Śledź nas

news

Maffashion straszy Rafalalę za pomówienia – zobacz traumatyczne pismo od prawnika!

Opublikowano

w dniu

rafalala

Rafalala poinformowała na Instagramie, że dostała maila od prawników Maffashion! Treść wiadomości mocno ją upokorzyła

Afera, w którą zamieszani są Rafalala, Maffashion i Sebastian Fabijański zdawała się wygasać w ostatnich dniach, jednak nic bardziej mylnego! Przypomnijmy, że kilka tygodni temu, Sebastian wyznał w głośnym wywiadzie dla Pudelka, że spędził noc u transpłciowej celebrytki, jednak nic pamięta, bo zażył środki odurzające. Przy okazji, przyznał się do zdrady ówczesnej partnerki Julii Kuczyńskiej, jednak zaznaczył, że nie doszło do tego z Rafalalą. Oliwy do ognia dolała potem niejaka Izabela, która twierdzi, że Maffashion również zdradziła Sebastiana, do tego z jej chłopakiem. Kobieta oskarżyła blogerkę o robicie związku, następnie o wysyłanie złośliwych wiadomości.

HOT NEWS- To koniec Ekipy Friza!? Wiśniewski: Niektórzy obierają swoją nową drogę

Z kolei dzisiaj Rafalala zaskoczyła kolejnym oświadczeniem. Na Instagramie poinformowała, że otrzymała maila od prawników Maffashion. Artystka przyznała, że jest oburzona treścią wiadomości:

Odkryłam dziś w mailu wiadomość od prawników Julii Kuczyńskiej. Jestem zszokowana transofobią, która z niej przebija

Kilka godzin później faktycznie opublikowała screen maila. Z wiadomości wynika, że prawnicy Julii wzywają Rafalalę do zaprzestania wypowiadania się na temat blogerki i jej rodziny oraz do usunięcia wszelkich materiałów, które postawy na ten temat. Powodem pisma ma być nieuprawnione wypowiadanie, pomawianie i wprowadzanie w błąd na temat Maffashion oraz groźby kierowane do jej syna.

Warto też zwrócić uwagę, że w piśmie wskazano błędny pseudonim “Rafał“, a nie Rafalala, aby najprawdopodobniej upokorzyć adresatkę. Przypomnijmy, że kobieta oficjalnie zmieniła płeć i nigdy nie posługiwała się pseudonimem Rafał. Rafalala przyznała, że jest tym szczegółem bardzo dotknięta, bo jak tłumaczy, dla osób transpłciowych przywoływanie dawnego imienia wiąże się z dyskomfortem, a nawet powrotem traumy. Wyraźnie oburzona napisała:

Co ma na celu wypisywanie moich starych danych, które według polskiego prawa przestały istnieć kilka lat temu? Rozumie, że adwokat działa na zlecenie, ale chyba jest w tym zawodzie jakaś etyka…?

Na kolejnych screenach opublikowała dalszą część pisma, w których możemy przeczytać żądania prawników, tu m.in. zapłacenie 50 tys. złotych na rzecz schroniska oraz opublikowanie oświadczenia w mediach społecznościowych. Najwyraźniej Rafalala nie ma zamiaru ulegać i opublikowała odpowiedź na zarzuty. Zaznaczyła, że nie tylko ona wypowiada się na temat Julii, a według niej, jej słowa potwierdziły się poprzez wypowiedzi innych osób. Na koniec kategorycznie zaprzeczyła, że kiedykolwiek stosowała groźby wobec syna Maffashion.

Na kolejnym kafelku ostro skierowała się do Julii:

Julio, jesteś niczym wariatka-żona z filmu Truman Show. Gdyby świat się rozpadł, wyjechałabyś z jakąś durną reklamą

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ruszyła sprawa rozwodowa Wojciechowskiej i Kossakowskiego – wiemy, kto wniósł pozew

Fot. Screen Instagram

AW

news

Olivia Newton-John nie żyje – gwiazda “Grease” miała 74 lata

Opublikowano

w dniu

przez

Olivia Newton-John

Olivia Newton-John od 30 lat chorowała na nowotwór…

Olivia Newton-John zyskała światową popularność, dzięki roli w kultowym filmie “Grease“, w którym wystąpiła u boku Johna Travolty. Za rolę Sandy Olsson otrzymała nominację do Złotego Globu. Niestety na początku lat 90. zdiagnozowano u niej raka piersi. Udało jej się pokonać chorobę, ale w kolejnych latach nowotwór powracał dwukrotnie.

HOT NEWS- Maja Hyży w tiulu, Oceana w dwóch kreacjach i biało czarne Kombi na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Australijka oprócz aktorstwa, rozwijała swoją karierę muzyczną. 14 z jej albumów pokryło się złotem, a cztery platyną. Oprócz tego Olivia była aktywistką na rzecz ochrony środowiska naturalnego i praw zwierząt.

Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci gwiazdy. Smutną wiadomość przekazał jej mąż John Easterling. Portal TMZ ujawnił, że Olivia do końca walczyła z chorobą:

Po 30-letniej podróży z rakiem przegrała walkę z rakiem piersi z przerzutami 

Rodzina opublikowała w mediach społecznościowych poruszające oświadczenie:

Dziś rano zmarła spokojnie na ranczu w południowej Kalifornii. Była otoczona rodziną i przyjaciółmi. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie

Osierociła męża i córkę Chloe Lattanzi. Miała 74 lata.

Łączymy się w bólu z rodziną…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Beata Kozidrak usłyszała decyzję sądu po apelacji prokuratury!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Hyży w tiulu, Oceana w dwóch kreacjach i biało czarne Kombi na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Opublikowano

w dniu

przez

dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do Stężycy!

Wakacyjna Trasa Dwójki tym razem zawitała na malownicze Kaszuby! 7 sierpnia widzowie TVP2 oraz widownia w Stężycy wzięła udział w fantastycznej zabawie w rytmach najpopularniejszych przebojów wszech czasów! Do tańca i wspólnego śpiewania zaprosili m.in. Oceana, Ottawan, Maja Hyży oraz legendarne zespoły: Boys, Kombi i Czerwone Gitary.

HOT NEWS- Beata Kozidrak usłyszała decyzję sądu po apelacji prokuratury!

Oceana wykonała swój największy hit “Endless summer” – oficjalny hymn mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Natomiast Czerwone gitary nie zawiedli widzów swoimi szlagierami: “Tak bardzo się starałem”, “Kwiaty we włosach”, “Ciągle pada”. Marcin Miller i Boys zaśpiewali “Niech żyje wolność i swoboda” oraz “Jesteś szalona”. Ponadto Kombi przypomniało swoje ponadczasowe hity: “Słodkiego miłego życia” oraz “Black&White”.

Na scenie mogliśmy zobaczyć także Top Girls, Łobuzy, Ottawan, Exaited i Maciej Smoliński. W duetach z Mają Hyży, Pawłem Skibą i Dagmarą Jaworską zagrali Mike & Laurent, czyli warszawski duet Dj’ów – Michał Harasimiuk i Leon Myszkowski, prywatnie syn Justyny Steczkowskiej. Mogliśmy też usłyszeć covery zagranicznych hitów takich jak: “Asereje”, “Ciao Siciliano”, “Shalala Lala”, “Macarena”, “Coco Jambo”. Koncert poprowadziły osobowości dobrze znane widzom TVP –Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, a na backstage’u Małgorzata Opczowska-Łęska.

Obejrzyjcie zdjęcia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sam Asghari atakuje byłego męża Britney Spears po krzywdzącym wywiadzie: Kevinowi wkrótce skończy się łatwy zarobek

scena z: Top Girls, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Łobuzy, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ottawan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Exaited, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Exaited, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Małgorzata Opczowska-Łęska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Łobuzy, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Agnieszka Drewnicka, Exaited, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Paweł Skiba, Dagmara Jaworska, Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Paweł Skiba, Dagmara Jaworska, Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Marcin Miller, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Czerwone Gitary, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Top Girls, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Małgorzata Opczowska-Łęska, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Kombi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Kombi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Mike & Laurent, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ottawan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Kombi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Paweł Skiba, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, Paweł Skiba, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, Michał Harasimiuk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Boys, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Boys, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Beata Kozidrak usłyszała decyzję sądu po apelacji prokuratury!

Opublikowano

w dniu

przez

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak nadal mierzy się z konsekwencjami swojego pijackiego rajdu po Warszawie

W dniu 62. urodzin Beata Kozidrak stawiła się w sądzie, by usłyszeć wyrok za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Sąd skazał ją wtedy na karę grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych, świadczenie pieniężnym w wysokości 20 tysięcy złotych na rzecz funduszu postpenitencjarnego i pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mimo że wokalistka wyraziła skruchę i przeprosiła, prokuratura nie zgadzała się z wyrokiem i złożyła apelację. Prokurator Aleksandra Skrzyniarz mówiła:

W ocenie prokuratury orzeczenie zbyt niskiej kary powoduje, że nie spełni ona swojej funkcji w zakresie prewencji ogólnej i szczególnej i nie zaspokoi społecznego poczucia sprawiedliwości

HOT NEWS- Sam Asghari atakuje byłego męża Britney Spears po krzywdzącym wywiadzie: Kevinowi wkrótce skończy się łatwy zarobek

Dzisiaj, 8 sierpnia Beata poznała decyzję X Wydziału Karnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Warszawie. Jeszcze przed zapadnięciem wyroku prokurator  Piotr Mączka mówił w rozmowie z Super Expressem:

Choć kwota, którą miała zapłacić Kozidrak, jest jego zdaniem odpowiednia, to od początku wnioskował, by artystka straciła prawko na siedem lat oraz wykonywała prace społeczne. Zgodnie z jego wnioskiem, słynna piosenkarka miałaby zostać ukarana 10 miesiącami ograniczenia wolności, polegającego na wykonywaniu nieodpłatnych prac na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie 

Jak donosi Fakt, gwiazda nie stawiła się w sądzie osobiście. Prokuratura wnosiła o surowszy wyrok, a obrońca BeatyMaciej Żbikowski próbował udowodnić niesłuszność tych żądań. Okazuje się, że prokuratura nie była przekonana przeprosinami gwiazdy w mediach społecznościowych. Żbikowski argumentował:

Prokuratura stwierdziła w apelacji, że ma wątpliwości co do rzetelności przeprosin Beaty Kozidrak w mediach społecznościowych.A przecież one płynęły prosto z serca. Cała Polska, pół Europy dowiedziało się, że taka gwiazda prowadziła w stanie nietrzeźwości 

Kontynuował:

W tej sprawie należy oceniać indywidualnie. Jak zachowywała się przed występkiem i co robiła po popełnieniu przestępstwa. Urząd prokuratorski nie podzielał poglądu, żeby wziąć pod uwagę dorobek artystyczny Beaty Kozidrak. To nie była główna przesłanka tego orzeczenia sądu. Przecież pani Beata Pietras działa też charytatywnie. Czyniła dobro, nie czerpała z tego korzyści, chciała. Czyż te osobiste cechy nie powinny wpłynąć na wymiar kary? 

Ostatecznie sąd nie przychylił się do apelacji prokuratury i wyrok pozostał bez zmian. Mecenas Marcin Mamiński z kancelarii reprezentującej Beatę mówił:

Mieliśmy nadzieję, że taki wyrok zapadnie. Jesteśmy zadowoleni z tego wyroku, nie składaliśmy apelacji. Dzisiejsze orzeczenie potwierdza wyrok pierwszej instancji, sprawa jest więc zakończona. Po tym orzeczeniu wyrok stał się prawomocny.

Z kolei sąd tak argumentował swój wyrok w relacji “Faktu”:

Sąd nie dopatruje się rażącej łagodności, którą podnosił prokurator. Sąd pierwszej instancji prawidłowo ocenił okoliczności łagodzące i obciążające. Kara grzywny jest karą adekwatną i powinna osiągnąć cele zapobiegawcze 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gwiazdy Polsatu bawią się z widzami na planie jesiennego spotu ramówkowego [foto]

Koncert Walentynki z Polsatem, Filharmonia Podlaska, 14.02.2021, fot.WBF/Patrycja Wiewiorkowska, na zdj. Beata Kozidrak
Earth Festival Uniejow, 23.08.2020, fot.WBF, na zdj. Beata Kozidrak
Sylwestrowa Moc Przebojow Polsat, 31.12.2020, fot.WBF, na zdj. Beata Kozidrak
scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
Beata Kozidrak

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sam Asghari atakuje byłego męża Britney Spears po krzywdzącym wywiadzie: Kevinowi wkrótce skończy się łatwy zarobek

Opublikowano

w dniu

przez

Sam Asghari

Sam Asghari broni jak lew swojej żony Britney Spears po atakach jej byłego męża!

Kilka dni temu były mąż Britney Spears, Kevina Federline zaprosił do domu kamery ITV. W trakcie rozmowy z dziennikarzami zdradził, że nastoletni synowie wokalistki nie chcą spotykać się z matką. 16-letni Sean Preston i 15-letni Jayden mieszkają z ojcem oraz jego partnerką i według jego relacji, nie widzieli się z Britney od kilku miesięcy. Wokalistka kupiła willę niedaleko, a mimo to ich kontakty nie polepszyły się. Chłopcy nie pojawili się także na jej ślubie z Sam’em Asghari. Kevin mówił:

Nie widzieli jej już od kilku miesięcy. To oni podjęli decyzję, żeby nie pojawiać się na weselu

W dalszej części wywiadu rozpływał się nad ojcem wokalistki, który przez 13 lat sprawował nad nią surową kuratelę. Według niego, to ocaliło jej życie. Dodał też, że chciałby, aby James Spears był obecny w życiu wnuków. Warto jednak przypomnieć, że w 2019 roku złożył wniosek o zakaz zbliżania się mężczyzny do synów.

HOT NEWS- Gwiazdy Polsatu bawią się z widzami na planie jesiennego spotu ramówkowego [foto]

Słowa byłego męża, Britney nie pozostawiła bez komentarza. Na swoim Instagramie przyznała, że wywiad wyjątkowo ją zabolał. Bardziej dosadnie sprawę skomentował Sam, który na InstaStories opublikował długie oświadczenie. Na początku stanął w obronie jej nagich zdjęć, które jak zaznaczył, nie przekraczają granic przyzwoitości:

Dla jasności – moja żona nigdy nie opublikowała nagiego selfie, z wyjątkiem pupy, co w dzisiejszych czasach jest dość skromne. Wszystkie pozostałe posty prezentowały nagość, którą można zobaczyć w każdej reklamie mydła czy balsamu

Dodał, że zarzuty Kevina na temat kontaktu Britney z synami nie są prawdziwe, przy okazji nie szczędził mu złośliwości:

Jego stwierdzenie dotyczące dystansowania się dzieci jest bezpodstawne, a wygłaszanie go publicznie jest nieodpowiedzialne. Chłopcy są bardzo mądrzy, niedługo skończą 18 lat i mogą w końcu uświadomić sobie, że “trudną” częścią było posiadanie ojca, który przez ponad 15 lat nie napracował się zbytnio jako wzór do naśladowania 

Sam zauważył, że “szczery” wywiad Federline’a może mieć związek z faktem, że synowie już niedługo skończą 18 lat i tym samym pozbawią go dochodów z alimentów. Dodał:

Kevinowi wkrótce skończy się łatwy zarobek, co prawdopodobnie wyjaśnia czas, w którym wygłosił te krzywdzące stwierdzenia. Nie znam go osobiście i nie mam nic przeciwko niemu, oprócz tego, że postanowił oczernić moją żonę. Aprobata dla okrutnej, 13-letniej kurateli ujawniła jego charakter, a lojalność wobec Jamiego wskazuje również na jego aprobatę dla jej koncepcji 

Kontynuował:

Kwestie, które dziś są uznawane za normalne i zachowanie, z którym można łatwo uporać się na terapii lub w inny sposób, zostały wyolbrzymione, by usprawiedliwić 13-letni wyrok więzienia. (…) Nie skomentuję ponownie tej kwestii, poza tym, iż powiem jedynie, że ja mam pracę

Na koniec podsumował, nawiązując do słynnego już zajścia z oscarowej gali, którego bohaterami byli Will Smith i Chris Rock:

Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że w przyszłości będzie miał bardziej pozytywne nastawienie. Ale obecnie: “Nie waż się mówić o mojej żonie”

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nowa trenerka w 13. edycji „The Voice of Poland” – zastąpiła popularną gwiazdę

AW

Kontynuuj czytanie

HITY