Śledź nas

news

Woźniak-Starak, Wieniawa i Mołek na Elle Style Awards 2022 [zdjęcia]

Opublikowano

w dniu

Elle Style Awards 2022

Plejada gwiazd pojawiła się na wręczenie statuetek Elle Style Awards 2022!

We wnętrzach “z charakterem” Trybuny Honorowej Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu odbyła się Gala ELLE Style Awards 2022. Wydarzenie poprowadzili redaktor naczelna ELLE, Joanna Lorynowicz oraz Olivier Janiak. Redakcja magazynu oraz czytelniczki przyznali nagrody w sześciu kategoriach związanych ze światem mody. Joanna Lorynowicz mówiła otwierając galę:

Bardzo wzruszyły mnie słowa prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego, które powiedział podczas Gali Grammy, że najgorsze, co możemy teraz zrobić to milczeć. Pamiętajmy o tym, że moda i ludzie mody mają ogromną siłę i bardzo mocno oddziałują na ludzi, na ludzką wyobraźnię, więc nie milczmy. Każdy niech mówi swoim językiem, ale mówmy, bo trzeba

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

Nagrody to wyraz uznania dla wybitnych osobowości świata mody, niezapomnianych kreacji, kreatywnych pomysłów i obiecujących marek. Lorynowicz mówiła:

ELLE Style Awards. To nagroda ściśle związana z modą, a moda to dla mnie przede wszystkim ludzie. Bez nich nie maiłaby jej kto tworzyć, bez nich także nie miałby kto jej nosić. Dziś nagrodzimy tych, którzy posługują się tą modą po mistrzowsku. Moda to także ogromna rodzina. Przekonaliśmy się o tym niedawno, kiedy do naszych drzwi zapukała dwójka młodych, utalentowanych ludzi z Ukrainy, którzy również uwierzyli, że moda urodzinnia, że wszyscy, którzy działają w tym świecie, współodczuwają. To Julia oraz Artur, których prace możemy oglądać podczas Gali. Dziś nagradzamy tych, którzy mają odwagę mówić w modzie własnym głosem, własnym językiem. Nie naśladować, a tworzyć. Iść czasem pod prąd

Laureatką w kategorii Marka Roku została Paulina Pyszkiewicz, właścicielka marki LE BRAND, która ubiera kobiety na całym świecie:

Nie ukrywam, że marzyłam o tej nagrodzie od dawna. Cieszy tym bardziej dziś, bo ostatni rok był dla nas przełomowy. Zrobiliśmy to, co, planowaliśmy od dawna, czyli dwukrotnie zaprezentowaliśmy nasze kolekcje podczas paryskiego Fashion Weeku. Spełnianie tych marzeń nie byłoby możliwe, gdyby nie cudowny zespół ludzi, który ze mną pracuje. Bycie marką zobowiązuje, więc obiecuję nie zwalniać tempa i dalej się rozwijać

Fotografem Roku została Lola Banet, która debiutowała na łamach Elle. W kategorii Odkrycie Roku triumfowała Bożena Wydrowska, artystka wizualna, performerka, choreografka. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny voguingowej:

Czuję się niezwykle wyróżniona za swoją działalność, która odbywa się głównie wśród osób, które czują się wykluczone. To osoby queerowe. Jestem niesamowicie poruszona, że moja aktywność została dostrzeżona w takim miejscu. Myślę, że przyszłość przyniesie jeszcze dużo dobrego

Ikoną Style ELLE Style Awards 2022 została bezkonkurencyjnie Agnieszka Woźniak-Starak! Razem z Katarzyną i Inez Wicher stworzyła kolekcję ZOCHA, która odzwierciedla jej pasje i to, co lubi w modzie. Poruszona dziennikarka powiedziała:

Nie ukrywam, że miałam wątpliwości, czy wypada, czy to jest ten moment, bo wszyscy mamy przed oczami dramatyczne obrazy z Buczy. To potworny czas i nie wiemy, co będzie. Ludzie codziennie robią niesamowite rzeczy, pomagając. Jestem dla wszystkich pełna podziwu. Jednak moda zawsze była dla mnie ucieczką do bajkowego świata, trochę zabawą i odskocznią. Czymś, co pozwalało mi oderwać myśli, więc bardzo się cieszę z tej nagrody i dziękuję za wicher w skrzydła całej mojej ekipie. Bardzo chciałam tutaj być, bo lubię i cenię ELLE. Kibicuję ELLE. To moja ulubiona gazeta o modzie od zawsze

HOT NEWS- Maja Hyży szczerze o porównaniach do Rihanny

Modelką Roku została 19-letnia Maja Zimoch. Kiedyś marzyła, by zawodowo grać w piłkę nożną, być jak Robert Lewandowski, ale kontuzja wykluczyła ją z rozgrywek. Cztery lata temu zajęła się modelingiem i wygrała! Na swoim koncie już ma kampanie reklamowe dla Chanel, Diora, Valentino czy Kenzo.

Uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury i ludzi, a modeling daje mi tę możliwość. Ikoną jest dla mnie osoba, która swoją postawą wnosi coś do życia innych. Jest pozytywna, pełna energii, dobrze odbierana przez ludzi. Ja dopiero zaczynam, ale jestem bardzo wdzięczna ELLE, dla którego zrobiłam swoją pierwszą okładkę. Magazyn leży w domu na półce. Trafił do mojej rodziny, znajomych i jest bardzo ważnym punktem mojej podróży. Wiele dziewczyn pragnie kariery, chodzenia w pokazach polskich i światowych projektantów, ale myślę, że najważniejsze to być szczęśliwym i czerpać radość z tego, co się robi. Ostatnie dwa lata bardzo zmieniły moje życie. Nauczyłam się brać z niego garściami, otwartości na nowe możliwości i cierpliwości. W najbliższej przyszłości czeka na mnie Nowy Jork i mam nadzieję, że coś fajnego uda mi się tam zrobić

Nową kategorią była statuetka Mody Audiowizualnej, która powędrowała do Luka Jascza, który jest fotografem, twórcą wizualnym, który nie boi się eksperymentów, bo jak mówi, dzięki nim poznaje świat.

Wieczór uświetnił performance Kiki House of Sarmata Bożeny Wydrowskiej oraz występ muzycznej, niedawno odkrytej gwiazdy – Luny, a wśród gości Gali najjaśniej błyszczały: Magdalena Mołek, Julia Wieniawa, Katarzyna Warnke, Blanka Lipińska, Monika Chwajoł, Karolina Szostak, Bogna Sworowska, Maria Dębska, Justyna Wasilewska, Magdalena Pieczonka, Jessica Mercedes, Lara Gessler, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Dorota Williams, Anna Puślecka, Katarzyna Zawadzka, Anna Męczyńska, Paulina Krupińska-Karpiel, Julia Kuczyńska, Joanna Horodyńska.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub w Las Vegas

scena z: Marta Kowalska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Maja Zimnoch, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Eliza Gwiazda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Karolina Limbach, Marcin Świderek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Adam Leja, Anna Męczyńska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Radek Pestka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Zawadzka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Joanna Horodyńska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Bogna Sworowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Marta Dyks, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Magda Mołek, Lidia Tofil, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Magda Mołek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ada Fijał, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ada Fijał, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Anna Puślecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Karolina Szostak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Monika Chwajoł, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Maria Dębska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Dorota Williams, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Jessica Mercedes, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Magdalena Pieczonka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Justyna Wasilewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Joanna Lorynowicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Maja Zimnoch, Joanna Lorynowicz, Agnieszka Woźniak-Starak, Bożena Wydrowska, Paulina Pyszkiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Anna Męczyńska, Bogna Sworowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Bożena Wydrowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Bożena Wydrowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Akpa

AW

news

TYLKO U NAS! Filip Chajzer szczerze o odejściu z DDTVN – gdzie będzie pracował?

Opublikowano

w dniu

przez

Filip Chajzer oznajmił niedawno, że odchodzi z „Dzień Dobry TVN” –  zdradził nam dlaczego i gdzie będzie pracował.

Filip Chajzer od wielu lat był związany z programem „Dzień Dobry TVN”, w którym był prowadzącym. Od czerwca przebywał na zwolnieniu lekarskim, a w tym czasie stracili pracę m.in. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Po powrocie do pracy jak relacjonował w swoich social mediach,  syn Zygmunta Chajzera został wezwany na dywanik:

W życiu trzeba być szczerym. Ściema zawsze ma krótkie nogi. Dlatego należy się wam pełna informacja. Dziś zostałem wezwany “na dywanik” w TVN. Powodem jest moja “działalność uliczna”. Żeby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów, rozwiązuje właśnie tę umowę sam i na tym kończę przygodę z moją kochaną stacją.

POLECAM – “MasterChef” w nowej odsłonie dla nastolatków – ruszyły castingi!

We wtorek podczas premiery nowego urządzenia IQOS ILUMA, które odbyło się pod hasłem “Poziom Wyżej!” zapytaliśmy Filipa Chajzera o kulisy odejścia z DDTVN.

“Mi tak naprawdę najwięcej radochy sprawiało trzymanie mikrofonu w ręce. W związku z tym znowu złapałem za mikrofon i z tym działam – i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.” – powiedział.

Prezenter zdradził również gdzie już niedługo będziemy mieli okazje oglądać go w nowej roli.

“To jest właśnie najpiękniejsze w dzisiejszych czasach, że coś takiego jak stacja telewizyjna nie jest już dominantom na rynku. Mamy serwisy streamingowe, i to jest fajne.”

Trzymamy kciuki za nowe wyzwania Filipa, które będziemy dla Was śledzić i informować o nich na bieżąco na naszym portalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka UKRWAŁA zaręczyny? Wiemy jak wyglądały oraz jaki będzie ślub

Kontynuuj czytanie

news

“MasterChef” w nowej odsłonie dla nastolatków – ruszyły castingi!

Opublikowano

w dniu

przez

Ruszają castingi do “MasterChefa” dla nastolatków! Za duży dla Juniora, za mały dla Seniora? Za to w sam raz na MasterChefa dla nastolatków!

“MasterChef” Polska oparty jest na formacie brytyjskiego reality show o tej samej nazwie. Premiera pierwszego sezonu w Polsce odbyła się w 2012 roku, a w 2016 roku powstała nowa wersja “MasterChef Junior” Do tej pory “MasterChef” był realizowany w polskiej telewizji TVN w dwóch wersjach : dla dzieci i dorosłych. W dotychczasowych odcinkach pasjonaci tworzenia w kuchni rywalizowali ze sobą oraz sprawdzali swoją wiedzę i techniki pod okiem doświadczonego jury. Wkrótce pojawi się odsłona kulinarnego show dla młodzieży. Po dwunastu edycjach “MasterChefa” i ośmiu sezonach “MasterChefa Juniora” nadszedł czas, by wybrać najlepszego kucharza wśród młodzieży w TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Nowe reality show Mateusza Gesslera – “Para do gara”, wzbudza burzliwe emocje!

Ruszają castingi do najnowszej formuły “MasterChef Nastolatkowie”, gdzie w kuchni rywalizować będzie ze sobą młodzież. Jest to trzeci wariant programu, dzięki której młodzi – ale nie najmłodsi pasjonaci gotowania będą mogli spróbować swoich sił w kuchni i przed kamerami. “MasterChef Nastolatkowie” to wydanie dedykowane osobom w wieku od 13 do 17 lat, przy czym warunkiem jest ukończone 13 lat oraz nieskończone 17 lat. “Młodzieżowe” talenty mogą zgłaszać się na castingi do programu od 8 do 25 września 2023 roku. Emisja programu “MasterChef Nastolatkowie” zaplanowana jest na przełom 2023/2024 roku. Zasady nowego formatu programu będą takie same jak innych edycjach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Poznajcie uczestników nowego show “Temptation Island Polska” – przedstawiamy 4 pary!

MasterChef od lewej – Ania Starmach / Michel Moran / Magda Gessler
MasterChef
Magda Gessler
Ania Starmach
Michel Moran
Tomasz Jakubiak

Źródło / fot. informacja prasowa / instagram

M.D.

Kontynuuj czytanie

news

Nowe reality show Mateusza Gesslera – “Para do gara”, wzbudza burzliwe emocje!

Opublikowano

w dniu

przez

Format „Para do gara” znany jest widzom już w ponad 10 krajach, m.in. we Francji, Brazylii, Słowacji, Turcji, Tajlandii czy w Niemczech. W każdym z nich bije rekordy oglądalności. Teraz wchodzi na polski rynek i wzbudza burzliwe emocje już po pierwszych odcinkach.

Kiedy on nie umie gotować i nie zna przepisu, a ona może jedynie na odległość dyrygować jego poczynaniami w kuchni, bezsilnie obserwując kolejne potknięcia, jedno jest pewne – emocji i komicznych sytuacji nie zabraknie. Emocji tym większych, że do wygrania są niemałe pieniądze, o nagrodę i zwycięstwo rywalizują trzy pary, a na koniec przyrządzone potrawy oceni sam Mateusz Gessler. Wszystko to w nowym programie rozrywkowym „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”, który można oglądać już od 2 września w Czwórce. Będzie gorąco i lodowato, ostro i łagodnie, pikantnie i słodko, ale ani na chwilę nie zabraknie dobrej zabawy. Kto dla kogo straci głowę, kto odważy się nacisnąć przycisk wyciszający małżonkę, a kto zagrozi strajkiem w sypialni? W Brazylii od 2018 roku powstało 6 sezonów. We Francji na kanale France 2 wyemitowano ponad 200 odcinków, a program okazał się wielkim hitem access primetime. Format zanotował tam wzrost o 173% w stosunku do średniej pasma stacji. Niemiecki Sat 1 w 2022 roku wyemitował 100 odcinków programu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Poznajcie uczestników nowego show “Temptation Island Polska” – przedstawiamy 4 pary!

Gospodarzem programu „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” jest Mateusz Gessler – polski szef kuchni, restaurator, osobowość medialna i autor książek kulinarnych, który w nowej produkcji daje się poznać jako obdarzony dużym poczuciem humoru showman. W każdym odcinku na wstępie prowadzący zapozna uczestniczki z przepisem swojego autorstwa. Panie nie będą mogły robić notatek ani towarzyszyć swoim partnerom podczas gotowania. Każdy z mężczyzn będzie musiał przygotować danie jak najbliższe oryginału, w ściśle określonym czasie i pod dyktando swojej partnerki. Dla bohaterów pierwszego odcinka przyrządzenie gołąbków było istną batalią: Jacek bał się surowego mięsa, Wojtek potrzebował pół główki kapusty, żeby zawinąć jednego gołąbka, a Krzesimir poległ na konfrontacji z maszynką do mięsa. W drugim odcinku wystąpili: Iwona i Jakub z Suliszewic – małżeństwo muzyków, które uwielbia dobrą zabawę, Wiktoria i Jędrzej z Gdańska – niezwykle energetyczna para przyjaciół oraz Ilona i Kuba z Mińska Mazowieckiego – małżeństwo, które stanowi istną mieszankę wybuchową, choć zawsze pełną miłości i humoru. W tym odcinku przekonaliśmy się, że pogląd, iż gotowanie relaksuje i uspokaja, nie zawsze się sprawdza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Kasia Moś i Jarecki z piękną niespodzianką na koniec lata! Tego nikt się nie spodziewał

Dajcie znać w komentarzach czy będziecie oglądać?

Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje

Źródło / fot. informacja prasowa

M.D.

Kontynuuj czytanie

news

Poznajcie uczestników nowego show “Temptation Island Polska” – przedstawiamy 4 pary!

Opublikowano

w dniu

przez

“Temptation Island Polska” to nowa propozycja show randkowego, które będzie transmitowane w telewizji Polsat. Program “Temptation Island” jest znany na świecie i cieszy się ogromną popularnością i wzbudza wiele emocji.

Temptation Island Polska” to gorąca wyspa, nowe znajomości i pełne pokus przygody! Cztery zakochane pary porzuciły swoje dotychczasowe życie, by na pięknej greckiej wyspie poddać próbie łączące je uczucie. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch willach, gdzie będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać nowe relacje, wyruszą na fascynujące randki, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, by przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać na wyspie? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy  z jednym z singli? „Temptation Island Polska” od 6 września w każdą środę o godz. 21:05 w Polsacie! Prowadzącym program „Temptation Island Polska” będzie Michał Figurski, który powraca do pracy po dłuższej przerwie. Podejmuje się trudnego wyzwania jakim jest prowadzenie kontrowersyjnego reality show.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dawid Podsiadło rusza w kolejną trasę, ale w formule 360! Widomo kiedy ruszy sprzedaż biletów

Teraz nadszedł czas na przedstawienie czterech par, które biorą udział w nowym reality show „Temptation Island Polska” . Pierwszą z nich jest: Joanna Umiastowska (35 lat) i Piotr Motyka (40 lat). Asia i Piotr są w związku od trzech lat. Poznali się przez aplikację randkową, dzieliło ich trzy tysiące kilometrów – Piotr mieszkał w Hiszpanii, Asia w Polsce. Po trzech miesiącach pisania i rozmów video, Piotr rzucił wszystko, kupił bilet w jedną stronę i przyleciał do Polski, gdzie od razu razem zamieszkali. Asia już po pierwszej bardzo emocjonalnej rozmowie poczuła, że to jest ten mężczyzna i jej przyszły mąż. Lubią spędzać czas aktywnie. Piotr wzbudza zainteresowanie wśród innych kobiet, sam często je komplementuje, dla niego flirt jest ok. Asi to się nie podoba i często jest o niego zazdrosna. Chciałaby zobaczyć, jaki jest, gdy nie ma jej obok. Drugą parą jest: Dominika Woźniakowska (23 lata) i Jakub Matysiak (24 lata). Dominika i Kuba poznali się przez wspólnych znajomych. Kuba zaprosił Dominikę na studniówkę i od tej pory, czyli od ponad 4 lat, są parą. Dominika studiuje kryminalistykę, Kuba jest studentem leśnictwa. Wkrótce planują wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać razem. Dominika liczy na to, że Kuba niedługo jej się oświadczy, choć ten unika składania takiej deklaracji. Obydwoje wierzą, że łączy ich miłość, choć każde z nich uważa, że partner zaniedbuje ich potrzeby. Kuba chciałby, żeby Dominika bardziej podzielała jego zainteresowania, z kolei Dominice brakuje ze strony Kuby czułych gestów. Przedostatnią parą jest: Bettina Żygłowicz (23 lata) i Michał Kulesza (26 lat). Pięć lat temu Bettina zaczepiła Michała na Instagramie, ale wtedy Michał był w związku i zignorował od niej wiadomość. Po czterech latach ich drogi ponownie się skrzyżowały i od roku tworzą razem szczęśliwy związek. Po kilku miesiącach związku na odległość zdecydowali się zamieszkać razem i Michał przeniósł się z Warszawy do Gliwic. Oboje twierdzą, że są dla siebie stworzeni i planują wspólną przyszłość.  Michał mówi o niej „chodzący dynamit”, a Bettina o nim „uosobienie dobra”. Ostatnią parą jest: Maria Laskowska (28 lat) i Edward Hładki (34 lata). Edward i Marysia poznali się 3 lata temu przez aplikację i mieszkają razem w Poznaniu. Edward jest pośrednikiem finansowym, a Marysia pracuje jako logistyk w transporcie morskim. W tygodniu każdy jest zajęty swoimi zajęciami i widują się głównie wieczorami i w weekendy. Nie lubią siedzieć w miejscu – każdą wolną chwilę spędzają na różnego rodzaju aktywnościach sportowych: rower, rolki, basen, spacery, podróże. Zgodnie przyznają, że spontaniczność to ich drugie imię. Mają urodziny tego samego dnia i miesiąca – 2 sierpnia. Śmieją się, że połączyło ich przeznaczenie, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dopiero kolejne spotkania utwierdziły ich w przekonaniu, że to może być TO! To już wszystkie pary polskiej edycji „Temptation Island Polska”, życzymy udanej zabawy i wytrwałości dla uczestników.

Dajcie znać w komentarzach czy będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Natasza Urbańska powraca z WIELKIM przytupem – nie tylko “The Voice Kids” jest w jej grafiku pracy!

Temptation Island Polska
Temptation Island Polska 2023
Maria i Edward Temptation Island Polska 2023
Joanna i Piotr Temptation Island Polska 2023
Dominika i Kuba Temptation Island Polska 2023
Bettina i Michał Temptation Island Polska 2023
Michał Figurski

Źródło / fot. informacja prasowa

M.D

Kontynuuj czytanie

HITY