Podkomisarz Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) wyjedzie na staż do Stanów Zjednoczonych. Czy to oznacza, że grający go Ireneusz Czop rozstanie się z pracą w serialu TVP1 pt. „Komisarz Alex”?

W 5. odcinku „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 11 października o godz. 20.25 i w niedzielę 12 października o godz. 17.30 w TVP1) Puchała pożegna się z przyjaciółmi przed swoim wylotem na staż w Houston w USA.

Przypomnijmy, że do odbycia szkolenia Ryszarda Puchałę wytypował osobiście komendant policji.
– Twoje doświadczenie, wiedza informatyczna, znajomość języka… Wydział policyjny uniwersytetu stanowego czeka na was, komisarzu Puchała – usłyszał Ryszard od Michała Orlicza (Antek Pawlicki).
– Z przyjemnością od ciebie odpocznę – powie Puchale Klaudia (Katarzyna Cynke), kiedy razem z mężem zasiądzie do suto zastawionego potrawami z grilla stołu, przy którym Michał, Lucyna (Magdalena Walach) i Leon (Janusz Chabior) urządzą dla przyjaciela przyjęcie pożegnalne.
Ryszard nie zdoła ukryć wzruszenia, słysząc, że wszyscy będą za nim bardzo tęsknić.
– Kto mi teraz będzie ratował życie? – zażartuje Orlicz, a Puchała zapewni go, że na pewno znajdzie się ktoś, kto go zastąpi…
– Na komendzie pojawi się nowa postać, która przejmie obowiązki Puchały – zdradza producentka Monika Jóźwik.
A czy Ryszard Puchała wróci potem na komendę do Łodzi?
– To ma być niespodzianka dla widzów – stwierdza tajemniczo producentka. – Za wcześnie, by ujawniać wszystkie sekrety naszego serialu.

Pożegnanie Puchały fani czworonożnego detektywa i jego przyjaciół obejrzą w 5. odcinku 6. serii serialu (emisja w sobotę 11 października o godz. 20.25 i w niedzielę 12 października o godz. 17.30 w TVP1).

 


Nie ma więcej wpisów