Śledź nas

news

Maffashion się mściła? Ujawniamy daty i prawdę o Króliczkach

Opublikowano

w dniu

Udało nam się skontaktować z osobą z otoczenia Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, która rzuciła światło na aferę, którą od kilku tygodni żyją media. Swoje trzy grosze dodała także Rafalala!

W zeszłym tygodniu do mediów trafiło oświadczenie niejakiej Izabeli, która twierdziła, że Maffashion rozbiła jej związek i odebrała chłopaka. W między czasie owy mężczyzna opublikował własne oświadczenie, w którym stwierdził, że wtedy już nie był w związku z Izabelą. Później Sebastian Fabijański również zasugerował, że matka jego dziecka zdradziła go. Warto dodać, że wcześniej on sam przyznał się do zdrady Julii, ale kategorycznie zaprzeczył, że doszło do tego z Rafalalą.

HOT NEWS- Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub!

Teraz dotarliśmy do osoby z otoczenia pary, która rzuciła nieco światła na tę zagmatwaną aferę. Według informatora, romans Maffashion i Mateusza zaczął się podczas wyjazdu związanego z twórcami internetowymi, gdzie pracowali nad wspólnymi nagraniami – jak ustaliliśmy chodzi o weekend 10-11 czerwca br.
Jeszcze w nocy 10 czerwca Mateusz wysyłał swojej dziewczynie czułe wiadomości, które świadczą, o tym, że nadal byli razem. Pomimo tego, że pisał o tęsknocie do Izabeli, noc miał ponoć spędzić z Maff

Dziewczyna dowiedziała się o tym fakcie od życzliwych osób, które również były na tym wyjeździe. Według naszego źródła, Izabela skontaktowała się z Sebastianem i opowiedziała mu o swoich ustaleniach. Wtedy Fabijański miał przeprowadzić szczerą rozmowę z Julią. Nasz informator twierdzi, że Kuczyńska zdenerwowała się, że sytuacja wyszła na jaw i znalazła konto owej Izabeli na Instagramie. Podobno miała mścić się na niej na przykład oznaczając w piosence o zemście oraz w zdjęciach z króliczkami popularnej reklamy. Informator zdradził nam, że

Mateusz pochwalił się (a może pożalił), że Julia widząc reklamę Duracella skomentowała, że …… ją jak ten królik z reklamy, więc te wrzutki odbierała personalnie jako wiadomość do niej, żeby przypadkiem nie zapomniała, kogo(i jak) teraz ….. Mateusz 😉

SPRAWDŹ- Wiemy, kto zagra Patryka Vegę w filmie o nim samym – to światowej sławy aktor

Osoba z otoczenia zainteresowanych skomentowała też oświadczenie Mateusza. Twierdzi, że bardzo łatwo można udowodnić mu nieprawdę, ponieważ Izabela posiada odpowiednie dowody.

Oczywiście widziała “oświadczenie” Mateusza i jego zarzuty do niej w nim. Jest w stanie bardzo szybko je obalić, ale nie ma siły na publiczne przerzucanie się g*wnem

Jak wyjaśnił informator:

Możliwe, że Maffashion myślała, że nikt się o tym nie dowie. Jednak dziewczyna nie chciała milczeć, patrząc jak Sebastian jest poniżany i zdecydowała się udostępnić swoje oświadczenie.

Obecnie na Instagramie Maffashion można coraz częściej zobaczyć Mateusza lub jego znaki szczególne, jak np. tatuaż.

Sprawę króliczków poruszyła również w naszym wywiadzie Rafalala wprost pytając główną zainteresowaną:

Dlaczego Julia stawiała “króliczki” z reklamy baterii i oznaczała tę dziewczynę, sypiając z jej chłopakiem? Ja znam odpowiedź na to pytanie, ale będę na tyle kulturalna, że pozwolę odpowiedzieć na nie Julii.

Rita uważa, że teraz możemy usłyszeć wiele nieprawdziwych informacji od bohaterów tej afery, którzy mogą manipulować datami czy emocjami. Ona dodała:

Ja z drugiej strony nie wiem, dlaczego mam akurat nie wierzyć tej Izabeli, bo ona nic nie wygrywa na tym. Wręcz przeciwnie, na pewno był na nią duży nacisk z jakiś stron, bo pojawiła się jako niewygodny świadek. Więc ja cenię jej odwagę, że powiedziała, napisała i w jakiś sposób wystawiła siebie na strzał

Co sądzicie o tej sytuacji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Opozda pokazała wiadomości kochanki Antka: Byłam zastraszana, pisała smsy, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą

Fot. Premiera singla Soni Szklanowskiej

Fot. Screen Instagram/Facebook

AW

news

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zrobili sobie identyczne tatuaże: Nasz drugi

Opublikowano

w dniu

przez

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pochwalili się już drugą wspólną dziarą!

Nie jest tajemnicą, że Jakub Rzeźniczak należy do mężczyzn często zmieniających swoje partnerki. Piłkarz zdążył być mężem Edyty Zając, mieć córkę Inez z prawniczką Eweliną oraz burzliwą relację z Magdaleną Stępień. Owocem ich związku był syn Oliwier, który zmarł na raka. Od ponad roku jest związany z Pauliną Nowicką, z którą zaręczył się w grudniu.

HOT NEWS- Anna Głogowska potwierdza związek: Jestem szczęśliwie zakochana

Para nie ukrywa swojej relacji, publikując na Instagramie romantyczne kadry ze swojego życia. Tym razem zakochani pochwalili się, że zrobili sobie identyczne tatuaże. Na zamieszczonym filmie widzimy wizytę w studio oraz efekt końcowy. Para zdecydowała się na kwiat, którego łodyga przemienia się na napis “always”. Na końcu filmu uradowana Paulina wskakuje w ramiona Kuby. Pod filmem piłkarz zdradził, że to już kolejna wspólna dziara:

Nasz… drugi wspólny tatuaż ❤️🧩 🌼

Romantycznie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Anna Głogowska potwierdza związek: Jestem szczęśliwie zakochana

Opublikowano

w dniu

przez

głogowska

Anna Głogowska nieoczekiwanie przyznała, że jest zakochana! Czy jej wybrankiem jest Mikołaj Roznerski?

Anna Głogowska przez lata była związana ze starszym o 15 lat Piotrem Gąssowskim. Para poznała się na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, a w 2007 roku doczekała się wspólnie córki. Niestety związek nie przetrwał, ale byli zakochani mają pozostawać w przyjacielskich stosunkach.  

HOT NEWS- Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Jakiś czas temu niespodziewanie w mediach pojawiły się plotki, że tancerka spotyka się z Mikołajem Roznerskim. Aktor miał podobno zostawić dla Anny swoją ówczesną partnerkę, Adrianę Kalską. Jednak pomimo pojawiających się na portalach plotkarskich dowodów na ich związek, żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień.

Z kolei teraz Anna udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post, w którym nieoczekiwanie otworzyła się na tematy sercowe. Okazuje się, że jest zakochana:

Ekstra! Chyba mogę powiedzieć, że wreszcie jestem szczęśliwie zakochana

Jednak nie chciała zdradzić, z kim połączył ją los, żeby nie zapeszyć:

Tak się często zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać 

Myślicie, że to faktycznie Mikołaj?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Opublikowano

w dniu

przez

Paweł Deląg

Syn Pawła Deląga, Junior razem z żoną powitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Paweł Deląg należy do gwiazd chroniących swoją prywatność. Teraz, gdy jego dwaj synowie dorośli, aktor coraz chętniej pokazuje ich w swoich mediach społecznościowych. W lutym tego roku pochwalił się, że jego syn Paweł Junior wziął ślub z ukochaną Adą.

HOT NEWS- Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Z kolei teraz dowiadujemy się, że Paweł Senior został dziadkiem! Adrianna opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziecięcym wózkiem, dodając hashtag “new born”. Para nie zdradziła, jakiej płci jest ich pociecha, ale internauci błyskawicznie rozpoczęli “śledztwo”. Bardzo możliwe, że Paweł Deląg został dziadkiem wnuczki, bo z wózka wystaje kawałek różowego kocyka, który tradycyjnie symbolizuje dziewczynkę!

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Jabłczyńska jest prawniczką gwiazd – zdradziła, z czym się do niej zgłaszają

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Opublikowano

w dniu

przez

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel w ostatnim czasie coraz śmielej pokazuje nową wybrankę w mediach społecznościowych. Teraz napisał wymowny komentarz

Marcin Hakiel mocno przeżył rozwód z Katarzyną Cichopek, z którą doczekał się dwójki dzieci. Tancerz udzielił bardzo emocjonalnego wywiadu, w którym zasugerował, że żona go zdradziła. Mimo to on sam szybko znalazł nową miłość i wydaje się bardzo szczęśliwy o boku ukochanej.

HOT NEWS- Joanna Jabłczyńska jest prawniczką gwiazd – zdradziła, z czym się do niej zgłaszają

Blondynka, z którą się spotyka nie jest związana ze światem show biznesu i unika medialnego rozgłosu. Jednak na Instagramie, Marcin coraz “odważniej” pokazuje kulisy życia z wybranką. Jak na razie mogliśmy zobaczyć zaplanowane kadry, na których kobieta jest tyłem lub widać jedynie jej fragment. Teraz Hakiel postanowił zabrać głos i wyjaśnił, skąd ta decyzja i zwrócił się do fanów:

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości. Pozdrawiamy D&M

Myślicie, że wkrótce ją pokaże?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jan Borysewicz wspiera transpłciowego wnuka: Dlaczego człowiek ma się męczyć w obcej skórze?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY