Śledź nas

news

Zjawiskowa Magdalena Mielcarz w drugim odcinku Voice of Poland! Jak wyglądała?

Piękna?Podczas wczorajszego wieczoru, widzowie TVP2 mogli oglądać drugi już odcinek Voice of Poland na żywo. Nie zabrakło niesamowitych wykonań, wielu niespodzianek i niezliczonych emocji, jakich dostarczali uczestnicy.

Ogromną uwagę skupiała również współprowadząca program Magdalena Mielcarz, ponownie wyglądała olśniewająco. Na tę okazję, styliści wybrali dla Magdy długą kreację chabrowego koloru, która podkreślała perfekcyjną figurę prowadzącej. Odkryte ramiona i boczne wycięcia sprawiały, że Mielcarz w takim wydaniu mogłaby stąpać po czerwonych dywanach na całym świecie. Lśniła jak prawdziwa gwiazda.

Jak się Wam podoba ta stylizacja?

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

news

Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

gołotów
Dzieci okazały wielkie wsparcie dla Gołotów!

Dużym zaskoczeniem w nowej edycji “Agenta” był udział państwa Gołotów. Andrzej realizował wszystkie zadania z radością, natomiast Mariola podchodziła do nich poważnie. Chciała, aby każde zlecone zadanie było dokładnie wykonane!

Ja podchodziłam bardziej emocjonalnie, jeśli coś nie wyszło

HOT NEWS- Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

Bokser i jego żona są rodzicami dwójki dzieci, które z niecierpliwością czekają na wyniki programie. Syn zajmował się pieskiem rodziców, nawet zabrał go do akademika! Natomiast córka gorąco wspierała mamę przez telefon. Doradzała jej, aby walczyła do końca, ale nie zapominała o swoich zasadach!

Czy ciągła obecność kamer im przeszkadzała? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

gołotów

Kontynuuj czytanie

news

Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

koterski
Michał Koterski nie boi się poruszać trudnych tematów.

Misiek Koterski jest jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Specyficzne poczucie humoru i charakterystyczny wygląd sprawiły, że stał się ulubieńcem fanów. Niestety imprezowy tryb życia aktora spowodował, że został uzależniony…

HOT NEWS- Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

Na szczęście teraz wyszedł na prostą, a jego uzależnienie stało się przeszłością. Szczerze wyznaje, że narkotyki i alkohol są obecne wśród gwiazd, ale tak naprawdę można je wszędzie znaleźć. Człowiek ma wpływ tylko na siebie, ale może też dawać świadectwo dla innych. 

Fajnie, że coraz osób o tym mówi głośno

Co sądzi o świadectwie Borysa Szyca? Wzruszająca odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Michał Szpak leci do Vegas! Zrobi to dla Celine Dion…

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pysio , Pysio , Pysiowanie na czerwonym dywanie 😍🌟❤🔥

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Kontynuuj czytanie

news

Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska zostali docenieni – czytelniczki “Pani” urzekła ich miłość!

Choć Paweł Domagała na scenie śpiewa piosenki o miłości, co zjednuje mu serca wielu fanek, jego serce należy tylko do jednej kobiety. O swojej żonie Zuzie Grabowskiej wokalistka mówi zawsze w samych superlatywach i nie ukrywa, że do małżeństwa i rodziny podchodzi bardzo poważnie.

HOT NEWS – Górniak w skórze wdzięczy się do fotoreporterów na premierze “Agent Gwiazdy”!

Małżeństwem są od 2013 r. Zuza i Paweł doczekali się dwóch córeczek.  Para generalnie chroni swoją prywatność i rzadko mówi o sobie, ale każde ich pojawienie się publicznie wzbudza dużo emocji.

ZOBACZ – Gąsiewska nie mówi nie! Zostanie Miss Polski!?

Tym razem, w organizowanym od lat plebiscycie, postanowiły docenić Domagałę i jego żonę czytelniczki “Pani”. Zostali oni nagrodzeni Srebrnym Jabłkiem – nagrodą dla par z piękną historią miłosną. Paweł, dziękując za to wyróżnienie na Instagramie, napisał o żonie, że jest piękna. Taki mąż to skarb? 

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Michał Szpak leci do Vegas! Zrobi to dla Celine Dion…

Michał Szpak poleciał do Stanów Zjednoczonych. Wiele wskazuje na to, że spotka się tam z samą Celine Dion.

Jak informuje Jastrząb Post, Michał Szpak poleciał do USA żeby nieco odsapnąć po intensywnej promocji nowej płyty. Artysta ma w planach relaks, ale zdradził także, że wybiera się do Las Vegas na koncert Celine Dion.

HOT NEWS – Niebywałe! Meghan Markle po raz kolejny łamie protokół!

Podczas tego wydarzenia będzie opcja wykupienia wejściówki dla VIP-ów. Uprawnia ona do spotkania z wokalistką a nawet do krótkiej rozmowy. Naprawdę trudno jest wyobrazić sobie, aby Michał zrezygnował z takiej wspaniałej okazji. Czy wręczy Celine swój album?

ZOBACZ – Nieczyste interesy w “M jak miłość”!

Bardzo możliwe. Gwiazda słynie z zainteresowania zdolnymi artystami ze wszystkich stron świata. Być może więc to szansa dla Michała na zaistnienie? Trzymamy kciuki!

 

Kontynuuj czytanie

HITY