Bal TVN przyciągnął znów tłumy gwiazd! Pojawiły się największe nazwiska stacji!

Bal TVN co roku zapewnia dobrą zabawę wielu celebrytom. Nie inaczej było w tym roku!

Polecamy – Znamy nowego Mistera Polski! Został nim…?

Na imprezę Fundacji TVN Nie jesteś sam, której prezesem jest Katarzyna Kolenda – Zaleska przybyły tłumy gwiazd, a wśród nich: Małgorzata Rozenek – Majdan z Radosławem, Kinga Rusin, Ewa Chodakowska z mężem, Magda Mołek, Joanna Krupa, Dawid Woliński, Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Sucha, Jaonna Przetakiewicz, Michał Piróg, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Anna Karwan, Agnieszka Cegielska, Agustin Egurola, prezesowa Agnieszka Woźniak – Starak z Piotrem, Zuzanna Bijoch, Mateusz Hładki, Martyna Wojciechowski!

Sensację wzbudziła zdecydowanie Weronika Rosatii, która w długiej jasnej sukni wyglądała jak księżniczka, pięknie eksponując swój ciążowy brzuszek! Drugą wielką niespodzianką imprezy była obecność Ani Lewandowskiej, która chcąc wyróżnić się spośród gwiazd ubrała się w czarny kombinezon. Znana trenerka miała dość głęboki dekolt pokazując przy tym lekkiego pazura.

Nie obyło się bez wpadek. Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska oraz Renata Kaczoruk spóźniły się i nie miały zdjęć na czerwonym dywanie:

Wszyscy goście zaproszeni byli na konkretną godzinę – tak, żeby każdy zdążył zapozować przed rozpoczęciem części oficjalnej. Później czerwony dywan został zamknięty, a fotoreporterzy zakończyli już swoją pracę. Po czasie w Arkadach Kubickiego zjawiły się Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha i Renulka, które nie miały już okazji zaprezentować się na ściance”.

Zobacz też – Poznaj nowego Mistera Polski 2017 – zobacz jego kuszące zdjęcia!

mkm_7257

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów