Zmienia się?

Od momentu, gdy Mateusz Maga odpadł z programu ,,Top Model”, zaczyna pokazywać się na ściankach i czerwonych dywanach. Niedawno pojawił się na bankiecie marki Kruger Matz, z kolei wczoraj gościł na imprezie MTV Pre – Party.

Podczas swojej przygody z ,,Top Model”, Mateusz pokazał się z melancholijnej, introwertycznej strony, ale jak potem wyjaśniał, spowodowane było to rodzinnymi problemami. Teraz jest inaczej?

Patrząc z perspektywy programu, z perspektywy tego, że dopiero niedawno podpisałem kontrakt, mogą mieć do mnie pretensje, że nie działałem. Wynika to z tego co czułem i przeżywałem. Tak, a nie inaczej zareagowałem co było moim wielkim błędem. Zaraz po opuszczeniu programu powinienem udać się do agencji i podpisać kontrakt i działać, a nie załamywać się bo rzeczywiście nic mi to nie dało, a tylko odbyło się na moim zdrowiu. 

Teraz nie mogę się poddawać i program nauczył mnie tego, że właśnie nie można się poddawać i jak jedna z uczestniczek mówiła ,,trzeba mieć twardy tyłek”, żeby być w tym biznesie. 

Myślicie, że Mateusz zaistnieje na rynku modowym, a jego wrażliwość nie przeszkodzi w zrobieniu kariery?

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Facebook/Mateusz Maga


Nie ma więcej wpisów