Cleo ponownie wystąpi na eurowizyjnej scenie? 

Cleo już w 2014 roku wystąpiła w finale Eurowizji. Wokalistka wykonała utwór My Słowianie, który zagwarantował jej 14. miejsce, zdobywając 62. punkty. Tamtejszy finał wygrała słynna Conchita Wurst, reprezentantka Austrii.

POLECAMY – Czego żałuje Ola Jordan? Ma się czego wstydzić?

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji był naprawdę zaskakujący. Dziesięciu polskich wokalistów walczyło o bilet na finał Eurowizji, który w tym roku odbędzie się w Lizbonie, stolicy Portugalii. Zdania, co do umiejętności tegorocznych kandydatów, były podzielone. Jedni twierdzili, że śmiało mogą wskazać ponad trzy objawienia polskiej sceny muzycznej, a inny załamywali ręce oglądając transmisję eliminacji twierdząc, że Polska w tym roku reprezentuje bardzo niski poziom. Ostatecznie wygrał duet Gromee i Lukas Meijer, który wykonali taneczną i klubową piosenkę Light Me Up. Finał konkursu zbliża się wielkimi krokami.

Z okazji promocji tegorocznej Eurowizji, organizatorzy postanowili skleić filmik promujący 63. finał tego wyjątkowego wydarzenia. W zwiastunie pojawiła się właśnie Cleo i jej fragment występu sprzed 4 lat. Tym szczególnym wyróżnieniem pochwaliła się na swoim Facebooku.

ZOBACZ TEŻ – Kobiety wybierają “Drugą szansę”! Co stoi za sukcesem serialu?

Chcielibyście zobaczyć Cleo jako gościa specjalnego tegorocznego finału?

EUROWIZJA!!! Miło że nasz występ został zapamiętany jako jeden z barwniejszych podczas konkursu Eurowizji. Jesteśmy w materiale promującym rok 2018 🙂

Opublikowany przez CLEO 27 marca 2018

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów