Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu “M jak miłość”. 

Na fanów “M jak miłość” czekają kolejne wielkie emocje. Takiego wątku chyba nikt się nie spodziewał. Życie Uli (Iga Krefft) przewróci się nagle do góry nogami. 

HOT NEWS – “Od Opola do Opola” nowe muzyczne show od TVP! Będzie nostalgicznie?

Jak donosi portal Świat Seriali, pewnego dnia Janek (Tomas Kollarik) pojedzie do Warszawy, aby spotkać się z biologiczną matką (Ewa Kasprzyk). Wcześniej odwiedzi także sklep z biżuterią. Tam zakupi pierścionek zaręczynowy dla Uli. 

Ula w tym samym czasie złapie gumę i zatrzyma się na poboczu drogi. Zawiedziona brakiem pomocy zadzwoni do Janka. Z wielkim żalem wyzna, że nie poradzi sobie sama. Ku jej dużemu zaskoczeniu w końcu ujrzy nieznajomego mężczyznę, który przybędzie do niej z upragnioną pomocą. Przystojniak Bartek okaże być się młodszym bratem Andrzejka (Tomasz Oświeciński), o czym nie będzie wiedziała jeszcze sama Ula. Mężczyzna wymieni zepsutą oponę i poprosi Mostowiakównę o podwózkę do Gródka. Ula zgodzi się na propozycję Bartka, który po zakończonej podróży zaprosi dziewczynę na randkę. Na samo pożegnanie chłopak pocałuje Ulkę. Co ciekawe, Mostowiakówna zauroczy się Bartkiem… Tuż po zaskakującym spotkaniu wyzna Annie (Tamara Arciuch), że nie jest jeszcze gotowa na założenie rodziny. Dalsze wydarzenia mogą okazać się dla niej dużym szokiem.

Pod wieczór Janek zrealizuje swój plan. W 1368. odcinku (emisja 23 kwietnia) chłopak poprosi ukochaną o rękę. Ula powie TAK!

POLECAMY – Olśniewająca Doda w koronkowym kombinezonie. Co za seksapil!

Jak dalej potoczą się losy Janka i Uli? Czy Bartek namiesza w ich życiu? O tym przekonamy się już niedługo. Pamiętajcie, że nowy odcinek “M jak miłość” już w najbliższy poniedziałek o godzinie 20:50 na antenie TVP2. Będziecie oglądać? 

Wkrótce startujemy #radość #miłość #mjakmilosc 😁😃😍

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Tesknimy już trochę do lata, a Wy? #miłość #mjakmilosc

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Weekendu pełnego miłości życzy #mjakmilosc 😍❤️😘

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Facebook/M jak miłość


Nie ma więcej wpisów