Śledź nas

prze.tv

Zemsta na byłych! Co zrobiła Ciupa?

Ola Ciupa zemściła się na wszystkich swoich byłych? Ten związek to kulminacja jej historii miłosnych!

Ciupa, planuje ślub ze swoim ukochanym. Jak się okazało nie odbył się on jeszcze w jednym z tropikalnych krajów, jak domyślali się fani po zdjęciach, które ostatnio pojawiły się na jej portalu społecznościowym. Zobacz wywiad z gwiazdą!

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/wegrowska-o-interwencji-policji/

Ola Ciupa nie chciałaby jednak poruszać tego tematu, bo troszeczkę się zraziła ze względu na wcześniejsze doświadczenia. Przez to, co wyniknęło w związku z tymi samymi zaręczynami. Nie wiem, czyją winą było wkroczenie w jej życie prywatne tabloidów, zawsze stara się powiedzieć minimum, ale jak miała pierścionek zaręczynowy zauważyły to media. Dodaje, że po tej sytuacji, ciężko byłoby jej kłamać, że nie doszło do zaręczyn i zaprzeczać, więc zdecydowała się na podzielenie informacją. Zaprzecza również, aby jej związek trwał już siedem lat.

Wszystkie moje wcześniejsze związki, zostały nagle przekreślone, informacją, że ten trwa od ośmiu lat, choć dla mnie jako dla kobiety, jako dla moich byłych świetna zemsta, okazało się, że nie istnieli.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/slotala-ostro-o-polskich-projektantach/

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej szczegółów koniecznie zajrzyjcie do rozmowy, której mieliśmy okazję przeprowadzić z piękną Polką. Oli życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i klubu marzeń. Oby zgodnie z planami, udało się uchronić całą uroczystość przed fotoreporterami i tabloidami. Czy uważacie, że takie okazje w życiu gwiazd polskiego show-biznesu, powinny pozostać na świeczniku, czy jest to ich prywatna sprawa i nie należy jej nagłaśniać?

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/wspolny-program-przetakiewicz-z/

news

Adriana Kalska kontaktowała się z Dodą? Jak wyglądały jej przygotowania do “Ttbz”!?

adriana

Adriana Kalska zdradza, czy wcielenie się w Dodę było dużym wyzwaniem!

W finale programu “Twoja twarz brzmi” znajomo Adriana Kalska wcieliła się w postać uwielbianej przez fanów Dody. Aktorka przyznaje, że było to bardzo ciekawe doświadczenie, nigdy wcześniej nie miała okazji grać takiej postaci. 

Było to mocne zakończenie mojego udziału w tym programie.

HOT NEWS- Rafał powinien wygrać? Basia Kurdej-Szatan ocenia występ męża w “Ttbz”!

Przygotowania do tej roli wyglądały standardowo, zrobiła research, oglądała wywiady i uczyła się gestów. Przyznała, że tydzień to za mało, aby nauczyć się kogoś odtwarzać idealnie, ale jej zdaniem zrobiła wszystko, co było w jej mocy. Kalska dodała, że nie kontaktowała się z Dodą w sprawie jej postaci, przygotowywała się do roli standardowo. 

Czy czeka na reakcję ze strony wokalistki? Aktorka zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mateusz Ziółko tuż po wygranej “Ttbz”! Jak się czuje jako zwycięzca?

Kontynuuj czytanie

news

Rafał powinien wygrać? Basia Kurdej-Szatan ocenia występ męża w “Ttbz”!

kurdej

Basia Kurdej-Szatan zdradza jak ocenia występ męża w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”!

Rafał Szatan zajął 2 miejsce w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Jego żona Basia Kurdej jest zachwycona jego występem, uważa, że za każdym razem rewelacyjnie wcielił się w postaci wykonawców. Każde wcielenie było niezwykłe, a ona jest z niego ogromnie dumna.  

Cieszę się, że mógł się pokazać z tak wielu stron

HOT NEWS- Mateusz Ziółko tuż po wygranej “Ttbz”! Jak się czuje jako zwycięzca?

Według niej Rafał bawił się znakomicie i czerpał wiele przyjemności z tego, że mógł się na chwilę stać i aktorem, i piosenkarzem. Za kulisami cały czas mówiono, że on i Mateusz Ziółko powinni razem wygrać. Aktorka jest również zachwycona występem zwycięzcy, który wcielił się w Arethę Franklin!

Czy ona zazdrościła mężowi wzięcia udziału w programie? Basia zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kuszewski zdradza, czy jurorzy byli jednomyślni w “Twoja twarz brzmi znajomo”!

 

Kontynuuj czytanie

news

Mateusz Ziółko tuż po wygranej “Ttbz”! Jak się czuje jako zwycięzca?

ziółko

Mateusz Ziółko pokonał wszystkich uczestników “Twoja twarz brzmi znajomo”! Emocje sięgają zenitu?

Mateusz Ziółko swoim wcieleniem Arethy Franklin wywalczył sobie zwycięstwo w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Piosenkarz przyznaje, że nie było łatwo, ale się udało! Osobiście był zaskoczony werdyktem sędziów!

HOT NEWS- Kuszewski zdradza, czy jurorzy byli jednomyślni w “Twoja twarz brzmi znajomo”!

Jak on sam ocenia swoich kolegów? Szczególnie ujął go Marek Molak i jego “Nothing else matters”, Mateusz jako fan Metallica bardzo docenił jego wykonanie. Rafał Szatan powymiatał wszystkich ze sceny, a Adrianna Kalska zachwyciło go swoją kreacją jako Doda

W tym momencie poczułem się zaszczycony, że mogę siedzieć w gronie tak bardzo zdolnych wspaniałych moich kolegów i koleżanek!

A jak powiedziałaby to Doda? Mateusz zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Starmach pochwaliła się córką! Urocze!

 

Kontynuuj czytanie

news

Kuszewski zdradza, czy jurorzy byli jednomyślni w “Twoja twarz brzmi znajomo”!

kuszewski

Kacper Kuszewski opowiada jak przebiegały obrady jury w finale “Twoja twarz brzmi znajomo”!

Finał programu “Twoja twarz brzmi znajomo” wiązał się z ogromnymi emocjami, do końca nie było wiadomo, kto zwycięży tę edycję. Jeden z członków jury Kacper Kuszewski przyznaje, że rywalizacja była bardzo wyrównana, ale dwóch uczestników wysunęło się na przeciw w połowie sezonu.

HOT NEWS- Anna Starmach pochwaliła się córką! Urocze!

Mateusz Ziółko i Rafał Szatan na zmianę w każdym odcinku zachwycali sędziów i widownię. Widzowie mieli okazję obserwować ich rozwój, kiedy ciągle wspinali się na wyższy poziom własnych możliwości. Pozostali uczestnicy również nie odpuszczali i byli tuż za nimi. 

Marek Molak przez połowę edycji był postrzegany jako faworyt!

A czy po finałowym odcinku łatwo było ustalić zwycięzcę? Kacper zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Hailey Baldwin zmieniła stan? To zdjęcie mówi wszystko!

 

Kontynuuj czytanie

HITY