Beata Kozidrak i Andrzej Pietras chcieli sprzedać swoją posiadłość. Niestety spowodowało to wiele kłopotów!

Związek Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa zakończył się już jakiś czas temu, ale para nadal utrzymuje dobre kontakty. Beata zdecydowała, że nadszedł czas na wystawienie na sprzedaż ich wspólnej, luksusowej posiadłości w Lublinie. Sprzedażą miał się zająć Andrzej, który wystawił dom na sprzedaż i… w ogłoszeniu podał swój numer telefonu!

HOT NEWS- Syn aktora został modelem! Podobny do ojca?

Wtedy telefon zaczął dzwonić cały czas, jednak nikt nie chciał kupić nieruchomości, a wszyscy pytali o ich związek. Wtedy zdecydowali, że powierzą sprzedaż agencji. Mają zamiar dodać też ogłoszenie w języku rosyjskim, bo wielu obcokrajowców zza wschodniej granicy chce kupić gotowe domy w Polsce.

Przygotowano też wiele fotografii posiadłości, nawet prywatnych części domu takich jak sypialnia. Wcześniej Beata bardzo starała się zachować prywatność, ale teraz już jej na tym nie zależy. Podobno jest nawet skłonna spuścić z ceny, aby tylko pozbyć się domu jak najszybciej. Pietras nie chce o tym słyszeć, uważa, że rezydencja położona na 2 hektarowej działce jest warta 7 milionów złotych!

Myślicie, że uda im się sprzedać dom?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda dumna z męża! Przyjmie jego nazwisko?

beata

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów