Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawy duet. A połączyła ich drużyna piłkarska Warki. Warka rozkręca „Akcję na Rio” i wysyła polską ekipę do Brazylii.

Warka, znana z zaskakujących kampanii, znów wkręca ekipy w niesamowitą akcję i wbrew wszystkiemu wysyła swoją Reprezentację do Brazylii. 4 lipca dwunastu zawodników wybranych w ostrej selekcji, pod czujnym okiem trenera Radka Majdana wyleci do Rio!

Warecką reprezentacją w Rio pokieruje Radek Majdan. Świetny bramkarz, były reprezentant Polski postanowił wspomóc ekipę swoim doświadczeniem i wiedzą i polecieć z nimi do Brazylii. Radek pomoże chłopakom wczuć się w brazylijskie klimaty.

Pod jego czujnym okiem chłopaki przeprowadzą najlepsze akcje. Radek Majdan nie zdradza jeszcze taktyki, ale obiecuje, że na miejscu na drużynę z Polski czekać będą niesamowite akcje. Nasza ekipa będzie liczyć 12 osób, to niezła reprezentacja. Jedziemy do Brazylii po dobrą zabawę – podkreśla trener Majdan. Nie będziemy siedzieć na trybunach, ale gwarantuję, że przeżyjemy takie emocje, o których nigdy nie zapomnicie – dodaje.

Do akcji postanowiła włączyć się także Natalia Siwiec– modelka, która podczas piłkarskich mistrzostw dwa lata temu zyskała nieoficjalny tytuł Pierwszej Kibicki RP. Gdy dowiedziałam się, że w „Akcji na Rio” Warka wysyła Naszych do Brazylii, pomyślałam, że to jest naprawdę niezła akcja, w której mogę wziąć udział. I mimo, że nasza Reprezentacja zostaje w kraju, będę miała komu kibicowaćmówi Natalia Siwiec.

Natalia podzieliła się z warecką ekipą swoimi obserwacjami z Brazylii. Mieszkała tam przez jakiś czas i dobrze wie, jak wygląda brazylijska fiesta. Bo choć w tym roku cały świat kręcić się będzie wokół piłkarskich emocji, to Warka stawia przede wszystkim na dobrą zabawę – dobrą zabawę z ekipą w komplecie.

[wzslider height=”600″]


Nie ma więcej wpisów