Śledź nas
'

prze.tv

TYLKO U NAS – Iga Krefft zdradza sekrety swoich przygotowań do TTBZ!

Iga Krefft, zasłynęła z popularnej roli Uli w kultowym serialu “M jak miłość”. Artystka w rozmowie z nami, zdradziła sekrety swoich przygotowań do “Twoja twarz brzmi znajamo” 

HOT NEWS – Szykuje się mega skandal! Wszyscy zobaczą, jak Meghan Markle…

Krefft zdradziła nam, że aby wziąć udział w telewizyjnym show należy zaprezentować możliwie najbardziej wiarygodnie utwór wybranego artysty. W jej przypadku było to ułatwione, ze względu na spory repertuar, którym gospodaruje. 

Ja mam osobiście taką metodę, że gdzieś mimo wszystko ten pierwiastek wiarygodności jeśli chodzi o charakter danej osoby, odgrywa dużą gra rolę. Wiadomo, że staram się, żeby barwa była identyczna, natomiast czasem jest to bardzo trudne. 

ZOBACZ – Roxie Węgiel o Eurowizji dla dorosłych i… siostrach Godlewskich! Zobacz!

Iga nie ukrywa, że już wcześniej otrzymywała podobne propozycje wzięcia udziału w show, jednak nie pozwalał jej na to czas. Ma nadzieję, że jej przyszłe występy zrekompensują dłuższy okres oczekiwania na pojawienie się w show “Twoja twarz brzmi znajomo” widzom.

 

 

news

Dorota Goldpoint ma konkurencję – czy Przetakiewicz ściągnęła jej pomysł?

goldpoint
Dorota Goldpoint i Joanna Przetakiewicz działają w podobny sposób!

Dwie silne kobiety Dorota Goldpoint i Joanna Przetakiewicz działają na rzecz innych pań, by się nie poddawały i znalazły siłę do działania. The Inner Power Goldpoint jest skierowane do kobiet po pięćdziesiątce, którym złożyła hołd. Do swojego projektu zaprosiła znane kobiety, które motywują inne dojrzałe panie do pięknego życia i walki o swoje. Natomiast Era Nowych Kobiet skupia kobiety niezależnie od wieku w sieci mikrospołeczności. Tam odbywają się spotkania, które mają za zadanie uszczęśliwianie Polek.

 Era Nowych Kobiet to inicjatywa, która ma na celu przeciwdziałać największym współczesnym problemom społecznym, tj. samotności, zagubieniu oraz braku wiary we własne możliwości. To projekt mający na celu radykalne podwyższenie samooceny Polek, które wg badań WHO, znalazły się na ostatnim miejscu w Europie pod kątem akceptacji swojej fizyczności. Pozytywna zmiana naszego myślenia jest niezbędna dla osiągnięcia satysfakcji, spełnienia, poczucia szczęścia, radości i rozwoju.

HOT NEWS- Gosia Ohme ma faworytów w Big Brotherze, mimo że jest to zakazane?

Projektantka cieszy się, że zainspirowała innych do działań na rzecz kobiet w Polsce. Dorota nie widzi w Przetakiewicz konkurentki, bo nie o to tu chodzi. Przede wszystkim jej projekt jest skierowany do innej grupy odbiorczyń, więc obie wypełniają ten rynek uczciwie. Joasia zachęca kobiety do bycia razem, wspierania się, a Dorota stawia na bycie niezależną. 

Kobieta dojrzała już mniej mainstreamowo myśli. Myśli zupełnie inaczej

Jak ważna jest psychologia w projektowaniu ubrań dla kobiet? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kilka godzin temu 😉 ♥️ #eranowychkobiet @eranowychkobiet_klub

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official w programie Eks-tra zmiana którego prowadzącą jest cudowna @agata_mlynarska będzie gościć Dorota Goldpoint. Serdecznie zapraszamy do oglądania 😍 W programie – ogromna dawka emocji. Niepewność będzie mieszać się z chęcią zmiany, popłyną też łzy szczęścia. Oglądajcie już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official ❤️ @przeambitni.pl @dorotagoldpoint_private 🤩 *** Today at 10:30 p.m. Dorota Goldpoint will be a guest on TVN Style in Eks-tra zmiana by Agata Mlynarska. We invite you to watch the program 😍 In this program you can find huge dose of emotion. There will be tears of happiness. Watch today at 10:30 p.m. on TVN Style ❤️ @dorotagoldpoint_private @przeambitni.pl 🤩 — #ekstrazmiana #dorotagoldpoint #agatamlynarska #tvnstyle #kobieta #kobietapoczterdziestce #kobietapotrzydziestce #kobietapo40 #kobietasukcesu #kobietaniezalezna #kobietazklasa #kobietapo30 #polskakobieta #kobietaniezależna #kobietabiznesu #polskamoda #modapolska #stylizacje #stylizacja #stylowka #stylowo #moda2019 #modnakobieta #modnieubrana #kobieta50+ #kobietapo50 #kobietapo50tce #telewizja

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

Kontynuuj czytanie

news

Gosia Ohme ma faworytów w Big Brotherze, mimo że jest to zakazane?

ohme
Małgosia Ohme zdecydowała się na szczere wyznanie!

Łukasz Darłak brał udział w pierwszej edycji Big Brothera, a teraz dołączył do naszego zespołu i próbuje swoich sił w roli dziennikarza. Jako że najlepiej orientuje się w tematyce Wielkiego Brata przeprowadził wywiad z jedną prowadzących program, Małgosią Ohme! Podczas trwania 1. edycji wszyscy zgodnie stwierdzili, że Gosia jest obrończynią Łukasza! Oficjalnie dziennikarka nie mogła się przyznać!

Teraz nie mogę się przyznać, ale bardzo mnie poruszało to, co o tobie pisali i przez to, że byłeś najczęściej hejtowaną osobą, no to trafiłeś w moje opiekuńcze ramiona i jesteś w nich do dzisiaj

HOT NEWS- Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

Gosia szczerze przyznała, że ma trudność z trzymaniem dystansu, nie tylko w programie, ale i w życiu! To naturalne, że ma swoje sympatie i antypatie, na szczęście tych pierwszych jest więcej. Generalnie dziennikarka jest pozytywną osobą i bardzo lubi ludzi. Często zdarza jej się zachwycać drugą osobą, co powoduje szeroki uśmiech na jej twarzy. Podobno bardzo trudno jest sprawić, aby kogoś nie lubiła! 

Czy w 2. edycji też ma swoich faworytów? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dziś prowadziłam program @dziendobrytvn 🐶🤞🏻🔥#sława #sodówka #skazananasukces🙈🙉🙊

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Oj to będzie ciekawy wieczór.👌🤔 #bb #bb2019 #wielkibrat #tvn7

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

scena z: Małgorzata Ohme, Gabi Drzewiecka, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Kontynuuj czytanie

news

Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

kordas
Damian Kordas pokusił się o ocenę koleżanki z programu!

Magda Bereda nie miała łatwego miesiąca w “Tańcu z gwiazdami”. Dostawała najgorsze noty od jury, a Iwona Pavlović powiedziała, że jej taniec jest na poziomie piekła. Na szczęście, dzięki wsparciu fanów przeszła do 6. odcinka! W zeszły piątek nastąpił przełom, a młoda wokalistka pokazała taniec na znacznie wyższym poziomie. Jak jej sukces ocenia Damian Kordas?

HOT NEWS- Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

Magda w wywiadach przyznawała, że bardzo brakowało jej motywacji, żeby ktoś powiedział, że robi postęp. Damian bardzo się cieszy, że wokalistka w końcu to usłyszała, bo naprawdę zasłużyła na pochwałę. Jego partnerka taneczna Janja Lesar dodaje, że pozostali uczestnicy cały czas ją motywowali, ale w końcu dostała pochwały od jurorów! Wszyscy bacznie obserwowali jej taniec, z nieco gorszej perspektywy niż widzowie, ale i tak byli pod wrażeniem!

Teraz dostaje skrzydeł, fajnie, że ją pochwalili. Naprawdę zasłużyła dziewczyna, bo ona tak samo ostro pracuje, może nie ma tyle talentu do tańca, bo ma inne talenty, ale fajnie, że ją pochwalili. Naprawdę uważam, że było dużo lepiej dzisiaj

O co chodzi z tajemniczym snem? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- #DicoverLocal – Figura, Jusis, …w relacji z Local Days by Mercure

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Magda i Kamil zatańczyli walca wiedeńskiego. @magdabereda @kamilkuroczko #beredKa

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cała sala tańczy a jury dało quickstepowi @damiankordas i @janja_lesar 30 punktów. Teraz oceniacie Wy!

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Kontynuuj czytanie

news

#DicoverLocal – Figura, Jusis, …w relacji z Local Days by Mercure

Local Days by Mercure za nami – zobacz relację z eventu i wypowiedzi gwiazd! Szymkowiak, Figura, Jusis – zobacz co powiedzieli i jak oceniają to wydarzenie.

9 października odbył się pierwszy event Local Days by Mercure w Mecure Gdynia Centrum.Wydarzenie to miało na celu ukazanie jak branża hotelowa otwiera się na lokalną kulturę, tradycję i kuchnię. Podczas eventu goście zapoznali się nie tylko z lokalnym dziedzictwem i rzemieślnictwem, lecz także mieli okazję spróbować specjałów regionalnej kuchni z restauracji Winestone. Mateusz Szymkowiak streścił czym jest impreza Mercure:

To jest impreza, która bardzo stawia na tradycję, kulturę na lokalność, na zwracanie uwagi na miejsce, z którego pochodzimy. 

Aktorka Katarzyna Figura bardzo lubi tego typu wydarzenia i też wyraziła swoje zdanie na temat tego eventu:

Absolutnie wspaniałe wydarzenie, promujące lokalnych artystów, wykonawców, lokalne produkty, jest to coś naprawdę absolutnie niezwykłego. Jestem przeszczęśliwa, że się tutaj znalazłam wśród mnóstwa szczęśliwych, radosnych, kreatywnych ludzi. 

Podczas Local Days by Mercure odbyły się trzy pokazy trójmiejskich projektantów: Ismeny Warszawskiej, Karoliny Kalskiej i Michała Starosta. W klimatyczny nastrój wprowadził z kolei duet Afrocake, który swoją muzyką nawiązał do lokalności oraz pięknej tradycji miasta. Piosenkarka Reni Jusis zauważyła, że w Mercure bywa coraz częściej:

Nie ukrywam, że tutaj bywam coraz częściej. Kilka tygodni temu byłam na rozpoczęciu Festiwalu Filmowego w Gdyni i co ciekawe, to miejsce wyglądało zupełnie inaczej, bo jest bardzo plastyczne i rzeczywiście można je przystosować do każdej koncepcji

Polecamy – Zgorszona rodzina Gosi z “Big Brother”, do tego jeszcze lesbijski pocałunek

Reni Jusis podkreśla, że w każdym miejscu w jakim jest lubi poznawać nowych artystów i próbować lokalnych produktów, a wszystko to:

wiążę z moją miłością do ekologii, do takiego podejścia aby chociażby to jedzenie jakie spożywamy, było rzeczywiście uprawiane i przygotowywane regionalnie, lokalnie

Jest to bardzo ważne i dobre, że lokalność i tradycja odbierana jest w tak pozytywny sposób, z takim podejściem. Na imprezie organizowanej w ramach kampanii #DiscoverLocal pojawiło się kilka znanych osób ze świata show-biznesu, w tym m.in.: Katarzyna Figura, Zuza Nowacka, Niester House, Agnieszka Piórczyńska, Reni Jusis, GDZIE WYJECHAĆ, Marta Pałucka, Kamila Markiewicz, Kamila Krzeska, Viola Sell, Maksymilian Barczak, Olek Ramutkowski (finalista Mistera Polski) czy Łukasz Czarnecki. Spotkanie poprowadził Mateusz Szymkowiak. Wszyscy z eventu wyszli bardzo zadowoleni i przede wszystkim usatysfakcjonowani. W naszym wideo zobaczycie co jeszcze powiedzieli zaproszeni goście, jak wyglądały stoiska i pokazy projektantów. 

Zobacz również – Wszystko przez Króla: Co planuje Górniak z Gromeem?

Fot. AKPA

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.