Śledź nas

news

Niezwykły duet Lipnicka&Porter wraca na scenę z Nieprzyzwoitym Koncertem!

lipnicka

Anita Lipnicka i John Porter znowu wystąpią razem na scenie!

Duet Lipnicka&Porter w 2003 roku zdobył listy przebojów albumem “Nieprzyzwoite piosenki”. Płyta pokryła się platyną i przez wiele tygodni pozostawała numer 1. Publiczność zakochała się w aksamitnym głosie Anity połączonym z rockową charyzmą Johna. Niestety w pewnym momencie muzycy zakończyli tę część swojej współpracy i postanowili przemierzać oddzielnie muzycznej ścieżki. Potem wielokrotnie byli namawiani na powrót, jednak konsekwentnie odmawiali! Teraz, jeden raz zrobią wyjątek!

HOT NEWS- Izabela Janachowska z mężem odwiedza swój luksusowy salon ślubny w Warszawie – wiemy, kiedy otwarcie!

Co więc takiego skłoniło ich do zagrania koncertu? Symbolika! W tym roku Anita obchodzi jubileusz 25-lecia na scenie. W związku z tym wokalistka ruszyła w trasę “Intymnie“, podczas której pierwszy raz, poza zespołem, towarzyszy jej na scenie smyczkowe trio. Również w tym roku, przypada 40 rocznica wydawnictwa Johna– płyty “Helicopters“. John także przygotowuje się do trasy z tej okazji. Nie bez znaczenia jest też fakt okrągłych urodzin muzyków- trudno w to uwierzyć, ale Anita Lipnicka kończy właśnie 45 lat! 70. urodziny w sierpniu obchodził będzie John. Właśnie te wszystkie daty skłoniły muzyków do zagrania, jednego, wyjątkowego Nieprzyzwoitego Koncertu 4 lipca 2020 roku. Wokalistka przyznaje:

Niektóre historie nie mają wyraźnego początku, ani
zdecydowanego końca. Zawieszone w czasie i przestrzeni, trwają nieprzerwanie, zmieniając swoją naturę, swój kształt i nasycenie kolorów… Tak jest z moją relacją z Johnem Porterem. Znaliśmy się zanim świat poznał nas dzięki pierwszej płycie, i nadal utrzymujemy ciepłe kontakty, mimo że od lat nie gramy już w duecie. Tak się składa, że w tym roku oboje obchodzimy okrągłe jubileusze pracy twórczej. Każde z nas miało huczne plany z tej okazji, które w brutalny sposób pokrzyżowała nam pandemia.

Moja trasa Intymnie została przerwana w połowie, zaś Johna tour Helicopters nie zdążył nawet ruszyć w Polskę! Oboje doszliśmy więc do wniosku, że ta “przerwa techniczna” w graniu koncertów z naszymi zespołami to dobry pretekst, by zagrać sobie we dwoje i tym wydarzeniem uczcić 10 lat spędzonych razem na scenie. Bo to przecież nie lada wynik: trzy płyty, każda co najmniej złota, jeden Fryderyk, tysiące wspólnych występów w kraju i zagranicą.

Kawał życia, kawał czasu, tyle wzruszeń – piękna muzyczna przygoda! Jakże byśmy mogli ją pominąć celebrując w tym roku nasze jubileusze!? Zapraszamy wiec bardzo serdecznie na jeden, jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny Nieprzyzwoity Koncert duetu Lipnicka&Porter!!!

Organizatorzy zadbali, by wszyscy fani mogli jeszcze raz zobaczyć muzyków razem na scenie. 100 unikalnych biletów na to wydarzenie pozwoli widzom spotkać się z muzykami twarzą w twarz i usłyszeć ich na żywo w warszawskim Studio Las. Dla wszystkich, którym nie uda się zdobyć jednego ze 100 biletów, pozostaje transmisja online tego wydarzenia przez platformę live.studio-2.pl. Tylko do 25 czerwca dostęp do streamingu wykupić można za 29 zł. Bilety zakupione pomiędzy 26 czerwca a 3 lipca dostępne będą w cenie 39 zł, a w dniu koncertu 45 zł.

Tęskniliście za ich duetem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy płeć dziecka Basi Kurdej-Szatan – Rafał będzie zachwycony?

View this post on Instagram

"A gdyby tak wydłubać oczy Powkładać nogi w miejsce rąk Wszystkiemu co nie nasze, inne Zabrać głos?…" Świat znowu daje mi tysiąc powodów, by wracać do "Tęczowej" i cytować z niej własne słowa. To, co dzieje się obecnie w Stanach Zjednoczonych wskazuje jedynie na fakt, że przegrywamy wszyscy sromotnie jako gatunek ludzki. Potrafimy latać w kosmos, porozumiewać się na odległość, rozbijać cząstki na atomy, przewidywać przyszłość, przesuwać granicę śmierci, a nadal nie umiemy żyć obok siebie w pokoju. Wciąż nie odrobiliśmy lekcji z tolerancji. Choć wydawać by się mogło, że to właśnie zdolność do poszanowania czyichś poglądów, wierzeń, upodobań odmiennych od naszych własnych, stanowi kanwę dla rozwoju cywilizacji. Czy to początek końca? Czy chwilowe pogorszenie kondycji ludzkości? Nie wiem. Wiem tylko, że piosenka "Tęczowa" jest moim głosem w tej sprawie. I że śni mi się, marzy, taki świat, taka wspólna przestrzeń, w której każdy może być swobodnie sobą – bez względu na kolor skóry, preferencje polityczne czy orientację seksualną. Jako że mamy początek czerwca, chciałabym przy okazji wspomnieć, że jest on określany Miesiącem Dumy. I pozdrowić serdecznie środowiska LGBT, które po upływie pół wieku od pierwszych protestów w obronie własnych praw, (nomen omen mających miejsce w USA) nadal zmagają się z problemem nietolerancji i dyskryminacji. W Polsce i w wielu innych krajach. Za co mi wstyd. Tak jak mi wstyd za Amerykę teraz. "Zabijasz mnie Gdy zmieniać chcesz Nie mam żadnych szans… Zabijasz mnie Wzrokiem, słowem złym Nie mogę z kolan wstać…" Całą piosenkę znajdziecie pod linkiem w bio ⤴️

A post shared by Anita Lipnicka (@anita.lipnicka) on

Fot. Aldona Karczmarczyk | Van Dorsen Artists

AW

moda

Dygant, Maff i Zawadzka pokochały płaszcze misie – sprawdź najmodniejsze stylizacje

płaszcze

Wiele lat temu, w czasie srogich zim dzieci musiały nosić plata typu miś. Dla jednych szał, dla innych zmora, bo “misie” najczęściej były ciężkie, miały za długie rękawy i sięgały kostek. Potem moda na ten typ płaszczy przeminęła, jednak teraz powróciła ze zdwojoną siłą. Choć materiał misia się zmienił – teraz płaszcze pozostają ciepłe i prawie nic nie ważą.

HOT NEWS- Nowa prowadząca PnŚ Małgorzata Opczowska stawia pierwsze kroki w Warszawie [zdjęcia]

Także gwiazdy pokochały puchate palta, które są zarówno modne jak i wygodne. W swojej szafie beżowe płaszcze i kurtki mają Agnieszka Dygant, Katarzyna Sokołowska, Majka Jeżowska i Julia Kuczyńska. Na nieco mniej praktyczny, choć bardzo szykowny jasny odcień zdecydowały Paulina Krupińska-Karpiel, Monika Mazur-Chrapusta, Marcelina Zawadzka i Żaklina Ta Dinh. Natomiast Natalia Nykiel i Agnieszka Radwańska postawiły na oryginalny niebieski kolor!

Obejrzyjcie naszą galerię misiowych płaszczy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację – wiemy, w jakim jest stanie

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Nowa prowadząca PnŚ Małgorzata Opczowska stawia pierwsze kroki w Warszawie [zdjęcia]

opczowska

Małgorzata Opczowska przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy!

Kilka tygodni temu Małgorzata Opczowska dołączyła do ekipy “Pytania na Śniadanie”, gdzie zasiadła na kanapie prowadzących z Łukaszem Nowickim. Dziennikarka i prezenterka od 13 lat pracuje w telewizji. Urodziła się w Krakowie, gdzie skończyła studia. Od niedawna mieszka w Warszawie, gdzie azyl nalazła nieopodal królewskich Łazienek.

HOT NEWS- Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację – wiemy, w jakim jest stanie

Właśnie w Łazienkach najchętniej spaceruje ze swoim 6-letnim synkiem Maxem – karmią wiewiórki, podziwiają zmieniającą się przyrodę, robią zdjęcia. Małgorzata jest samotną matką:

Jesteśmy dla siebie całym światem. Zawsze jesteśmy razem. Max często powtarza: “Mama i syn to super team”. Jest to dziecko, które spadło mi z nieba. Ma dobre sercu, bardzo często mnie uczy pokory i niekomentowania wszystkiego, potrafi wytłumaczyć każdą słabość drugiego człowieka. Wynagradza mi wszystkie smutki, które spotkały mnie w życiu

Max uwielbia dinozaury i interesuje się układem słonecznym. Dumna mama dodaje:

Przez 4 pierwsze lata nie mieliśmy telewizora w domu, więc jest dzieckiem wychowanym na książkach

Obejrzyjcie zdjęcia z ich rodzinnego spaceru!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Krupa planuje drugie dziecko: Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Joanna Krupa planuje drugie dziecko: Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę

krupa

Joanna Krupa wyjawiła plany na przyszłość!

Joanna Krupa długo odkładała macierzyństwo na później, zawsze stawiając karierę na pierwszym miejscu. Dopiero gdy poznała swojego obecnego męża Douglasa Nunes zdecydowała się na zostanie mamą. Gdy na świecie pojawiła się mała Asha-Leigh, modelka zupełnie zmieniła priorytety stawiając macierzyństwo na pierwszym miejscu.

HOT NEWS- The Voice of Poland: 3 odcinek finałowy z Górniak i Cugowskim na scenie

W związku z finałem Top Model, modelka przyjechała do Polski razem z córką. W rozmowie z portalem Pudelek, Joanna przyznała, że teraz chciałaby po raz kolejny powiększyć rodzinę:

No takie są plany. Strasznie bym chciała mieć drugie dziecko. Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę. Ale zobaczymy, wszystko jest nie tylko w moich rękach, co ma być to będzie, ale strasznie bym chciała

Trzymamy kciuki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Monika Jarosińska powraca z nowym singlem – posłuchajcie nostalgicznego “Ludzie mówią”

AW

Kontynuuj czytanie

news

The Voice of Poland: 3 odcinek finałowy z Górniak i Cugowskim na scenie

the voice

Przed nami trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland!

Już w następną sobotę 3 odcinek finałowy, podczas którego poznamy czwórkę finalistów, którzy już za tydzień będą walczyć tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Oprócz zaszczytnego tytułu na zwycięzcę będzie czekać możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tys. złotych!

HOT NEWS- Monika Jarosińska powraca z nowym singlem – posłuchajcie nostalgicznego “Ludzie mówią”

W tym odcinku na scenie wystąpią:

  • Anna Gąsienica-Byrcyn i Anna Nadkierniczna z drużyny Edyty Górniak
  • Mikołaj Macioszczyk i Krystian Ochman z teamu Michała Szpaka
  • Adam Kalinowski i Natalia Szczypuła z ekipy Tomsona i Barona z zespołu Afromental
  • Martyna Zygadło i Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak

Oczywiście nie zabraknie również muzycznych gości, którzy uświetnią wieczór: trener dziewiątej edycji programu Piotr Cugowski oraz Mikolas Josef – miliony słuchaczy w Europie pokochało za utwory „Me Gusta”, „Colorado” czy „Lalalalalalalalalala”.

Na scenie wystąpi też trenerka obecnej edycji Edyta Górniak. Diwa zaśpiewa swój nowy singiel “Too late”, który ujrzał światło dzienne kilka godzin temu!

3. odcinek finałowy już w sobotę o 21:00 w TVP2!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kontrowersyjne kozaki w jasnych odcieniach podbijają świat mody – sprawdź jak je nosić!

fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.