Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu “M jak miłość”. 

Jak dobrze wiemy, Paweł (Rafał Mroczek) po rozwodzie z Alą (Olga Frycz) stoczył się na samo dno. Powoli jednak mężczyzna ze wsparciem rodziny i najbliższych przyjaciół staje na nogi. Już niedługo Zduński ponownie przejdzie przez prawdziwy horror. Jak donosi portal światseriali.pl, po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym z udziałem Pawła oraz starszego mężczyzny, Zduński wpadnie w tarapaty finansowe. 

HOT NEWS – Uczestniczka Projektu Lady robi karierę aktorską. Zagra w popularnym serialu i chce więcej!

Po utracie firmy Paweł dorobi się kolosalnych długów. Na szczęście Piotrek (Marcin Mroczek) ułatwi bratu możliwość spłaty pieniędzy w formie kilku rat, na co zgodę wyrazi bank. Większy problem pojawi się, gdy po wyjściu Zduńskiego ze szpiala po wypadku samochodowym, mężczyzna otrzyma rachunek za leczenie w wysokości 40 tysięcy złotych. Co ważne, Paweł nie posiada ubezpieczenia zdrowotnego, gdyż nie płacił wcześniej składek. Załamany postanowi opuścić Polskę i wyjechać do pracy za granicę. Sytuacja jednak zmieni się diametralnie. Za pozostanie w kraju mężczyzny odpowie piękna Kalina, czyli nowa bohaterka w serialu “M jak miłość”. W tej roli zobaczymy Karolinę Sawkę, czyli słynną Nel z “W pustyni i w puszczy”. Kobieta zaproponuje Pawłowi pracę. Jednak nie wiadomo jeszcze, co takie będzie robił Zduński.

POLECAMY – Afera o stylistę! Doda odpowiedziała w błyskawicznym tempie!

Czy Paweł wyjdzie z finansowych tarapatów? Jaki plan wobec Zduńskiego ma tajemniczna Kalina? O tym wszystkim przekonamy się już niedługo. Pamiętajcie, że nowy odcinek “M jak miłość” dzisiaj na antenie TVP2.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook/M jak miłość

 

 

 

Nie ma więcej wpisów