Stacja Polsat na wiosnę przygotowała nowy program Umów się ze mną. Take me out. Wiadomo już kto poprowadzi show!

Polsat znowu zaskoczy telewidzów nowym rozrywkowym programem. Kto spełni się w roli prowadzącego Umów się ze mną. Take me out?

POLECAMY – KONTO MII RADUSZEWSKIEJ JUŻ NA INSTAGRAMIE! NATALIA SIWIEC TAK TEGO NIE ZOSTAWI

Program Umów się ze mną. Take me out będzie wzorowany na formacie międzynarodowym o tym samym tytule. W każdym z 30 krajów show cieszyło się niesamowitym powodzeniem. Ta produkcja zapewni uczestnikom na pewno dużo zabawy i muzyki, która będzie towarzyszyć ich randkowym wyborom.

W każdym odcinku aż 30 kandydatek pozna kilku singli. Każdy z mężczyzn będzie musiał przekonać je do siebie w trzech rundach. Dziewczyny będą decydowały czy są nadal zdecydowane na spotkanie z danym kawalerem. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, to wybór będzie należał do mężczyzny, który wybierze kobietę do wspólnej randki.

O fantastyczną zabawę i błyskotliwe pytania zadba Piotr “Guma” Gumulec, artysta kabaretowy. Mężczyzna już podczas studiów dziennikarskich marzył o pracy w kabarecie, a swoim talentem podzielił się parodiując swój autorytet- Roberta Górskiego. Piotrek w wolnym czasie gra na gitarze stare polskie piosenki autorstwa m.in Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego.

ZOBACZ TEŻ – ANNA WENDZIKOWSKA ZASTĄPI MAGDĘ MOŁEK W DDTVN? MAMY KOMENTARZ DZIENNIKARKI!

Myślicie, że Piotrek poradzi sobie jako prowadzący Umów się ze mną. Take me out?

fot.materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów