie co więcej powiedziała Nam Ania Wendzikowska!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów