​Odcinki castingowe ósmej edycji „Tylko Muzyka. Must Be The Music.” upłynęły pod znakiem świetnych występów uczestników oraz… ostrej wymiany zdań między Korą i Piotrem Roguckim. Czy tak ostro będzie także podczas półfinałowego odcinka już w najbliższą niedzielę?

Kora i Piotr Rogucki podczas odcinków castingowych niejednokrotnie mieli odmienne zdanie na temat występujących uczestników i w ogóle tego nie ukrywali. Czasem wymiana zdań przeradzała się w karczemne awantury. Piotrowi Roguciemu raz udało się tak zdenerwować Korę, że ta wyszła ze studia krzycząc: “Wychodzę. Do widzenia! Idę. Nie mogę już słuchać tego co mówisz. Zostawiam wolne miejsce. Egzaltuj się!”.

Okazuje się, że to tylko jedna z wielu kłótni, do których doszło na planie. Wszystkie, wśród nich również te, których nie wyemitowana na antenie, możecie obejrzeć w naszym wideo. Zobaczcie sami, że było naprawdę ostro!

Jak myślicie, czy między jurorami dojdzie do podobnych spięć także podczas pierwszego półfinałowego odcinka? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, na żywo, o godzinie 20.05 w Polsacie.


Nie ma więcej wpisów