“Druga szansa” jest najpopularniejszym serialem wśród kobiet. Wiemy, co sprawia, że panie oglądają go tak chętnie!

Serial “Druga szansa” oglądają głównie kobiety z grupy wiekowej 16-49, z wykształceniem średnim i wyższym, zamieszkujące miasta powyżej 100 tysięcy mieszkańców. Panie doceniły ważne tematy, które porusza nowy sezon, co znacząco odbiło się na oglądalności.

HOT NEWS- Joanna Krupa w ciąży?! Idzie do lekarza!

W najnowszym sezonie twórcy postanowili zmierzyć główną bohaterkę, w tej roli  Małgorzata Kożuchowska, z problemem przemocy wobec kobiet. Pokazują ją na różnych etapach związanych z tą straszną sytuacją, która spotyka wiele kobiet i obrazują konsekwencje, które się z tym wiążą.

Opowiadamy o jednym z najtrudniejszych doświadczeń, które dotyka wiele kobiet oraz o konsekwencjach tego doświadczenia, ale przede wszystkim, co pragnę bardzo mocno podkreślić, chcemy za sprawą głównej bohaterki wzbudzić w kobietach odwagę do działania, do sprzeciwu wobec tak brutalnych form zachowania.

Temat przemocy wobec kobiet jest obecnie gorąco komentowany w mediach, więc tematyka serialu idealnie się wpisuje w rzeczywistość. W najnowszym sezonie scenarzyści konsultowali się z psychologami i ekspertami z tego zakresu, by jak najwierniej przedstawić uczucia i zachowania kobiet. Serial współpracuje również z Niebieską Linią- Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, gdzie po pomoc i wsparcie mogą się zgłosić ofiary przemocy.

Doceniacie poruszanie tak ważnych tematów w “Drugiej szansie“?

POLECAMY- Siostry Godlewskie chcą wystąpić na Narodowym przed legendą muzyki!

druga

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów