We wczorajszym odcinku Kuby Wojewódzkiego na kanapie dla gości pojawił się Tomasz Terlikowski i Agnieszka Szulim.

Pierwsza część programu to rozmowa między ,,królem TVN-u” a silnie wierzącym dziennikarzem i działaczem katolickim, która skupiała się wokół seksu, rzeczy zakazanych i homoseksualistów. Wojewódzki ewidentnie nie mógł uwierzyć w to jaki styl życia preferuje jego gość. Pytał o marihuanę, antykoncepcje, a nawet powiedział, że planuje dziecko i szuka ojca chrzestnego. Czyżby Kuba wszedł na inny poziom związku i Renata Kaczoruk niedługo będzie w stanie błogosławionym?

Następnie pojawiła się kontrowersyjna Agnieszka Szulim w pięknej sukience i z psem. Temat seksu był kontynuowany. Dziennikarka mówiła o nagości, o tym, że jak się masturbuje myśli o Ryanie Goslingu, o tym że nie dostała rozgrzeszenia w kościele oraz o tym, że Wojewódzki widział ją nago.

Terlikowski siedzący obok był wyraźnie zdegustowany, aczkolwiek starał się nie oceniać towarzyszy, a w momencie, gdy pojawiła się Wodzianka , ten odwrócił wzrok.

Wczorajszy program bez wątpienia był jednym z najciekawszych odcinków popularniejszego show, gdyż na kanapie zasiedli goście, których światopogląd totalnie się różnił. Jednak wszyscy traktowali się z szacunkiem.

Oby więcej takich odcinków!
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=sQdiiuPag9w]


Nie ma więcej wpisów