Nie tylko zagraniczne kurorty są wybierane przez gwiazdy na wakacyjny relaks. Coraz większym zainteresowaniem  cieszą  się  rodzime SPA, zwłaszcza na krótkie, relaksacyjne wypady.

    Powszechnie wiadomo, że czas  wakacji dla wielu gwiazd i celebrytek nie jest przysłowiowym “okresem ogórkowym”. Wiele z nich intensywnie pracuje, biorąc udział w licznych wakacyjnych eventach, koncertach i warsztatach. A odpocząć czasem trzeba, dlatego na krótkie relaksacyjne wypady, gwiazdy wybierają rodzime SPA, bo blisko, łatwy dojazd , a obsługa i kuchnia na światowym poziomie. Kilka dni w takich komfortowych warunkach pozwala doskonale zregenerować ducha i ciało przed kolejnymi wakacyjnymi wyzwaniami zawodowymi.

Polecamy – Małgosia Kożuchowska dodała zdjęcia w bikini! Jak zareagowali fani?

 Jednym z ulubionych miejsc  znanych i lubianych Pań rodzimego show businessu  stał się Hotel Blue Diamond Active SPA  w Rzeszowie. Oddalony o godzinę lotu samolotem  od stolicy, usytuowany blisko lotniska, z doskonałą komunikacją z centrum Rzeszowa, najbardziej dynamicznie rozwijającego się miasta w Polsce.  Zalety logistyczne niewątpliwie przyczyniają się do  tego, że gwiazdy chętnie wybierają to miejsce, ale głównym powodem,  które wszystkie wymieniają  jednogłośnie, jest strefa SPA i oferowane przez nią zabiegi , baseny i sauny oraz dyskrecja personelu.  Warto też podkreślić smakowite jedzenie serwowane w restauracjach Blue Diamond, co w czasie zaplanowanego  krótkiego relaksu stanowi znakomite uzupełnienie wszelkich wygód i przyjemności.

 Weekendowy relaks w Blue Diamond polecają m.in. Anna Samusionek – aktorka, Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa i kulinarna, Lidia Kopania – wokalistka.

Zobacz również – Doda oburzona zachowaniem fanów: “Nie zabierajcie psów na koncerty”

Ulubiona potrawa Magdaleny Antosiewicz w restauracji Blue Diamond

źródło, fot. – informacja prasowa.


Nie ma więcej wpisów