Śledź nas

news

Zobacz jak gwiazdy wzruszająco żegnają – Paweł Królikowski zmarł

Znany i ceniony aktor Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Zobacz kto go pożegnał- pojawiły się same wzruszające zdjęcia.

Paweł Królikowski – znany i ceniony aktor teatralny, filmowy i serialowy, juror programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmarł dziś w szpitalu po walce z chorobą neurologiczną. Królikowski zyskał rozpoznawalność dzięki roli Kusego w serialu “Ranczo”. Razem z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską miał piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julię i Marcelinę. Cała Polska żegna dziś Pawła wzruszającymi postami; pojawiło się też dużo miłych słów od przyjaciół i znajomych z branży Królikowskiego.

Polecamy – Zmarł znany aktor Paweł Królikowski- zmagał się z chorobą i odszedł w wieku…

Michał Piróg pożegnał aktora słowami:

Poznać ciebie to była wielki zaszczy i przyjemność. Zawsze brakowało czasu. Niestety już nie zdążę na kawę z tobą. Ale ja wierzę, że nasze energię się spotkają. Kto wie może za jakiś czas w innym zakątku świta rozpoznam cię w czyimś geście , w czyimś oku lub wyczuję twoją energię. Spokojnej podróży Pawle

Basia Kurdej-Szatan opublikowała długi, osobisty wpis do “serialowego taty”:

Pawełku … będziemy tak bardzo tęsknić za Tobą … :((((((((( za Twoją otwartością, serdecznością, dowcipem, uśmiechem … rozmawiając z Pawłem zawsze miałam wrażenie, że znamy się całe lata. Niezwykły człowiek, dobry, radosny, mądry, z mnóstwem pomysłów i ciekawych opowiadań .. 🙂 i wspaniały ojciec i mąż …. przykład do naśladowania …. do zobaczenia Pawełku gdzieś .. kiedyś … zsyłaj nam z góry samą radość 🙂 #pawełkrólikowski mój serialowy tato :((( dziękuję za wspólne chwile … :((((((

Anna Dereszowska napisała:

Paweł… zbyt szybko… kto nas teraz będzie w robocie zarażał tym radosnym, niepohamowanym śmiechem…? Jakoś się nie chce wierzyć…
Szczere kondolencje dla całej Rodziny Pawła. Myślami jestem z Wami.

Małgorzata Kożuchowska również pożegnała kolegę z branży wzruszającymi słowami:

Dziś rano odszedł od nas Paweł Królikowski. Miałam zaszczyt współpracować z nim przez wiele lat.
Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą energię życiową, którą zarażał innych. Miał charyzmę lidera. Myślał o innych. Potrafił być bezkompromisowy. A jednocześnie miał ogromne poczucie humoru.
Tak wiele wyzwań było jeszcze przed nim… Choroba nie pozwoliła mu na kontynuowanie tego co planował. Dużo dużo za wcześnie… Serce pęka.
Pawle! Do zobaczenia w lepszym świecie

Kuba Wojewódzki odniósł się do słów Pawła, które na zawsze będą w jego pamięci:

Mówiłeś żeby w mediach nigdy nie stracić tajemnicy… Będę to zawsze pamiętał

Oprócz wyżej wymienionych osób z branży show-biznesowej, Pawła Królikowskiego pożegnali też: Julia Wieniawa, Ilona Ostrowska, Olga Frycz, Magda Steczkowska, Marieta Żukowska, Katarzyna Zielińska. Nie zabrakło też chwytających za serce wpisów od ukochanego syna Antka i miłości życia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Wyrazy współczucia dla całej rodziny.

Zobacz również – Paweł Królikowski nie żyje, ale z tych ról będziemy go najlepiej wspominać

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Do zobaczenia , Paweł… ❤️ Takim Cię będę pamiętać… z tym uśmiechem, rozwianym włosem i radością w oczach… . #rip #pawelkrolikowski #actor #missyou #goodbay

Post udostępniony przez Magda Steczkowska (@magdasteczkowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odszedł wybitny aktor Paweł Królikowski dziękuje ,że mogłam przy Tobie uczyć się aktorstwa ??

Post udostępniony przez marietazukowska (@marietazukowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile? R.I.P.

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mówiłeś żeby w mediach nigdy nie stracić tajemnicy… Będę to zawsze pamiętał?

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato??

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pawku, najlepsza podroży mojego życia ?w kontakcie❤️

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

fot. screen z Instagram

S.S.

news

Wzruszona Magda z Big Brother komentuje pogrzeb księcia Filipa!

magda

Magda z Big Brother przez wiele lat mieszkała w Wielkiej Brytanii, więc temat rodziny królewskiej jest jej bliski.

Tydzień temu zmarł książę Filip, a dziś odbył się uroczysty pogrzeb męża królowej Elżbiety. Ceremonia była skromna przez pandemię koronawirusa, ale rodzina królewska godnie i z klasą pożegnała seniora rodu. Magda z Big Brother uważa, że z dniem jego śmierci zakończyła się pewna epoka.

HOT NEWS- Pogrzeb księcia Filipa: samotna królowa, wzruszony Karol, Harry i William w końcu razem

Madzia mieszkała w Wielkiej Brytanii przez 13 lat, więc miejsca związane z rodziną królewską nie były jej obce. Często odwiedzała na wycieczkach Windsor czy Pałac Buckingham. Oprócz tego jej były chłopak pochodził ze Szkocji, a co roku oglądała przemowę królowej.

Ta rodzina królewska była tam gdzieś ze mną przez te 13 lat. No i szkoda, że tak się wydarzyło

Czy jej przewidywania wobec Harry’ego i Meghan się spełniły? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Esmeralda Godlewska publikuje własny nekrolog – to wołanie o pomoc?

Military personnel in parade dress uniform position themselves for the funeral of Britain’s Prince Philip inside Windsor Castle in Windsor, England, Saturday, April 17, 2021. Prince Philip died April 9 at the age of 99 after 73 years of marriage to Britain’s Queen Elizabeth II. (Justin Tallis/Pool via AP)

AW

Kontynuuj czytanie

news

Pogrzeb księcia Filipa: samotna królowa, wzruszony Karol, Harry i William w końcu razem

filipa

Ceremonia pogrzebowa księcia Filipa była wzruszająca i stosunkowo skromna.

W zeszły piątek świat obiegła smutna wiadomość o śmierci księcia Filipa, który za dwa miesiące obchodziłby 100. urodziny. Mąż królowej Elżbiety II odszedł spokojnie w czasie snu, w Zamku w Windsorze. Filip planował swój pogrzeb od kilku lat, niestety w związku pandemią nie wszystkie jego życzenia mogły zostać spełnione. Monarcha chciał, aby zostało zaproszonych około 800 gości z całego świata, niestety ta liczba została zawężona jedynie do 30 członków rodziny. Jednak inne życzenia księcia Edynburga zostały spełnione.

HOT NEWS- Gwiazda “Harry’ego Pottera” i “Peaky Blinders” nie żyje – Helen McCrory miała 52 lata

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godz. 15:00 w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze. Zgodnie z wolą Filipa, ceremonia nie miała charakteru państwowego, a dworski. Pogrzeb rozpoczęły orkiestry wojskowe, które grały wybrane przez księcia marsze. W kondukcie pogrzebowym brały udział wojska, a także członkowie najbliższej rodziny, w tym książę Karol, księżniczka Anna, książę Edward oraz książę Andrzej. Pierwszy raz od dawna mogliśmy także zobaczyć księcia Williama oraz Harry’ego, którzy szli ramię w ramię. Trumna księcia Edynburga została przewieziona specjalnie zaprojektowanym przez niego samego Land Roverem. Podczas wnoszenia trumny do kaplicy Filipowi towarzyszył gwizd gwizdków bosmańskich. Natomiast królowa Elżbieta do kaplicy udała się samochodem, który jechał za konduktem. Towarzyszyła jej dama dworu.

Ceremonia w kaplicy nie przypominała zwykłego pogrzebu. Książę nie życzył sobie ckliwych pożegnań. Wypowiedzi i modlitwy dziekana kaplicy oraz arcybiskupa Canterberry były przerywane przez śpiew chóru. Przejmujące wrażenie robił widok Elżbiety II, która samotnie, ze spuszczoną głowa siedziała w ławie. Ceremonię zakończył dudziarz, który symbolicznie odchodząc wyciszył muzykę… Rodzina musiała zachować dystans i pozostać w maskach.

Następnie rodzina udała się do podziemi, gdzie tymczasowo złożono trumnę księcia Filipa. Ten moment był już prywatny i nie towarzyszyły mu kamery.

Obejrzyjcie zdjęcia z ceremonii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ata Postek z Hotel Paradise i Madzia Wójcik z BigBrother w tajnym projekcie TVN – będzie survival!

Military personnel in parade dress uniform position themselves for the funeral of Britain’s Prince Philip inside Windsor Castle in Windsor, England, Saturday, April 17, 2021. Prince Philip died April 9 at the age of 99 after 73 years of marriage to Britain’s Queen Elizabeth II. (Justin Tallis/Pool via AP)
Książę Filip

AW

Kontynuuj czytanie

news

Esmeralda Godlewska publikuje własny nekrolog – to wołanie o pomoc?

godlewska

Esmeralda Godlewska wydaje się mieć poważne kłopoty…

Siostry Godlewskie zwróciły na siebie uwagę swoim kontrowersyjnym wyglądem i jeszcze gorszym wykonywaniem znanych utworów. Później dziewczyny się pokłóciły, ale nie zniknęły z show biznesu. W piątek Monika Godlewska, znana jako Esmeralda postanowiła zwrócić na siebie uwagę oskarżając inne celebrytki (w tym własną siostrę) o podróże do Dubaju w celach prostytucji.

HOT NEWS- Ata Postek z Hotel Paradise i Madzia Wójcik z BigBrother w tajnym projekcie TVN – będzie survival!

Na opublikowanych nagraniach Esmeralda nie wyglądała najlepiej, niektórzy zaczęli się martwić o jej stan psychiczny. Wygląda na to, że coś złego musi się dziać, bo jeszcze tego samego dnia… kobieta opublikowała własny nekrolog. Pod swoim czarno białym zdjęciem napisała:

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła w wieku 27 lat. 21 kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Świeć Panie Nad Jej Duszą [*] Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby 

Internauci byli zaskoczeni i nie wiedzieli, co oznacza ten wpis. Niektórzy nie oszczędzili celebrytce ostrych słów, ale wiele osób zauważyło, że to ewidentnie krzyk rozpaczy.

Później jej zaniepokojona siostra Magdalena poinformowała, że Monika żyje. Na swoich InstaStories pokazała, jak wchodzi do mieszkania Esmeraldy z policją.

Miejmy nadzieję, że Monika otrzyma odpowiednie wsparcie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gwiazda “Harry’ego Pottera” i “Peaky Blinders” nie żyje – Helen McCrory miała 52 lata

esmeraldy

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ata Postek z Hotel Paradise i Madzia Wójcik z BigBrother w tajnym projekcie TVN – będzie survival!

ata

Ata i Madzia wzięły udział we wspólnym projekcie!

Od pewnego czasu mówi się, że telewizja TVN przygotowuje nowy program survivalowy, z gwiazdami związanymi ze stacją. Wśród nich znalazły się Ata Postek z Hotel Paradise oraz Madzia Wójcik z Big Brothera! Na razie wiadomo, że celebryci spędzili 10 dni na Zanzibarze.

HOT NEWS- Gwiazda “Harry’ego Pottera” i “Peaky Blinders” nie żyje – Helen McCrory miała 52 lata

Atę cały czas obowiązuje tajemnica związana z produkcją, ale zdradziła, że program będzie miał przesłanie i będzie to prawdziwa przygoda:

Nie będą głupotki tylko i zabawa, naprawdę to jest z mega fajnym przekazem program i polecam, musicie go koniecznie oglądać, bo będzie coś wspaniałego. Będzie tam przepięknie i dużo da do myślenia ten program

Bardziej enigmatycznie wypowiadała się Madzia!

Nawet nie wiem, czy byłam w jakimś programie, na pewno robiłam jakiś secret projekt. A co to jest za projekt? Dowiemy się myślę już niedługo

A jak Madzi podobał się Zanzibar i czy to był Zanzibar? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Natalia Piguła udowadnia, że marzenia się spełniają i wyrusza na konkurs Miss Universe 2020

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY