W zeszły weekend Kylie Jenner obchodziła swoje 21 urodziny. Impreza nie skończyła się dobrze dla jednej z zaproszonych dziewczyn.

21 lat to wiek, kiedy w Stanach Zjednoczonych można legalnie pić alkohol. Milionerka Kylie Jenner postanowiła wykorzystać tę okazję do zorganizowania imprezy urodzinowej obficie zakrapianej alkoholem. Na evencie nie mogło zabraknąć jej sióstr, oczywiście w obcisłych strojach.

HOT NEWS- Aleksandra Gątkiewicz: Miłość do jedzenia wyniosłam z domu

Wśród zaproszonych gości znalazła się Tammy HeMbrow, australijska modelka, która wcześniej współpracowała z Khloe, prezentując jej kolekcję jeansów. Niestety piękność z Antypodów opuściła klub na noszach karetki. Na Instagramie dodała filmik, w którym roztrzęsionym głosem wyjaśniała zajście:

Tak, to prawda, zemdlałam na imprezie. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd. Zdecydowanie nie powinnam tego wieczoru pić, byłam wyczerpana, miałam jet lag, nie spałam 30 godzin

Te przekonywania nie wzruszyły sióstr, które od razu przestały follować modelkę na Instagramie. Na ten krok jedynie nie zdecydowała się Kylie. Przesadziły?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zobacz zdjęcia z gruzińskich wakacji – Foremniak, Jeżowska, Walewska, Bończyk

kylie

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU


Nie ma więcej wpisów