Do jakiej słabości przyznała się stylistka?

W najnowszym numerze magazynu ,,Twój Styl” ukazał się artykuł, o gwiazdach, które zdobią swe ciało tatuażami. Do grona fascynatów tatuaży należy Maja Sablewska. Jak sama mówi:  ,,- Śmieję się, że to moje jedyne uzależnienie. Nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków, ale co jakiś czas potrzebuję zrobić sobie tatuaż.”

Maja słynie z przepięknie, perfekcyjnie wykonanych tatuaży, które są dziełami wybitnych specjalistów. Pytana o ilość obrazów i napisów na ciele, nie jest w stanie określić ile ich posiada. ,, – Przestałam już je liczyć. W pewnym momencie zaczęłam łączyć wzory, przykrywać jeden drugim. Moje ciało jest jak pamiętnik, z którego można wyczytać moją historię. Są w nim wytatuowane hasła, obrazy, intencje, czasem pojedyncze słowa, które tworzą całość.”

Maja przyznaje, że na tatuaże jest w stanie wydać dużą kwotę, ale nie są to zmarnowane pieniądze: ,, – Dlatego nie żal mi, gdy na kolejny wydaję majątek. No ale gdyby mnie tak podliczyć… jestem sporo warta mówi w ,,Twoim Stylu”.

,,- Tatuaże wyrażają to co czuje, a czego wole nie mówić, pisać… Czasami słowa niewypowiedziane są lepiej zrozumiane.” – wspomina Sablewska  na portalu społecznościowych.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]


Nie ma więcej wpisów