Przed Przemkiem Kossakowskim niełatwe zadanie, by wcielić się w “championa wszech czasów”. Będzie jak… Dariusz Michalczewski. Prowadzący zmierzy się z Tigerem, by poznać czego najbardziej boi się jego bohater. Co zostanie z Tigera, po tym jak skrzyżują rękawice z Kossakowskim, zobaczymy już w tę sobotę w TTV.

Jeszcze niedawno jego oszałamiającą karierę bokserską śledziła cała Polska. Czy dziś, po zejściu z ringu, Tiger zachował duszę wojownika?  Jaki wizerunek kreuje, a jakim człowiekiem jest naprawdę? Jakim jest mężem i ojcem? Czy cokolwiek może go zranić? Czy ludzie wykorzystują jego dobroć i jak sobie z tym radzi ten “łobuz  o gołębim sercu”?

 “Kossakowski. Być jak…” ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Pozwala spojrzeć na osoby publiczne z zupełnie innej perspektywy. Przemek spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe, zaczynając od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. Zada pytania, jakich nikt inny jeszcze nie zadał.  Odpowiedzi poznamy w sobotę, 10 Września o 22:00, TTV

Zobacz również: Przemysław Kossakowski zatrudnił się w supermarkecie – trywialne obowiązki, czy wyzwanie życia?

tiger24

tiger26

 


Nie ma więcej wpisów