Promocja nowej płyty Ani Dąbrowskiej pt. “Dla Naiwnych Marzycieli” trwa. Krążek trafił do sprzedaży 4 marca 2016 roku a w związku z tym wokalistka zaczęła pojawiać się z programach telewizyjnych oraz udzielać wywiadów do prasy.

Polecamy: Ania Dąbrowska opublikowała nowy klip. Zobaczcie „W głowie”!

Dziś w kioskach pojawił się najnowszy numer dwutygodnika “VIVA!”. Na łamach wokalistka opowiedziała (oczywiście) o nowym muzycznym dziecku i głosie, który po latach pracy artystycznej dopuściła na pierwszy plan ale to temat miłości (obecnie i za czasów bycia nastolatką), życia po rozwodzie i bycia singielką z dwójką dzieci stanowi większość rozmowy. Przypominamy, że w 2013 roku Dąbrowska rozstała się z Pawłem Jóźwickim (po 12 latach związku). Dąbrowska i Jóźwicki mają dwójkę dzieci: Stanisława i Melę.

Powoli budzi się we mnie nadzieja. Być może naiwna nadzieja, bo przecież nie jestem już nastolatką, żeby dać się ponieść uczuciom na zasadzie skoku w ogień, jakbym nie wiedziała, że to parzy (…) Człowiek bywa całe życie na tyle głupi, że w każdym wieku chętnie się zakocha – czytamy

Artystka przyznała w wywiadzie, że wraz z biegiem lat wyzbyła się chęci oceniania otaczających ją ludzi, zaprzestała postrzegania ich przez pryzmat zawodu jaki wykonują.

Może dlatego, że przestałam oceniać ludzi. Kiedyś silne było takie myślenie, a pewnie pokutuje do dziś: musisz zdobyć dobrą partię. Czyli facet musi być: wykształcony, z dobrego domu, przystojny, z wpływowym tatusiem i elegancką mamusią. Zauważyłaś, że w polskich komediach romantycznych główny bohater zawsze jest jakimś architektem, prawnikiem, lekarzem, ma ogromne mieszkanie, w bieli, z wielką plazmą na ścianie i fantastycznym widokiem za oknem? To Polakom imponuje najbardziej. Nasze matki chciałyby, żebyśmy takich mężów miały. Dopiero z wiekiem nauczyłam się tolerancji dla ludzi, niezależnie od tego, co robią w życiu, jakie mają wykształcenie, jaki wykonują zawód, kim jest ich tatuś. To nie ma znaczenia. Możesz w wielkim domu u boku tego architekta mieć poczucie bezsensu życia – mówi Ania na łamach dwutygodnika

Zachęcamy do zapoznania się z całą rozmową na łamach nowej “VIVY!”.

Zdj – Screen z YouTube


Nie ma więcej wpisów