Śledź nas
'

news

Tadla, Niklińska i Krakowska jak co roku kwestują na Starych Powązkach

Kwesty na Starych Powązkach to już tradycja!

Listopad to miesiąc, kiedy wspominany zmarłych i licznie odwiedzamy cmentarze. Jest to również czas, kiedy palimy symboliczną lampkę nie tylko na grobach naszych najbliższych, ale również na zapomnianych, opuszczonych nagrobkach. Polacy szczególnie licznie udają się na cmentarze 1 listopada, w Dzień Wszystkich Świętych, dlatego wtedy odbywa się największa zbiórka, by ocalić opuszczone groby.

HOT NEWS- Ich żegnaliśmy w 2019 roku – wspomnijmy jeszcze raz tych, którzy odeszli

Co roku 1 listopada na najstarszych, polskich cmentarzach odbywa się kwesta, w której wolontariusze zbierają środki na renowację i odbudowę zabytkowych nagrobków. Największa zbiórka odbywa się na warszawskich Starych Powązkach, gdzie z puszkami stoją również gwiazdy. Na cmentarnych alejkach w tym roku mogliśmy spotkać Beatę Tadlę, Artura Barcisia, Katarzynę Dowbor, Magdalenę Ogórek, Hannę Bakułę, Mateusza Damięckiego, Olgierda Łukaszewicza, Joannę Szczepkowską, Karola Strasburgera i Marię Niklińską. W zbiórce wzięli również udział artyści, politycy i dziennikarze starszego pokolenia, m.in. Emilia Krakowska, Jerzy Iwaszkiewicz, Marta Lipińska, Barbara Borys-Damięcka, Arkadiusz BazakAndrzej Rzepliński.

Obejrzyjcie zdjęcia z tegorocznej kwesty!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Horodyńska czy Rozenek-Majdan, która z nich bardziej straszy jako Czarownica?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dzisiaj można mi nawrzucać! Ile się da! #powazki #kwesta #ratujmyzabytkipowązek #cmentarz #powazkicemetery #wszystkichswietych #datki #nagrobki

A post shared by Beata Tadla (@beatatadla) on

news

Szczęśliwa Ania Wendzikowska odtwarza z ukochanym scenę z filmu – dobry pomysł na kwarantannę?

wendzikowska

Ania Wendzikowska narzeka na brak nowych zdjęć!

Ania Wendzikowska uwielbia podróże, więc czas kwarantanny jest dla niej wyjątkowo trudny. Gwiazda zawsze publikuje na swoim profilu na Instagramie starannie wyedytowane zdjęcia i szuka każdej okazji, by pochwalić się swoimi stylizacjami. Z powodu braku nowych zdjęć opublikowała fotografię z 2018 roku!

HOT NEWS-Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów na wiosnę – fani zachwyceni

Ania pokazała zdjęcie ze swoim ukochanym Janem Bazylem, które było odwzorowaniem kadru z komedii romantycznej “Notting Hill”. Dziennikarka jest znawczynią filmów i przyznała, że angielskiego klasyka oglądała już 1544 razy! Ciężarna wtedy gwiazda odpoczywała na ławce w parku, ale w Warszawie, a nie Londynie.

Właśnie obejrzałam “Notting Hill” po raz chyba 1544 i przypomniało mi się to zdjęcie wzorowane na ostatniej scenie tego filmu, które bardzo chciałam mieć, bo kocham ten film. Nowych zdjęć nieustannie brak.

Naszym zdaniem odwzorowywanie scen z ulubionych filmów w zaciszu domowym może być idealną zabawę na kwarantannową nudę! Zgadzacie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ-WOŚP też walczy z koronawirusem – fundacja przekazała ogromną kwotę

AW

Kontynuuj czytanie

news

Natalia Siwiec podpadła fanom – jaki był powód?

Natalia Siwiec znalazła się w ogniu krytyki. Jej zachowanie nie spodobało się obserwatorom…

Pomimo zaleceń, mówiących o tym, by na czas epidemii zminimalizować wychodzenie z domu i zrezygnować z podróży Natalia Siwiec wciąż przebywa na egzotycznych wakacjach. Jej zachowanie zostało poddane surowej ocenie ze strony fanów. Na Instagramie gwiazdy nie zabrakło złośliwych komentarzy, krytykujących jej postawę w obliczu, gdy inne gwiazdy mobilizują wszystkich do zachowania ostrożności a nawet, co pokazuje przykład Lewandowskich czy Kasi Tusk, wspierają materialnie służbę zdrowia.

HOT NEWS – Kasia Tusk przekaże środki na walkę z koronawirusem: z przyjemnością pochwalę się przelewem

Jak podaje Pudelek, jeden z obserwatorów zamieścił na profilu Natalii Siwiec taki oto komentarz:

Może wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce na walkę z koronawirusem, a nie leżysz i reklamujesz sukienki – napisał w komentarzu pod selfie Siwiec.

Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać:

A skąd wiesz ze nie wsparłam? Aaaaa… Bo nie pochwaliłam się wszystkim jaka jestem z**ebista, by wszystkim się przypodobać.

Jak myślicie, czy odpowiedź, którą zamieściła Natalia Siwiec, była aluzją do celebrytów, którzy udzielili swojego wsparcia finansowego lekarzom i pielęgniarkom? O kogo mogło chodzić?

View this post on Instagram

Próbujemy oderwać się od … rzeczywistości …

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

View this post on Instagram

Sesja dla @louwomensfashion w moim ukochanym Tulum✨

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów na wiosnę – fani zachwyceni

sykut

Paulina Sykut-Jeżyna nie dała się zatrzymać nawet kwarantannie!

Wiosna to idealny czas na wszelkie zmiany i metamorfozy, niestety w tym roku ten okres spędzamy inaczej niż zwykle. Zamiast szukać pierwszych oznak wiosny, musimy się izolować, by zahamować epidemię koronawirusa. Jednak rozprzestrzeniający się patogen nie zatrzymał Pauliny Sykut-Jeżyny w dokonaniu metamorfozy!

HOT NEWS- MasterChef Junior: znamy finałową czternastkę – który z młodych kucharzy ma szansę na wygraną?

Znakiem rozpoznawczym prezenterki były długie blond włosy, które dodawały jej niezwykłego uroku. Teraz gwiazda zdecydowała się na zmianę, na szczęście nie radykalną. Paulina delikatnie przyciemniła włosy i to w zaciszu domowym! Pod zdjęciem napisała:

Ciemniejsze, na wiosnę😉🌸🌸🌸Nowy kolor, prosto z domowej łazienki😁

Fani od razu zauważyli tę przemianę i nie kryli swojego zachwytu:

Bardzo piękny kolor😍
Cudowna Śliczna 🌹
Piękna jak zawsze pozdrawiam serdecznie😍❤️
Cudownie wyglądasz mega zjawiskowo i oszałamiająco pozdrawiam serdecznie😘

My również uważamy, że wygląda pięknie! A Wy co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- WOŚP też walczy z koronawirusem – fundacja przekazała ogromną kwotę

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kasia Tusk przekaże środki na walkę z koronawirusem: z przyjemnością pochwalę się przelewem

Kasia Tusk ma zamiar wesprzeć lekarzy i pielęgniarki w walce z koronawirusem. Więcej szczegółów w artykule!

Podczas epidemii koronawirusa lekarze i pielęgniarki mogą liczyć na materialne wsparcie wielu marek czy osób publicznych. Swoją chęć pomocy zadeklarowali m.in. Ania i Robert Lewandowscy, którzy w szlachetnym celu wpłacili naprawdę sporą sumkę, a także Kasia Tusk, córka Donalda Tuska i autorka bloga Make Life Easier.

HOT NEWS – Lewandowscy przekazali pieniądze na walkę z koronawirusem- ta suma powala!

Na swoim Instagramie Kasia Tusk zadeklarowała, że część dochodu ze sprzedaży ubrań swojej własnej marki zamierza przeznaczyć na zbiórkę charytatywną, mającą wesprzeć zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali.

Naszym światełkiem w tunelu są dziś lekarze i pielęgniarki – to od nich w dużej mierze zależy to, czy sytuacja się poprawi. W geście solidarności do końca niedzieli 10% wartości każdego zamówienia w sklepie (…) zostanie przekazana na zbiórkę Siepomaga.pl, która zbiera pieniądze na sprzęt szpitalny niezbędny do pracy podczas pandemii koronawirusa. Dotyczy to wszystkich rzeczy w naszym sklepie, także tych, które weszły do sprzedaży, nim ktokolwiek obawiał się epidemii (żeby nie było, że tak jak niektórzy, windujemy ceny w górę – odliczamy to od naszego realnego zarobku. Klienci nie dokładają do tego złotówki). W poniedziałek rano z przyjemnością pochwalę się przelewem, który wykonam z domu oczywiście

Piękny gest!

ZOBACZ – Odmieniona Paulina Sykut-Jeżyna pozuje w nowej fryzurze – zobacz zdjęcia przed i po

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.