Śledź nas

film

Agata Dziarmagowska o “X-Factor” i pierwszym singlu!

“Stało się, już wiecie że moja przygoda z programem się skończyła. Po usłyszeniu werdyktu było mi przykro bo mimo tego, że wyglądam na osobę odporną na stres i wszystkie przykrości losu, mam jednak swoje uczucia. Cieszę się, że mimo werdyktu wciąż jesteście ze mną i mam nadzieję, że zostaniecie.

Idąc do tego programu myślałam o wygranej, o nagraniu swojej płyty….. i słuch…ajcie… stało się!!! Dwa dni temu zakończyłam nagranie mojego pierwszego singla!!!!! :)) którego premiera odbędzie się za kilka dni!

Czuję się szczęśliwa. Spełniam swoje marzenia. Spełniam je nie tylko dzięki swojej determinacji, ale przede wszystkim dzięki Wam. W życiu nie spodziewałam się, że to co robię spodoba się tak szerokiej publiczności.

Dziękuję Wam! KOCHAM WAS! Dziś w moim życiu rozpoczyna się nowa przygoda. I’m so excited!!! Nie smucimy! Zapamiętajcie! Ostatni będą pierwszymi.”  – Agata Dziarmagowska, Facebook

POLECAMY: Bunt widzów X-Factora w sprawie Mateusza Guzowskiego!
POLECAMY: Kto pojawi się w odcinkach na żywo “X Factor”?
POLECAMY: Agata Dziarmagowska nagrywa singla — zdjęcia!
POLECAMY: Agata Dziar­ma­gow­ska koń­czy przy­godę z “X-Factor”! Co na to jej fani?

579364_194654244018179_118516394_n 292441_194653947351542_227513671_nZdjęcia: Facebook

film

Patrycja Markowska OSIWIAŁA przez “The Voice of Poland”?!

patrycja markowska

Sprawdź, co Patrycja Markowska ma do powiedzenia na temat “The Voice of Poland” oraz Marcina Sójki.

Patrycja Markowska była jurorką i trenerką w ostatniej edycji programu TVP “The Voice of Poland”. Trzeba przyznać, że jej podopieczni byli wyjątkowo utalentowani, na czele z Marcinem Sójką. Mężczyzna od początku był typowany na zwycięzcę programu i tak właśnie się stało. Porozmawialiśmy z Patrycją na jego temat. Mówiła:

Marcin za każdym razem pokazywał swoją nową odsłonę. Pracowaliśmy nad tym, żeby był prosty w odbiorze, tam nie ma potrzeba piór w dupie, nie potrzeba wielkiej oprawy. Jestem z niego tak bardzo dumna. 

Wokalistka podkreśliła także, że jest dumna z duetu, który zaśpiewała ze swoim podopiecznym i będzie to dla niej ogromna pamiątka. Patrycja Markowska ma nadzieję, że uda jej się spotkać jeszcze z Sójką na scenie.

HOT NEWS – SZOK! Patrycja Markowska uzależniona od alkoholu? Szczere wyznanie wokalistki

Jednocześnie Markowska przyznaje także, że bardzo przeżywała zmagania uczestników programu. Do tego stopnia, że… dorobiła się z tego powodu siwych włosów! Jak dla nas, artystka wciąż wygląda świetnie. 

 

 

Kontynuuj czytanie

film

Powstaną Plagi Breslau 2? Socha może zagrać główną rolę!

Ostatni film Patryka Vegi wzbudził niemało kontrowersji. Wszystko wskazuje na to, że reżyser nakręci teraz Plagi Breslau 2! Czy na ekranie pojawi się Małgorzata Socha?

Plagi Breslau zadebiutowały na platformie Showmax pod koniec ubiegłego roku. Film miał być pokazem nowych umiejętności Patryka Vegi i znacznie różnić się od jego poprzednich produkcji. Ten cel udało się osiągnąć – widzowie docenili nowy dla reżysera, jednowątkowy sposób prowadzenia narracji i odważne, obrazowe sceny. Ze szczególnie ciepłym przyjęciem spotkała się rola i wizerunkowa przemiana Małgorzaty Kożuchowskiej. Filmu nie ominęły także krytyczne oceny, które skupiły się przede wszystkim wokół prostej i przewidywalnej fabuły scenariusza.

ZOBACZ – Anna Dereszowska gotowa na ślub!? Gwiazda nie ma wątpliwości

Wszystko wskazuje na to, że thriller Patryka Vegi będzie miał kontynuację. Udało nam się dotrzeć do informacji o poszukiwaniu statystów do drugiej części produkcji. A co z głównymi rolami?

HOT NEWS – Czy Justyna Steczkowska odpowie na apel Dody? – zdradzamy szczegóły!

Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat obsady Plag Breslau 2, spekuluje się jednak, że na ekranie tym razem zobaczymy… Małgorzatę Sochę! Reżyser postawił sobie za cel obsadzić Małgosię w jednej ze swoich następnych produkcji, a także pokazać ją widzom z zupełnie innej strony. Mówi się, że aktorka ma przejść przemianę jeszcze bardziej widowiskową niż ta, z której zasłynęła ostatnio Kożuchowska.

Socha podobno rozważa propozycję, chwilowo dochodząc do siebie po ciąży i porodzie. Czy zdecyduje się na rolę u Vegi?

Kontynuuj czytanie

film

Cleo wystawiła na licytacji WOŚP wyjątkowy przedmiot!

Aukcje celebrytów dla WOŚP co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji Cleo wystawiła na licytację naprawdę wyjątkowy przedmiot!

W tym roku gwiazdy naprawdę się postarały! Wśród licytacji dla WOŚP można znaleźć m.in. uroczystą kolacje z Robertem Lewandowskim czy metamorfozę ze słynną trenerką, Ewą Chodakowską. Szczególnie ciekawą licytacją okazała się ta, wystawione przez Cleo. Artystka zdecydowała się poświęcić dla WOŚP swoją czerwoną słowiańską spódniczkę, którą własnoręcznie ozdobiła koronką i kryształkami Svarovskiego.

ZOBACZ – Drapieżna Cleo leży na… – będzie nowy teledysk? Wiemy kiedy!

Spódniczkę możecie kojarzyć ze słynnym teledyskiem Cleo do piosenki “My Słowianie”. Model, który Cleo wystawiła na aukcję WOŚP to prototyp wszystkich późniejszych spódniczek, w których można było zobaczyć artystkę.

POLECAMY – WOŚP – najciekawsze licytacje gwiazd w tym roku! Chodakowska, Rozenek i inni…

Piosenkarka wypowiedziała się także na temat corocznej akcji WOŚP. Jak sama przyznaje, jest wielką fanką Orkiestry, której działania obserwuje już od dawna.Chcąc wesprzeć WOŚP Cleo liczy, że wystawiona przez nią słowiańska spódniczka zostanie wylicytowana za jak największą kwotę. 

Foto. Screen Instagram Cleo

Kontynuuj czytanie

film

Widzieliście już zwiastun reżyserski “Kobiety Mafii 2”? Mocny!

Jeśli nie widzieliście jeszcze zwiastunu reżyserskiego filmu “Kobiety Mafii 2” to jest okazja – warto zobaczyć.

Niedługo premiera oczekiwanego filmu Patryka VegiKobiety Mafii 2“. Przedsmak filmu możemy poznać po reżyserskiej wersji zwiastun, która niedawno została upubliczniona. Między innymi możemy zobaczyć grającą w nim rewelacyjnie Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Piotra Adamczyka, oraz nową odkrycie Vegi – Elizę Gwiazdę.

Polecamy – Wow! Znamy kolejnych wykonawców na Opener Festival 2019!

Co zobaczymy w drugiej części? Dystrybutor zdradza, że po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

fot. informacja prasowa

Kontynuuj czytanie

HITY