Brzmi niewiarygodnie, ale jeden z opiniotwórczych tygodników, zapewnia, że to doniesienie, niestety jest jak najbardziej prawdziwe. Edyta Górniak, zresztą sama przyznała, od dawna cierpi na kompleksy z powodu wyglądu swoich zębów. Teraz, odkąd spuchły jej usta, jest jeszcze gorzej.

Artystka cierpiała, bo zęby wydawały się w porównaniu z nimi zbyt małe. – Jestem wokalistką, pracuję ustami…  Nie chciałabym, by zęby były szpetne, bo ludzie patrzą – mówiła gwiazda w jednym z wywiadów.

Jak ujawnia prasa kolorowa, wokalistce szczególnie nie podobał się wygląd jej górnych jedynek. Zwłaszcza odkąd powiększyła usta. Postanowiła więc poddać się zabiegowi stomatologicznemu, aby wyrównac proporcje. Zęby zostały powiekszone za pomocą porcelanowych koron. – Powiększyła górne jedynki, by pasowały do jej powiększonych ust – potwierdza w rozmowie z “Na żywo”, stomatolog implantolog, pracujący w klinice obsługujacej gwiazdy. – Gdyby tego nie zrobiła, zęby optycznie zniknęłyby przy tak wydatnych wargach – dodaje.

Ciekawe, czy Edytkę bolało? edyta górniak edyta gorniak - perlalG edyta górniak 2 edyta górniak


Nie ma więcej wpisów