Julia Jaroszewska zagra jedną z głównych ról w serialu Korona Królów. Czekają ją również castingi do Na Wspólnej oraz M jak Miłość.

Julia Jaroszewska jest finalistką drugiej edycji programu Projekt Lady, który ma za zadanie zmienić jego uczestniczki w prawdziwe damy. Dziewczyna przyszła do show jako imprezowiczka, a wyszła z niego jako prawdziwa kobieta z klasą. Teraz będzie spełniać się w roli aktorki.

POLECAMY – AFERA O STYLISTĘ! DODA ODPOWIEDZIAŁA W BŁYSKAWICZNYM TEMPIE!

Julia w programie była jedną z najgłośniejszych uczestniczek. Żadne zdanie, które zostało wypowiedziane przez uczestniczki, nie mogło się obyć bez jej komentarza. Determinacja w zostaniu damą przyniosła efekty, co widać doskonale po zmianie jej wizerunku, i dziewczyna trafiła do ścisłego finału. 

Po programie próbowała swoich sił jako dziennikarka w gazecie Fakt, schudła sporo kilogramów, wydała singiel, brała udział w konkursie Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego, a teraz zaangażowała się w aktorski projekt. Julia poinformowała na swoim Instagramie, że zagra jedną z głównych ról w serialu Korona Królów. Jednocześnie zapowiedziała, że czekają ją castingi do dwóch uwielbianych polskich seriali.

“Kochani w końcu mogę oficjalnie potwierdzić, że wystąpię w 2 sezonie Korony królów. Jest to jeden z moich ulubionych seriali. Aktorstwo to moja 2 wielka pasja. Przez wiele lat grałam w kółkach teatralnych i różnych przedstawieniach. Zagram jedną z głównych ról… Sama jestem w szoku, że los tak się do mnie uśmiechnął. Teraz czekają mnie kolejne castingi do Na wspólnej i M jak miłość” – napisała

ZOBACZ TEŻ – CO SIĘ DZIEJE Z KORĄ? JAK SIĘ CZUJE? WRESZCIE UDZIELIŁA WYWIADU!

Chcielibyście ją zobaczyć na ekranie telewizora?

fot.Instagram/Julia Jaroszewska/Magda Świderska/Partycja Wieja

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów