kSw2bO18QWs

Katarzyna Cichopek chce odejść z serialu “M jak miłość”? Co powiedziała nam aktorka? 

Losy bohaterów “M jak miłość” widzowie śledzą już od 2000 roku! To również wtedy do obsady serialu dołączyła Katarzyna Cichopek. Polacy od pierwszej sceny po prostu pokochali serialową Kingę. Ponad 17 lat pracy na planie hitowej telenoweli Telewizji Polskiej to naprawdę dużo! Czy Katarzyna Cichopek jest już znudzona swoją rolą w “M jak miłość”, a może dopadło ją wypalenie zawodowe? 

HOT NEWS – Jak o swoją figurę dba Anita Sokołowska? My wiemy!

Mamy komentarz Katarzyny Cichopek w tej sprawie! Podczas konferencji prasowej marki Deichmann gwiazda zdradziła nam, czy rzeczywiście planuje pożegnać się z serialem. 

“To jest praca i ja chodzę do pracy. I tak mam wielkie szczęście, że codzienne w pracy robię coś innego, mimo, że jest to nadal ta sama praca” – mówi gwiazda.

To właśnie z tego powodu Kasia nie ma poczucia znudzenia rolą Kingi w “M jak miłość”.

“Jestem szczęśliwa, że mogę być w obsadzie. Myślę, że niejedna aktorka marzyłaby o takiej roli, jaką mam ja” – dodaje.

POLECAMY – WOW! Natalia Kukulska tylko w jeden miesiąc zarobi fortunę!

Katarzyna Cichopek przyznała, że nawet, gdy poczuje się zmęczona i do głowy przyjdzie jej pomysł o odejściu z “Emki” to szybko jednak zmienia zdanie i docenia pracę, jaką ma przyjemność wykonywać. 

A jak Kasia Cichopek godzi ze sobą macierzyństwo i pracę na planie “M jak miłość”? Odpowiedź tylko w naszym materiale wideo:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NA NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów