Jakiś czas temu w mediach pojawiały się informacje, że sympatyczna dziennikarka spodziewa się dziecka. Ukazały się nawet zdjęcia gwiazdy w luźnej sukience, które miałyby wskazywać na to, że faktycznie jest ona w stanie błogosławionym. Coś tu jednak nie gra!

Wendzikowska poprowadzi w TVN Style program, pt. „O tym się mówi”, w którym będzie pokazywała, m.in. kulisy programów nadawanych przez stacje TVN oraz dementowała show biznesowe plotki. – O tym, że się mówi o podmuchu wiatru w twoich sukienkach to wiadomo, ale co się będzie działo w sezonie, to wiesz ty najlepiej – takimi słowami zapowiedziała Annę Wendzikowską Magda Mołek na prezentacji jesiennej ramówki stacji dla kobiet.

Wendzikowska wygląda znakomicie. Luźna bluzka wpuszczona w spódnicę ukrywała nieco kształty celebrytki i nie pozwoliła stwierdzić, czy Ani przybyło nieco kilogramów.

Zapytaliśmy Annę wprost, czy w związku z niemal pewnymi informacjami, iż spodziewa się dziecka, zamierza pracować do końca ciąży. Nastąpiło długie milczenie, a później pojawiła się dość niejasna odpowiedź. – Mam taką zasadę, że nie opowiadam o swoim życiu prywatnym. Informacji o mojej rzekomej ciąży także nie komentowałam w żaden sposób. W ogóle nie wypowiadałam się w tym temacie – powiedziała nam Wendzikowska. My jednak temat kontynuowaliśmy i kolejne pytanie skierowane do prezenterki brzmiało, czy chciałaby zdementować plotki o ciąży? – Nie, nie chciałabym. To jest sprawa tak mocno prywatna i intymna, że cokolwiek bym nie powiedziała, nie ważne, czy potwierdzę, czy zaprzeczę, to byłoby to przyzwolenie na wpuszczanie kogoś w bardzo osobistą sferę mojego życia. Zostawię zatem to pytanie bez odpowiedzi – podsumowała Anna.

Jaka jest prawda? Za jakiś czas z pewnością się dowiemy. Póki co pozostaje nam więc obserwować i czekać, aż sama wyjdzie na jaw. W końcu po pewnym czasie niektórych spraw nie da się ukryć.

wendzikowska


Nie ma więcej wpisów