Rozdanie Nagród Akademii Filmowej, to każdego roku duże wydarzenie. Choć Oscary 2017 to jeszcze daleka przyszłość, a same nominacje zostaną ogłoszone dopiero 24 stycznia 2017 roku, to o gali już jest głośno. Wiele zachodnich portali pisze o tym, kto będzie nominowany, a nawet kto według nich wygra na 98%.

Polecamy: Sukces Polaka na festiwalu filmowym w Miami!

Film Pablo Larraina„Jackie”, który w Stanach Zjednoczonych swoją premierę ma dzisiaj (2 grudnia), pozytywne recenzje zaczął zbierać od razu po projekcji na Festiwalu w Wenecji (7 września) i opublikowaniu trailera, a jego popularność wciąż rośnie. Jak twierdzą Ci, którzy mieli już okazję obejrzeć dramat, uwodzi on stylem i inteligencją.

Zobacz też: Znamy polskiego kandydata do Oscara! Tomasz Raczek twierdzi, że nie mamy szans!

Wszystko wskazuje na to, że Natalie Portman, która w filmie gra główną postać, czyli legendarną Jackie Kennedy, ma ogromne szanse na wygraną Oscara w kategorii „Najlepsza Aktorka”. Krytycy chwalą aktorkę za grę, w której udało jej się oddać styl bycia, jak i akcent byłej Pierwszej Damy. Czy prognozy się spełnią i Portman po raz kolejny zostanie laureatką tej prestiżowej nagrody? Tego dowiemy się 26 lutego 2017 roku.

W Polsce premiera „Jackie” odbędzie się 2 lutego. Tymczasem, zachęcamy do obejrzenia zwiastuna:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=g9pW3B8Ycc4]

Fot.: screen YouTube

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów