SZOK! Uczestnicy programu “Warsaw Shore” pobili się na wizji!

ProgramWarsaw Shore: Ekipa z Warszawy” zawitał na antenę stacji MTV Polska już 5 lat temu. Kontrowersyjne show pokazuje imprezowe życie grupki młodych bohaterów. Jak wiadomo, uczestnicy “Warsaw Shore” nie stronią od dużej ilości alkoholu, co czasami pociąga za sobą tragiczne skutki. Tak też stało się w ostatnim odcinku. Sprawdźcie, co dokładnie się wydarzyło. 

HOT NEWS – Esmeralda Godlewska pochwaliła się zdjęciem ze swojej ciążowej sesji!

Gdy uczestnicy chcieli wracać już do domu po jednej z kolejnych imprez, nagle Jacek postanowił wypchnąć Wiktorię z busa, nazywając ją przy tym TRANSEM! To zachowanie mocno nie spodobało się grupie, jednak prawdziwa wojna wybuchła tuż po powrocie do domu. 

Otóż, już od kilku odcinków w ekipie wyczuwalny był dość spory konflikt pomiędzy uczestnikami, w szczególności na linii mała Ania, a pozostałe dziewczyny, czyli Jola, Ewelina oraz Wiktoria. Wszystko za sprawą miłości, jaka narodziła się między Anią i Brzydalem, który to w poprzedniej edycji show miał bliskie relacje z Jolą.

Mocno pijana Jola w pewnym momencie, tuż po powrocie do domu, postanowiła dać upust swoim emocjom. Dziewczyna zaczęła bić Brzydala, co więcej – użyła do tego swoich butów na wysokiej szpilce. Chłopak z zakrawioną głową natychmiast został przetransportowany do szpitala.

POLECAMY – Zuzanna Bijoch spełniła kolejne marzenie! To wielki sukces!

Zarówno Jacek, jak i Jola zostali wyrzuceni z programu, o czym całą grupę poinformował Boss. Stacja MTV Polska wydała także oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

“Stacja MTV zawsze była, jest i będzie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju agresji. W jej DNA zapisana jest walka z brakiem tolerancji i przemocą. Niestety nie byliśmy w stanie przewidzieć, że sytuacje, które zostały pokazane w dzisiejszym odcinku mogą mieć miejsce. Jednak stanowcza i natychmiastowa reakcja produkcji udowadnia, że potępiamy podobne zachowania. Jola i Jacek zostali natychmiastowo usunięci z programu, a współpraca z nimi została bezpowrotnie zakończona. Poszanowanie godności każdego człowieka oraz bezpieczeństwo uczestników programu jest dla MTV sprawą nadrzędną, a wszelkie przejawy agresji i barku szacunku są niedopuszczalne” – czytamy. 

OSTRO! Oglądacie “Warsaw Shore”? Co sądzicie o całej sytuacji? 

OSTRO 😱 Co wy na to? #warsawshore9

A post shared by Warsaw Shore (@warsawshore_official) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy


Nie ma więcej wpisów