Powiększenie ust nie zawsze wiążę się z zabiegiem. Czasem wystarczy znać kilka prostych trików, które optycznie sprawią, że usta będą większe, ładniejsze i przede wszystkim naturalne. Można zapomnieć o igłach, gabinetach kosmetycznych i zacząć czytać.

Bardzo ważne jest dobranie pomadki, szminki czy kredki. U osoby z drobnymi, cienkimi ustami nie sprawdzi się mat, a jeśli jeszcze dojdzie do tego ciemny kolor, efekt który zostanie uzyskany raczej nie będzie satysfakcjonujący, dla osoby która stawia na optyczne powiększenie ust. Dlatego najlepiej kupując kosmetyki do ust, stawiać na nude, czy pastel, który mocno połyskuje.

Przed pomalowaniem ust, dobrze zadbać o nawilżenie. Suche, czy też spierzchnięte usta sprawiają wrażenie mniejszych i przede wszystkim źle wyglądają. Tutaj na pomoc przychodzą pomadki. Trzeba tylko pamiętać, aby były tłuste, ponieważ właśnie takie skracają czas regeneracji naszych ust i już po kilku dniach można cieszyć się zdrowymi ustami, bez pęknięć.

Od czasu do czasu, można pozwolić sobie, także na peeling ust, do którego potrzeba tylko szczoteczki do zębów. Taki zabieg w domu poprawi ukrwawienie warg, a także sprawi, że usta staną się wyjątkowo gładkie. Wystarczy wziąć szczoteczkę i delikatnie masować usta.
Należy pamiętać, aby nie stosować go częściej, niż 2 razy w tygodniu.

Polecamy: Promocja mody Off Fashion – zobacz ciekawe zdjecia!
Jedną z lepszych metod na optyczne powiększenie ust, jest ich obrysowanie. Najlepiej zrobić to kredką i/lub konturówką która jest w naturalnym odcieniu, bądź troszkę ciemniejszym niż kolor ust. Przy obrysowywaniu, można pozwolić sobie na lekkie wyjeżdżanie poza kontur, oczywiście trzeba pamiętać, że nie należy wyjeżdżać na tyle mocno, aby kontur znajdujący się poza ustami, był mocno widoczny. Kredka/ konturówka powinna być dobrze zatemperowana, dzięki temu uniknie się niepotrzebnych rozmyć.

Ostatnim trikiem jest błyszczyk, który po nałożeniu w niektóre miejsca nada ustom blasku. Nakładając kosmetyk na środku górnej i dolnej wargi, można uzyskać efekt optycznego powiększenia ust, bez większego wysiłku, dla wzmocnienia efektu, można użyć ciemniejszej szminki do przyciemnienia kącików ust.

Zobacz też: Jak zmienia się życie po zwycięstwie w Top Model Polska?

 
zdjęcia – informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów