Gwiazdy i blogerzy pojawili się na 3. urodzinach modnego butiku www.polscyprojektanci.com w Warszawie. W internetowym i stacjonarnym sklepie można kupić ubrania od najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia. Kilka tysięcy ubrań w jednym designerskim miejscu – zrobiło wrażenie na wszystkich! 

W butiku znajdują się ubrania od takich projektantów, jak: Agi Jensen, Gosia Strojek, Anna Cichosz, Ewa Łukawska, Famestage (marka córki Ewy Minge), czy Evidence on Monday należąca do muzyka Dody.

Na urodzinach pojawili się m.in. prezenterka i wokalistka, królowa instagrama oraz gwiazda Disney Channel w jednym, czyli Sylwia Lipka, piosenkarz Ian Rooth, blogerka modowa Magdalena Antosiewicz, prezenterka telewizyjna Ewa Pacuła, królowa driftingu Karolina Pilarczyk, ikona stylu Ewa Bardadin, projektant Alex Caprice, cenieni aktorzy tacy jak: Agnieszka Mrozińska, Ula Wieteska-Zawadzka, żona Dariusza Wieteski, blogerka Liza Taste (prowadząca program kulinarno-modowy) oraz Karolina Motylewska (prezenterka telewizji ATV).

Okazją do spotkania był nie tylko jubileusz 3 lat istnienia butiku, ale też start nowoczesnej identyfikacji wizualnej zaprojektowanej przez cenioną graficzkę Joannę Piotrowską.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia były cenione ekspertki w branży mody: Kasia Gola z Geek Goes Chic, która wie wszystko o nowoczesnych technologiach w branży mody, oraz Ula Wiszowata z Fashionbiznes.pl – najlepiej poinformowana osoba w Polsce, o tym co w modzie piszczy.

Właściciele butiku – Wioletta Połeć i Marcin Jurczuk, ujawnili  też nową koncepcję butiku, jedyną taka w Polsce, będącą fuzją sklepu stacjonarnego i internetowego, showroomu dla stylistów, mediów i gwiazd oraz miejsca spotkań, gdzie odbywają się warsztaty, szkolenia i wydarzenia kulturalne.

Event  poprowadzili Eliza Gwiazda i Winicjusz Rzymyszkiewicz z programu “Loża Szyderców” w telewizji TVR.

fot. materiały prasowe


Nie ma więcej wpisów