Już 21 Października w poznańskiej Galerii MM odbędą się dwa wyjątkowe, połączone ze sobą eventy z samymi nazwiskami z pierwszych stron gazet! “Biznes od kuchni”, czyli autorski projekt Artura Bednarczyka, który jest połączeniem program telewizyjnego z cyklem eventów przedstawiających kulisy projektów, które okazały się komercyjnymi sukcesami.

Tym razem gośćmi specjalnymi eventu będą kontrowersyjna Monika Banasiak, była żona Andrzeja Zielińskiego ps. Słowik, bossa mafii pruszkowskiej, autorka bestsellera “Królowa Mafii”, od niedawna właścicielka jednego z najpopularniejszych salonów w Warszawie – Monabella, Patryk Boro – publicysta (PR), producent eventów, pokazów mody i producent filmowo – telewizyjny, mający na swoim koncie dwie świetnie sprzedające się powieści “Więzy Krwi” (nagroda za najlepszy debiut Polskiego Stowarzyszenia Literackiego) oraz “Sex, Love & Me”, którego pierwszy nakład sprzedano w ciągu 7 dni od daty wydania!

Nie zabraknie również Ani Szubert. Kontrowersyjna, a zarazem najpopularniejsza fotografka w Polsce, która tego samego dnia po evencie “Biznes od kuchni”, wraz z Piotrem Mieśnikiem świętować będzie premierę swojej debiutanckiej książki “Jak pokonałam swojego raka!” Na premierze prowadzonej przez Dorotę Raczkiewicz (prezes Drużyny Szpiku) oraz Patryka Boro nie zabraknie atrakcji w postaci pokazu prekolekcji znanej francuskiej projektantki Agnes Wuyam, którą pokochały również polskie gwiazdy, jak i wyjątkowych występów, kogo? Tego póki, co organizatorzy nie chcą zdradzać.

fot. screen z Facebook


Nie ma więcej wpisów