Mundial trwa w najlepsze, wszyscy siedzą przed telewizorami i kibicują ulubionym drużynom, a już za chwilę zaczną się ćwierćfinały! W Polce mamy świetnych komentatorów sportowych, a jednym z najbardziej rozpoznawalnych jest Dariusz Szpakowski. Jego cytaty stały się popularne, a jego głos kojarzony jest przez wszystkich w kraju. To właśnie on zainspirował polskiego rapera, Michała Kosiorowskiego, działającego pod pseudonimem Proceente. Muzyk nagrał bowiem utwór opierający się  na bazie języka charyzmatycznego komentatora, działającego od 30 lat i towarzyszącemu porażkom i zwycięstwom naszej reprezentacji.

“Ostatniej szansy mecz” to wysamplowany opis stanu emocjonalnego kibiców biało-czerwonych- możemy przeczytać w opisie utworu

Do piosenki powstał klip zrealizowany przez Lecisz Na Ryj Film Studio, muzykę wyprodukował Stona, za realizację i mix odpowiada Staszek Koźlik, mastering natomiast należał do ludzi ze Studia As One. Utwór nie tylko oddaje cześć wybitnemu dziennikarzowi sportowemu, ale też zapowiada płytę ,,Zupynalefkiisplify”


Nie ma więcej wpisów