Śledź nas

casting

Nowe reality show na łonie natury – “Farma” nie będzie sielanką. Casting trwa

Opublikowano

w dniu

Farma

“Farma” to zaskakująca propozycja od telewizji Polsat!

Programy typu reality show szturmem wróciły na antenę polskich stacji telewizyjnych. Tym razem uczestnicy nowej produkcji nie spędzą czasu na rajskiej wyspie, a w… wiejskim gospodarstwie! “Farma” została wyemitowana w ponad 20 krajach, a teraz Polsat zdecydował się na polską edycję nietuzinkowego show.

HOT NEWS- Włodarczyk i Kopron z kolejnymi medalami dla Polski. To trzecie złoto Anity w karierze!

Uczestnicy programu zostają wyrwani z wygodnego życia w mieście i trafiają do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Tam czekają na nich pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami i zarządzanie hektarami ziemi. Nie da się udawać i nie da się niczego ukryć. Trzeba być sobą… i przetrwać!

Nowi rolnicy zamieszkają w jednym domu, gdzie będą musieli nauczyć się współpracować: przed nimi nie tylko wiejskie obowiązki, ale również zadania tygodniowe sprawdzające ich umiejętności i siłę charakteru. Mimo że między mieszkańcami gospodarstwa będą nawiązywać się przyjaźnie i sojusze, program opiera się na rywalizacji. Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania! Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Farmera Roku i wielkie pieniądze!

Casting do programu już trwa. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie farma.polsat.pl. Produkcja nie przewiduje ograniczeń dla kandydatów.

Co sądzicie o programie? Może się zgłosicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Pierwsza męsko-męska para wystąpi w “Tańcu z Gwiazdami” – znamy możliwych uczestników

Fot. Materiały prasowe

AW

casting

Ninja Warrior Polska powraca – zgłoś się do castingu

Opublikowano

w dniu

warrior

Ruszyły castingi do szóstego sezonu Ninja Warrior Polska! Zawalcz o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i
nagrodę główną 150 tysięcy złotych!

Czas na kolejną dawkę niepowtarzalnych sportowych emocji. Jeśli lubisz aktywność fizyczną, nowe wyzwania i chcesz przeżyć przygodę życia, weź udział w castingu i zmierz się z legendarnym torem przeszkód w Ninja Warrior Polska.

HOT NEWS- Rafał Grabias oszukany przez byłego. Kolejna ofiara Tindera?

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy!

Jeśli chcesz wziąć udział w programie musisz mieć ukończone 18 lat. Mile widziane
są także te osoby, które brały udział w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl

Nie czekaj, wyślij zgłoszenie już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mandaryna z Fabienne, ponętna Madeńska i Sztaba z żoną na otwarciu nowego klubu

warrior

fot. informacja prasowa

WG

Kontynuuj czytanie

casting

Sanatorium miłości: ruszył casting do 5. edycji programu

Opublikowano

w dniu

przez

Sanatorium miłości

Jesteś po 60.-tce i marzysz o poznaniu kogoś nowego? Sprawdź, jak zgłosić się do Sanatorium Miłości!

Telewizja Polska zaprasza do wzięciu udziału w castingu do najpopularniejszego reality show dla seniorów, czyli Sanatorium miłości. Kandydaci i kandydatki muszą ukończyć 60. rok życia, być stanu wolnego i pragnąć odmienić swoje życie!

HOT NEWS- Finał Mask Singer: kto kryje się za kostiumami Deszczu, Bociana i Koguta!?

W castingu do poprzedniej edycji wzięło udział prawie 1000 osób z kraju i z zagranicy. Aby się zgłosić należy wysłać zgłoszenie zawierające wymagane informacje (imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania, kilka fotografii) na adres e-mail: sanatoriummilosci@tvp.pl. Czas na wysłanie zgłoszenie upływa 12 sierpnia 2022 roku.

Program jest autorskim formatem TVP. Gospodynią wszystkich edycji jest Marta Manowska, która wspiera 12 seniorów w ich przygodzie w tytułowym sanatorium. Mają różne życiowe doświadczenia, czasami bardzo trudne i bolesne. Łączy ich jedno. Są samotni, poszukują ciekawych przygód, emocji i nowych znajomości, przyjaźni, a nawet miłości.

Lubicie ten program?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Stuhr, Grochowska i Damięcki na premierze filmu „F*cking Bornholm” [zdjęcia]

Fot. Materiały prasowe TVP

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Lego Masters: ruszył casting do trzeciego sezonu!

Opublikowano

w dniu

przez

Lego Masters

Lego Masters powraca! Sprawdź, jak się zgłosić!

Wyjątkowy program Lego Masters cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów, jak i wśród uczestników. Format zapewnia rozrywkę dla całej rodziny, w którym uczestnicy przekraczają granice wyobraźni tworząc imponujące budowle z klocków.

HOT NEWS- Kozidrak, Bujakiewicz i Urszula na Koncercie Wdzięczności w TV Puls [foto]

Właśnie ruszył casting do 3. edycji programu! Najważniejsze wymagania? Kreatywność, determinacja i pasja. Podczas zadań uczestnicy mogą zademonstrować nie tylko umiejętności techniczne, ale również uwolnić pokłady kreatywności. 

Na casting mogą się zgłosić  osoby od 12. roku życia. Uczestnik musi być mieszkańcem Polski i płynnie posługiwać się językiem polskim. Osoba zgłaszająca się do programu musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na udział w castingu musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych. Uczestnik nie może być osobą karaną. Link do zgłoszenia znajduje się TUTAJ!

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Brodka, Zawiałow i Zalewski na gali Fryderyki 2022 – znamy wyniki [zdjęcia]

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Przed nami 14. edycja Mam Talent! – casting trwa

Opublikowano

w dniu

przez

Mam Talent!

Mam Talent powróci na antenę jeszcze w tym roku!

Mam Talent to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych na świecie. Zaletą formatu jest fakt, że zgłosić się może praktycznie każdy, kto posiada jakiś, najbardziej szalony, talent. W Polsce powstanie już 14. edycja show!

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

13 kwietnia ruszył casting online do programu. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie TVN i nagrać krótki filmik z prezentacją swojego talentu oraz przedstawić siebie w kilku słowach. Nowa edycja znajdzie się w jesiennej ramówce stacji.

Przypomnijmy, że 13 edycja show powróciła na antenę po dwuletniej przerwie, jesienią zeszłego roku. Nielsen Media podał, że program oglądało średnio 1,86 mln widzów i stacja była liderem oglądalności w tym paśmie.

Zgłosicie się?

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Karolina Chapko przeszła metamorfozę w filmie u boku Królikowskiego

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY