Śledź nas

casting

Przed nami 14. edycja Mam Talent! – casting trwa

Opublikowano

w dniu

Mam Talent!

Mam Talent powróci na antenę jeszcze w tym roku!

Mam Talent to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych na świecie. Zaletą formatu jest fakt, że zgłosić się może praktycznie każdy, kto posiada jakiś, najbardziej szalony, talent. W Polsce powstanie już 14. edycja show!

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

13 kwietnia ruszył casting online do programu. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie TVN i nagrać krótki filmik z prezentacją swojego talentu oraz przedstawić siebie w kilku słowach. Nowa edycja znajdzie się w jesiennej ramówce stacji.

Przypomnijmy, że 13 edycja show powróciła na antenę po dwuletniej przerwie, jesienią zeszłego roku. Nielsen Media podał, że program oglądało średnio 1,86 mln widzów i stacja była liderem oglądalności w tym paśmie.

Zgłosicie się?

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Karolina Chapko przeszła metamorfozę w filmie u boku Królikowskiego

Fot. Screen Instagram

AW

casting

Ninja Warrior Polska powraca – zgłoś się do castingu

Opublikowano

w dniu

warrior

Ruszyły castingi do szóstego sezonu Ninja Warrior Polska! Zawalcz o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i
nagrodę główną 150 tysięcy złotych!

Czas na kolejną dawkę niepowtarzalnych sportowych emocji. Jeśli lubisz aktywność fizyczną, nowe wyzwania i chcesz przeżyć przygodę życia, weź udział w castingu i zmierz się z legendarnym torem przeszkód w Ninja Warrior Polska.

HOT NEWS- Rafał Grabias oszukany przez byłego. Kolejna ofiara Tindera?

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy!

Jeśli chcesz wziąć udział w programie musisz mieć ukończone 18 lat. Mile widziane
są także te osoby, które brały udział w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl

Nie czekaj, wyślij zgłoszenie już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mandaryna z Fabienne, ponętna Madeńska i Sztaba z żoną na otwarciu nowego klubu

warrior

fot. informacja prasowa

WG

Kontynuuj czytanie

casting

Sanatorium miłości: ruszył casting do 5. edycji programu

Opublikowano

w dniu

przez

Sanatorium miłości

Jesteś po 60.-tce i marzysz o poznaniu kogoś nowego? Sprawdź, jak zgłosić się do Sanatorium Miłości!

Telewizja Polska zaprasza do wzięciu udziału w castingu do najpopularniejszego reality show dla seniorów, czyli Sanatorium miłości. Kandydaci i kandydatki muszą ukończyć 60. rok życia, być stanu wolnego i pragnąć odmienić swoje życie!

HOT NEWS- Finał Mask Singer: kto kryje się za kostiumami Deszczu, Bociana i Koguta!?

W castingu do poprzedniej edycji wzięło udział prawie 1000 osób z kraju i z zagranicy. Aby się zgłosić należy wysłać zgłoszenie zawierające wymagane informacje (imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania, kilka fotografii) na adres e-mail: sanatoriummilosci@tvp.pl. Czas na wysłanie zgłoszenie upływa 12 sierpnia 2022 roku.

Program jest autorskim formatem TVP. Gospodynią wszystkich edycji jest Marta Manowska, która wspiera 12 seniorów w ich przygodzie w tytułowym sanatorium. Mają różne życiowe doświadczenia, czasami bardzo trudne i bolesne. Łączy ich jedno. Są samotni, poszukują ciekawych przygód, emocji i nowych znajomości, przyjaźni, a nawet miłości.

Lubicie ten program?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Stuhr, Grochowska i Damięcki na premierze filmu „F*cking Bornholm” [zdjęcia]

Fot. Materiały prasowe TVP

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Lego Masters: ruszył casting do trzeciego sezonu!

Opublikowano

w dniu

przez

Lego Masters

Lego Masters powraca! Sprawdź, jak się zgłosić!

Wyjątkowy program Lego Masters cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów, jak i wśród uczestników. Format zapewnia rozrywkę dla całej rodziny, w którym uczestnicy przekraczają granice wyobraźni tworząc imponujące budowle z klocków.

HOT NEWS- Kozidrak, Bujakiewicz i Urszula na Koncercie Wdzięczności w TV Puls [foto]

Właśnie ruszył casting do 3. edycji programu! Najważniejsze wymagania? Kreatywność, determinacja i pasja. Podczas zadań uczestnicy mogą zademonstrować nie tylko umiejętności techniczne, ale również uwolnić pokłady kreatywności. 

Na casting mogą się zgłosić  osoby od 12. roku życia. Uczestnik musi być mieszkańcem Polski i płynnie posługiwać się językiem polskim. Osoba zgłaszająca się do programu musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na udział w castingu musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych. Uczestnik nie może być osobą karaną. Link do zgłoszenia znajduje się TUTAJ!

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Brodka, Zawiałow i Zalewski na gali Fryderyki 2022 – znamy wyniki [zdjęcia]

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model [szczegóły]

Opublikowano

w dniu

przez

Top Model

11 sezon Top Model już jesienią w TVN!

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który otwiera uczestnikom drogę do światowej, modowej kariery. Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny szukają uczestników, którzy mają szanse na powtórzenie sukcesu Kasi SzklarczykDawida WoskanianaMikołaja ŚmieszkaDominiki Wysockiej. Wszystkich kandydatów wspierać będzie niezawodny Michał Piróg.

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

Właśnie ruszyły castingi do 11 edycji programu. Pierwszy etap odbędzie się online – wystarczy wypełnić formularz TUTAJ i przesłać film, w którym zaprezentujesz siebie. Pokaż swoją kreatywność. Możesz wysłać także zdjęcie. Przekonaj jury, że to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w “Top Model”!

Organizatorzy czekają na zgłoszenia kobiet i mężczyzn w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Casting trwa do 22 maja!

W tym sezonie uczestnicy castingów otrzymają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu. Natomiast widzowie będą głosować na swoją faworytkę lub faworyta na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy będą mieli także możliwość, wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek i modeli.

Zgłosicie się?

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Antek Królikowski przeprasza za organizację walki sobowtórów Zełenskiego i Putina i “przyspiesza inicjatywę”!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY