Wydawać by się mogło, że po wzruszających i pełnych emocji występach Uczestników w trakcie Przesłuchań w ciemno i Bitew, już nic nie zaskoczy widzów Dwójki. Nic bardziej mylnego! Piąta edycja The Voice of Poland wkracza w decydującą fazę – Nokaut, w trakcie której z programem pożegna się aż 16. Uczestników. Wśród tych, którzy w sobotę zaprezentują swoje wokalne umiejętności, jest 19-letnia Aleksandra Nizio. Dziewczyna zaśpiewa balladę „One and Only” Adele.

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą kolejny etap programu The Voice of Poland – Nokaut. Po trzech tygodniach Bitew Trenerzy zdecydują, kto wystąpi w odcinkach na żywo i będzie miał szansę na zdobycie tytułu Najlepszego głosu w Polsce. Wśród walczących o to miano jest Aleksandra Nizio, której przygoda z muzyką trwa od najmłodszych lat. Już jako dziecko zdobywała doświadczenie występując na scenach festiwalowych, a obecnie reprezentuje Polskę na wielu międzynarodowych przeglądach muzycznych. Jednym z marzeń wokalistki jest występ w Opolu oraz nagranie płyty folkowo-rockowej. Jej plany mają duże szanse powodzenia, ponieważ jest typem optymistki, która nie boi się wyzwań i z uśmiechem na twarzy zdobywa swoje wyznaczone cele.

W trakcie Przesłuchań w ciemno talent wokalny Aleksandry wprawił w zachwyt Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka. Natomiast podczas Bitew swoim głosem pokonała Isabelle Mienandi i Sylwię Łyko. O tym, czy zachowa szansę na otrzymanie tytułu Najlepszego głosu w Polsce oraz zdobycie kontraktu fonograficznego z Universal Music Polska, widzowie Dwójki przekonają się w najbliższą sobotę na TVP2!


Nie ma więcej wpisów