Lady Gaga potrafi zaskoczyć!

Promocja krążka “Joanne” Lady Gagi wciąż trwa!  Po gigantycznym sukcesie jaki osiągnął pierwszy singiel, mianowicie “Perfect Illusion”,artystka zdecydowała się skupić na promocji ballady pt. “Million Reasons”. To właśnie ten utwór w ostatnim czasie, Gaga śpiewa teraz najczęściej i najchętniej. Ostatnio mogliśmy usłyszeć ją ą m.in. w “Carpool Karaoke”,w brytyjskim “X Factor”, w programie Alana Carra oraz na pokazie Victoria Secrets.

Zobacz również: “PERFECT ILLUSION” – LADY GAGA PREZENTUJE NAJNOWSZY KLIP. BĘDZIECIE ZASKOCZENI!

“Million Reasons” to utwór, który pokazuje niezwykły głos jaki posiada Lady Gaga. Przejmująca ballada pozwala usłyszeć wybitny głos artystki, bez skupiania się na choreografiach czy kontrowersyjnych strojach. Siłą kompozycji jest piękno zaprezentowane w minimalny ale przepiękny sposób. Nic dziwnego, że słuchacze i publiczność uwielbiają tę piosenkę!

Polecamy: LADY GAGA W BRYTYJSKIM “X FACTOR”. JAK WYPADŁA W UTWORZE “MILLION REASONS”? ZOBACZCIE!

Wczoraj w sieci, Gaga zamieściła krótki komunikat z zapowiedzią teledysku do “Million Reasons”. Wraz z treścią opublikowała 16 – sekundowy zwiastun. Fani od premiery singla niecierpliwie czekali na pełen teledysk do “MR” spodziewając się czegoś zupełnie nowego, po czym okazuje się, że artystka zaproponowała kontynuację znanego już teledysku. Akcja w “MR” rozgrywa się od momentu gdzie zakończyła się w “Perfect Illusion”.

Jak się Wam podoba? Nam bardzo, choć przyznajemy, że spodziewaliśmy się czegoś zupełnie odrębnego od poprzedniego teledysku.


Nie ma więcej wpisów