Marieta Żukowska od dawna jest fanką minimalistycznej biżuterii BELLER wykonywanej ręcznie z kruszców najwyższej jakości i kamieni szlachetnych. Aktorka wybiera ją zarówno na czerwony dywan, jak i na co dzień. Od października zaczyna oficjalną współpracę z polską marką biżuteryjną.

Marieta to dla mnie ikona stylu i wzór kobiecości. Bardzo cenię ją za talent aktorski, styl i osobowość – wyznaje Błażej Baar, właściciel i projektant marki. Marzyłem o tym, żeby to właśnie ona została ambasadorką BELLERa. Na szczęście, nie musiałem jej długo namawiać. Wierzę, że jeszcze wiele razy zaskoczymy wszystkich naszą współpracą – dodaje.

Polecamy: Marieta Żukowska w listopadowym „Sensie”: Liczy się każda sekunda!

Już niebawem odbędzie się wyjątkowa sesja zdjęciowa z udziałem aktorki, podczas której zaprezentowane zostaną nowe kolekcje marki BELLER.

Kocham biżuterię BELLER za minimalizm, cudowną jakość i ręczne wykonanie – wyznaje Marieta Żukowska. Pozornie jest ona niewidzialna, a jednak zawsze zwraca uwagę innych. Czuję się w niej bardzo kobieco. BELLER dodaje mi blasku i elegancji, a przy tym – idealnie łączy się ze mną i moim stylem – dodaje aktorka.

W ubiegłym roku ambasadorką marki była wokalistka Halina Mlynkova. Poza tym, biżuterię BELLER pokochało wiele innych polskich gwiazd – m.in. Kamilla Baar, Agnieszka Szulim, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Ada Fijał, Katarzyna Warnke, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało czy Anita Sokołowska.

Zobacz też: Halina Mlynkova w sesji wizerunkowej dla marki Beller!

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów