Śledź nas

prze.tv

TYLKO U NAS – Iga Krefft zdradza sekrety swoich przygotowań do TTBZ!

Iga Krefft, zasłynęła z popularnej roli Uli w kultowym serialu “M jak miłość”. Artystka w rozmowie z nami, zdradziła sekrety swoich przygotowań do “Twoja twarz brzmi znajamo” 

HOT NEWS – Szykuje się mega skandal! Wszyscy zobaczą, jak Meghan Markle…

Krefft zdradziła nam, że aby wziąć udział w telewizyjnym show należy zaprezentować możliwie najbardziej wiarygodnie utwór wybranego artysty. W jej przypadku było to ułatwione, ze względu na spory repertuar, którym gospodaruje. 

Ja mam osobiście taką metodę, że gdzieś mimo wszystko ten pierwiastek wiarygodności jeśli chodzi o charakter danej osoby, odgrywa dużą gra rolę. Wiadomo, że staram się, żeby barwa była identyczna, natomiast czasem jest to bardzo trudne. 

ZOBACZ – Roxie Węgiel o Eurowizji dla dorosłych i… siostrach Godlewskich! Zobacz!

Iga nie ukrywa, że już wcześniej otrzymywała podobne propozycje wzięcia udziału w show, jednak nie pozwalał jej na to czas. Ma nadzieję, że jej przyszłe występy zrekompensują dłuższy okres oczekiwania na pojawienie się w show “Twoja twarz brzmi znajomo” widzom.

 

 

news

Przedsiębiorczy Jonkisz wysyła do urn po podwyżce ZUS

Rafał Jonkisz, od jakiegoś czasu prowadzi własną działalność. Mister Polski wypowiedział się na temat podwyższenia ZUS-u. Dużo teraz płaci?

Rafał Jonkisz podczas meczu Marcin Gortat vs Wojsko Polskie, w wywiadzie dla naszego portalu przeAmbtni.pl wypowiedział się na temat dotyczący podniesienia ZUS-u w naszym kraju. Jonkisz od jakiegoś czasu prowadzi własną działalność – markę odzieżową. Mister przyznał co sądzi na ten temat i czy bardzo odczuje tę zmianę:

Jeszcze płacę mały ZUS, więc na razie nie odczuję tego tak mocno. Myślę, że kiedy kwota będzie pełna, do tego jeszcze będzie powiększona o te 10%, to może mocniej to odczuję… czas pokaże.

Też tak łagodnie zareagowaliście na podwyższenie ZUS?

Polecamy – Koroniewska jako Matka komentuje bijatykę kibiców w Bułgarii

Jonkisz powiedział nam, jak Polacy powinni się zachowywać w sytuacjach, które im nie pasują:

Jeżeli mamy jakieś “ale” to powinniśmy reagować w odpowiednich chwilach, takich jak, np. wybory. Wiadomo, że w Polsce jesteśmy podzieleni, więc jednym to pasuje, drugim niekoniecznie… 

Wypowiedź Jonkisza jest bardzo rozsądnym i przemyślanym komentarzem na temat sytuacji w naszym kraju. Jesteście ciekawi jak jeszcze obecną sytuację skomentował Rafał? Zobaczcie w naszym wideo!

Zobacz również – Wypadki chodzą parami? Agnieszka Woźniak-Starak też ma poważną kontuzję jak Piotr

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Koroniewska jako Matka komentuje bijatykę kibiców w Bułgarii

Joanna Koroniewska jako matka, wypowiedziała się na temat bijatyki polskich kibiców z Bułgarii. Aktorka  radzi jak przeciwdziałać i jak wyładować emocje po meczu.

Ostatnio byliśmy na meczu Marcin Gortat vs Wojsko Polskie, na którym mieliśmy okazję zapytać Gwiazdy o inne wydarzenia sportowe, zarówno w kraju jak i na świecie. Joanna Koroniewska odpowiedziała na pytanie dotyczące afery związanej z bijatyką polskich kibiców w Bułgarii:

Ja generalnie neguję wszystkie zachowania, tak jak pewnie każdy dobrze wychowany człowiek. Neguję takie zachowania, ja nie wiem czy to jest kwestia polaków, bo tak się zachowują naprawdę różne narodowości; tak samo jak Anglicy w Krakowie różne rzeczy wykonują.

Koroniewska powiedziała również, co dla niej jest ważne będąc matką i czego uczy swoje dzieci:

Nie bezstresowo je wychowuję, czyli rzeczywiście ważne jest to żeby dziecko już wiedziało jak należy, a jak nie… wtedy będzie miało kręgosłup moralny na całe życie.

Polecamy – Dobry start? Tego uczą synka Leszczak i Koterski

Joasia ma też kilka rad jak rozładować emocje po przegranym lub wygranym meczu ulubionej drużyny, aktorka zdecydowanie podkreśla dwie czynności:

Jeden: ciepła gorąca kąpiel i…

Zobacz co jeszcze poleca Koroniewska w naszym najnowszym wideo z meczu!

Zobacz również – Jonkisz wyśmiewa influencerów z Sopotu – żądali jedzenia w zamian za reklamę

Fot. Screen z Instagram

 

Kontynuuj czytanie

news

Szczery Michał Koterski – nasz syn nie był planowany

koterski
Michał Koterski jak zawsze wykazał się szczerością!

W internecie pojawiła się wypowiedź Michała Koterskiego dotycząca jego “pierwszego razu” z Marcelą Leszczak. Jego wypowiedź ma pochodzić z książki “Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia”, gdzie zdradził jak to wszystko się zaczęło. Teraz aktor jest zaskoczony, że takie słowa pojawiły się w internecie!

HOT NEWS- Wypadki chodzą parami? Agnieszka Woźniak-Starak też ma poważną kontuzję jak Piotr

Misiek przyznaje jednak, że ich synek Fryderyk nie był planowany. Nazywa go prawdziwym darem od Boga i najlepszą łaską jaka go w życiu spotkała. Dumny tata ma jego zdjęcie nawet na etui do telefonu, bo uważa, że jest piękny!

Dlaczego zdecydowali się na imię Fryderyk? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dobry start? Tego uczą synka Leszczak i Koterski

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wczorajszy dzień był dla mnie wyjątkowy 🤩 moja cudowna Wags 😍mogła mnie podziwiać na parkiecie łódzkiej Atlas Areny w towarzystwie wspaniałych sportowców i artystów , to było dla mnie ogromne przeżycie zagrać w takim meczu , w moim rodzinnym mieście na oczach dziesięciotysięcznej publiczności i to jeszcze w tak szczytnym celu , dziękuje @mgortat13 za zaproszenie , dziękuje mojej drużynie za wspaniała grę do ostatniego gwizdka , dziękuje kibicom za tenniesamowity doping dzięki walczyłem sie jak we śnie 😊 , ale najbardziej dziękuje wojsku polskiemu które co prawda złoiło nam tyłki 😁 ale biorąc pod uwagę ze dzięki wam możemy spać spokojnie można to wam wybaczyć 😁 szacunek dla was chłopaki i dziewczyny i wielkie brawa 👏👏👏 #mishulek #marcelka #wags #dreamteam #gortat #wojskopolskie #miasto #łodz #dla #takich #chwil #warto #życ #🤩🇵🇱🏀🧸👑😇🙏

A post shared by Michał Koterski (@misiekkoterski) on

 

Kontynuuj czytanie

news

Dobry start? Tego uczą synka Leszczak i Koterski

leszczak
Marcela Leszczak chce zapewnić wszystko, co najlepsze swojemu synkowi!

Zakochani Marcela Leszczak i Misiek Koterski wychowują synka Fryderyka. Rodzice chcą, aby chłopiec miał dobry start w życie i spróbował wszystkiego, oczywiście w granicach rozsądku.

HOT NEWS- Jonkisz wyśmiewa influencerów z Sopotu – żądali jedzenia w zamian za reklamę

Marcela pochodzi z małej miejscowości i jej rodzice nie mogli jej zapewnić wszechstronnego rozwoju, dlatego modelka rozumie jak bardzo jest to ważne. Chce, aby Fryderyk mógł się nakierunkować i znaleźć swoją pasję w życiu! 

Czego go już uczą? Zaskakująca odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Było lepiej przed dobą internetu? Wlazły wspomina wychowanie fizyczne

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.