Dzisiejszego wieczoru z programem Taniec z Gwiazdami pożegnali się Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic.

Dzisiejszy odcinek tanecznego show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami był wyjątkowy, ponieważ był utrzymany w konwencji weselnej! Pary były ubrane w weselne stroje, a cała atmosfera show była wprost jak z bajki. Bajkowy klimat nie był jednak dla wszystkich szczęśliwy, bo z programu musiała dziś odpaść jedna para. 

POLECAMY –ANGELINA JOLIE I CZWARTY ŚLUB? KIM JEST JEJ WYBRANEK?

        Uczestnicy, tańce i punkty

 1. Beata Tadla i Jan Kliment – walc wiedeński – 22 pkt
 2. Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański – quickstep –  24 pkt
 3. Littlemooonster96 i Rafał Maserak – quickstep – 19 pkt
 4. Martyna Kupczyk i Żora Korolyov – walc wiedeński – 27 pkt
 5. Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – rumba – 31 pkt
 6. Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic – salsa – 26 pkt
 7. Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa – quickstep – 18 pkt
 8. Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh – cha cha – 20 pkt
 9. Popek i Janja Lesar – rumba – 32 pkt

  Relacja

  Paulina Sykut-Jeżyna po występach par, nie rozmawiała z uczestnikami za kulisami, a na scenie przy prawdziwym stole weselnym. Wodzirejem całej imprezy był Rafał Maserak, który na początku show powiedział-Czas rozpocząć najlepsze wesele!

  Pierwsi zatańczyli Littlemooonster96 i Rafał Maserak. Andżelika Mucha po występie przyznała, że choć jeszcze nie znalazła miłości swojego życia, to chciałaby aby jej wesele odbyło się w gronie bliskich jej osób. Rafał natomiast zwierzył się prowadzącej programu, że podczas każdego wesela obraca w tańcu każdą ciocię. 

  Jako następni zatańczyli Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski. Kobieta dostała ogromny komplement od jurora, Michała Malitowskiego, który powiedział, że jest jedną z faworytek programu. Reszta jury mimo wielu komplementów jakie dali parze przyznali, że w programie oczekują od Reni nieco więcej.

  Kolejni byli Kasia Dziurska i Tomasz Barański. W tle ich tańca wszyscy uczestnicy gęsiego tańczyli do piosenki, Jedzie pociąg z daleka. Jury zarzuciło parze, że więcej skakała niż tańczyła.

  Czwartą parą była Martyna Kupczyk i Żora Korolyov. Andrzej Grabowski stwierdził, że architektka tańczyła jak na stypie, a nie jak na weselu, a Michał Malitowski polecił Martynie, aby w podczas tańca wierzyła w siebie bardziej! Po występie przy stole weselnym czekał na kobietę jej narzeczony! 

  Przed kolejnym występem były prawdziwe weselne oczepiny, które zapowiedział Rafał Maserak. Parą, która tańczyła do piosenki Oczy Zielone, Zenona Martyniuka, była Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic. Ola Jordan i Iwona Pavolvic stwierdziła, że przez młody wiek aktorki, ta powinna dawać z siebie więcej! Po występie Wiktorię również odwiedził jej ukochany, Adam Zdrójkowski, który brał udział w poprzedniej edycji show.

  Kolejna występ , Popka i Janji, zaczął się wyjątkowo. Raper zapowiedział, że kolejny ślub będzie jego i jego partnerki, Kasi, która po występie czekała na niego przy stole weselnym Piosenkę, do której tańczyła para, Lady PankZawsze Tam Gdzie Ty, wykonał Antek Smykiewicz, który z programu odpadł tydzień temu. Iwona Pavlowic powiedziała Popkowi, że ma nadzieję iż taniec go zmieni. Raper natomiast się z tym nie zgodził.

  Przed kolejnym występem odbyła się zabawa w gorące krzesła, którą znowu zapowiedział Rafał, wodzirej wieczoru. Krzysztof Gojdź i Waleria Żurawlewa świetnie się bawili przy piosence Żono Moja, Serce Moja. Podczas występu było więcej zabawy, niż samego tańca. Naszą teorię niestety potwierdziły niskie noty jurorów.

  Następną parą byli Beata Tadla i Jan Kliment. Ola Jordan zwróciła uwagę, że Beata o wiele więcej się uśmiechała niż tydzień temu, natomiast Iwona chciałaby zobaczyć Beatę z pierwszego tygodnia. Michał określił dzisiejszy występ jako niepowodzenie, za które obarczył Janka Klmenta. Tancerza przy weselnym stole odwiedziła jego żona, Lenka, która tydzień temu odpadła z programu z Jarosławem Kretem.

  Jako ostatni dzisiejszego wieczoru zatańczyli Dariusz WieteskaKasia Vu Manh. Iwona określiła ich taniec jako gorszy niż w zeszłym tygodniu, natomiast Andrzej wybaczył te błędy ze względu na to, że Darek jeszcze się uczy. Otuchy po występie dodała mu jego żona, z którą po ślubie są już 3 lata.

ZOBACZ TEŻ – TYLKO U NAS! SŁAWOMIR TŁUMACZY SIĘ Z AUT!

Oglądaliście?

fot.Strefa Gwiazd/ Marcin Kmieciński

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NA NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów