Śledź nas

news

Jak wyglądał Bal TVN w tym roku?!

Bal TVN przyciągnął znów tłumy gwiazd! Pojawiły się największe nazwiska stacji!

Bal TVN co roku zapewnia dobrą zabawę wielu celebrytom. Nie inaczej było w tym roku!

Polecamy – Znamy nowego Mistera Polski! Został nim…?

Na imprezę Fundacji TVN Nie jesteś sam, której prezesem jest Katarzyna Kolenda – Zaleska przybyły tłumy gwiazd, a wśród nich: Małgorzata Rozenek – Majdan z Radosławem, Kinga Rusin, Ewa Chodakowska z mężem, Magda Mołek, Joanna Krupa, Dawid Woliński, Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Sucha, Jaonna Przetakiewicz, Michał Piróg, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Anna Karwan, Agnieszka Cegielska, Agustin Egurola, prezesowa Agnieszka Woźniak – Starak z Piotrem, Zuzanna Bijoch, Mateusz Hładki, Martyna Wojciechowski!

Sensację wzbudziła zdecydowanie Weronika Rosatii, która w długiej jasnej sukni wyglądała jak księżniczka, pięknie eksponując swój ciążowy brzuszek! Drugą wielką niespodzianką imprezy była obecność Ani Lewandowskiej, która chcąc wyróżnić się spośród gwiazd ubrała się w czarny kombinezon. Znana trenerka miała dość głęboki dekolt pokazując przy tym lekkiego pazura.

Nie obyło się bez wpadek. Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska oraz Renata Kaczoruk spóźniły się i nie miały zdjęć na czerwonym dywanie:

Wszyscy goście zaproszeni byli na konkretną godzinę – tak, żeby każdy zdążył zapozować przed rozpoczęciem części oficjalnej. Później czerwony dywan został zamknięty, a fotoreporterzy zakończyli już swoją pracę. Po czasie w Arkadach Kubickiego zjawiły się Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha i Renulka, które nie miały już okazji zaprezentować się na ściance”.

Zobacz też – Poznaj nowego Mistera Polski 2017 – zobacz jego kuszące zdjęcia!

mkm_7257

Zdjęcie 1 z 57

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. StrefaGwiazd

news

Ten program wraca do TVN po 11 latach przerwy! Zaskoczeni?

tvn

Po “Idolu” i “Milionerach” będzie to kolejne show, które po latach powróci do TVN!

Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, stacja TVN zdecydowała, że po 11 latach na ekrany widzów powróci “Big Brother”! Na razie władze stacji nie chcą się wypowiadać w tek kwestii, ale najprawdopodobniej program znajdzie się w wiosennej ramówce.

HOT NEWS- “Bardzo szanuję zawód aktora”- Maffashion zdradza jak rodzina odebrała jej rolę w filmie!

Format programu polega na tym, że uczestnicy są obserwowani przez całą dobę, gdy mieszkają we wspólnym domu i wykonują polecenia Wielkiego Brata. Widzowie decydują, kto odpadnie z show w cotygodniowych głosowaniach. Program wzbudzał duże kontrowersje od samego początku, nawet psychologowie zarzucali mu demoralizowanie i epatowanie prywatnością uczestników. 

W 2002 roku KRRiT ukarała stację na kwotę 300 tys. za pokazywanie przemocy przed godziną 23. Sprawa zakończyła się ugodą, telewizja zapłaciła 50 tys. do budżetu państwa, a 100 tys. na konto własnej fundacji. 150 tys. umorzono.

Będziecie oglądać nową edycję “Big Brothera”? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Weronika Rosati ocenia szanse Zawieruchy w Hollywood! Są przyjaciółmi?

tvn

Fot. Screen Instagram/Facebook

Kontynuuj czytanie

news

“Bardzo szanuję zawód aktora”- Maffashion zdradza jak rodzina odebrała jej rolę w filmie!

maffashion

Maffashion zdradza jak rodzina, przyjaciele i fani reagowali na jej pierwszy występ w filmie!

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska miała okazję pierwszy raz zagrać w filmie, pojawiła się w epizodycznej roli w “Planecie Singli 2“! Blogerka przyznaje, że jej przyjaciele byli równie podekscytowani i zestresowani jak ona! Na szczęście im się podobało!

Wiedzieli jak jest to dla mnie ważne!

HOT NEWS- Weronika Rosati ocenia szanse Zawieruchy w Hollywood! Są przyjaciółmi?

Julia przyznaje, że była zaskoczona opiniami, które czytała o sobie w internecie. Wiedziała jak zagrała, ale nie widziała całego filmu aż do premiery. Zdziwiło ją, że ludzie pisali o jej epizodzie same pozytywy. Jest świadoma, że w internecie oprócz konstruktywnej krytyki, może pojawić się niesprawiedliwy hejt, a tym razem to nie miało miejsca. Wiele osób żałowało, że jej rola była tak krótka, to naprawdę ją wzruszyło! 

Czy chciałaby dostać nagrodę za swoją rolę? Blogerka zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Borys Szyc o książce Wojewódzkiego- zmyślał dla sprzedaży!?

 

Kontynuuj czytanie

news

Weronika Rosati ocenia szanse Zawieruchy w Hollywood! Są przyjaciółmi?

rosati

Weronika Rosati  szczerze o naszym nowym człowieku w Hollywood!

Rafał Zawierucha dostał ogromną szansę na rozwój swojej kariery, Quentin Tarantino wybrał go do roli Romana Polańskiego w swoim nowym filmie “Once Upon a Time in Hollywood“. Produkcja opowiada o zabójstwach grupy Charles’a Mansona, podczas którego zamordowano żonę polskiego reżysera, Sharon Tate. Weronika Rosati zdradza, czy Zawierucha ma naprawdę szansę!

HOT NEWS- Borys Szyc o książce Wojewódzkiego- zmyślał dla sprzedaży!?

Aktorka przyznaje, że zna Rafała od dawna, ale nie są bliskimi przyjaciółmi. Podczas jego pobytu w Hollywood spotkali się kilkakrotnie. Weronika dodaje, że aktor ma fantastyczną osobowość i dodatkowo pozytywną aurę wokół siebie.

Nie dziwię się, że go zatrudnili i go bardzo polubili, bo jest bardzo fajnym człowiekiem!

Czy Zawierucha ma szansę na karierę w Hollywood? Aktorka zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gwiazda “Przyjaciółek” została ambasadorką marki farmaceutycznej!

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Borys Szyc o książce Wojewódzkiego- zmyślał dla sprzedaży!?

szyc

Borys Szyc pokusił się o komentarz na temat książki Kuby Wojewódzkiego!

Kuba Wojewódzki niedawno wydał swoją biografię, gdzie nie pożałował uwagi wielu celebrytom. Borys Szyc był niedawno gościem w jego programie, ale przyznaje, że jeszcze nie czytał  jego książki. Dodaje natomiast, że ma nadzieję, że dziennikarz o nim tam wspomniał!

HOT NEWS- Gwiazda “Przyjaciółek” została ambasadorką marki farmaceutycznej!

Aktor, który zna Kubę, uważa, że w tej książce był szczery, ale też nazmyślał, aby dużo się o niej mówiło i przede wszystkim, aby się dobrze sprzedała. Borys był ostatnio na wakacjach, gdzie czytał zupełnie co innego. Zdecydowanie Szczepan Twardoch wygrał z Wojewódzkim!

Niestety Kuba przegrałeś ze Szczepanem Twardochem!

Czy aktor zdecyduje się na swoją autobiografię? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Czy rozchwytywany Kuszewski powróci do M jak miłość?

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY