Śledź nas
'

casting

Dorota Szelągowska wyremontuje Wam mieszkanie… w tajemnicy! Rusza casting do nowego programu

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska przygotowała dla swoich widzów prawdziwą niespodziankę!

Dorota Szelągowska jest ulubioną dekoratorką wnętrz Polaków. Fani doceniają jej kreatywność, ciepło i pogodę ducha. Tym razem gwiazda przygotowała dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę! W nowym programie będzie odnawiać całe mieszkanie lub dom osób zgłoszonych przez bliskich! O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka.

HOT NEWS- Jesteś mistrzem gotowania i lubisz rywalizację? Ruszają castingi do MasterChefa!

Telewizja TVN właśnie ogłosiła casting, w którym szuka bohaterów programu. Jeżeli znacie kogoś, kto jest w trudnej sytuacji i nie ma środków na remont lub pomoc innym zajmuje mu cały wolny czas, zgłoście go produkcji! Do programu można zgłosić każdego –  członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

Aby zgłosić bliskich, należy nagrać krótki filmik odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego może przerodzić się w spełnione marzenia! Dorota Szelągowska może zapukać właśnie do ich drzwi!

Zrobicie komuś cudowną niespodziankę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polska na pierwszym miejscu – jesteśmy najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej

AW

casting

Trzy pokolenia znów zaśpiewają w The Voice – sprawdź, czy masz szansę!

voice

Ruszają castingi do 3 programów z serii “The Voice”!

Programy muzyczne są w Polsce niezwykle popularne, czego dowodzi sukces aż trzech talent show z serii “The Voice”. Programy zapewniają spełnienie marzeń, wspaniałą przygodę, możliwość wystąpienia na jednej z najlepszych scen w Polsce oraz szansę na wielką muzyczną karierę. Właśnie ruszyły castingi do trzech odsłon show – dla dzieci, dorosłych oraz seniorów!

HOT NEWS- Dorota Szelągowska wyremontuje Wam mieszkanie… w tajemnicy! Rusza casting do nowego programu

Ze względów bezpieczeństwa, tym razem nie odbędą się castingi stacjonarne, a jedynie internetowe. Aby zgłosić się do programu, należy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie – krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną.

Do programu „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się utalentowane osoby, które ukończyły 16 lat. „The Voice Senior” jest skierowane do osób 60+, a „The Voice Kids” do dzieci w wieku 8-14 lat. W ostatnim przypadku zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni najmłodszych.

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Castingi trwają w dniach 15-31 maja! Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jesteś mistrzem gotowania i lubisz rywalizację? Ruszają castingi do MasterChefa!

fot. Jan Bogacz / Waldemar Kompała / TVP

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Jesteś mistrzem gotowania i lubisz rywalizację? Ruszają castingi do MasterChefa!

masterchefa

Castingi do nowej edycji MasterChefa odbędą się online!

Zaledwie kilka dni temu poznaliśmy zwyciężczynię MasterChefa Junior, a już teraz ruszają castingi do najpopularniejszego programu o gotowaniu dla dorosłych. Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dziewiąty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Zwycięzca otrzyma 100 tys. złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę 9. polskiego MasterChefa! Kto dołączy do Grzegorza Zawieruchy, Damiana Kordasa i Oli Nguyen?

HOT NEWS- Polska na pierwszym miejscu – jesteśmy najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej

Epidemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami, także castingi do programu będą zupełnie inne. Ze względów bezpieczeństwa, nabór nie może odbyć się jak zawsze w największych miastach w Polsce i w całości będzie przeniesiony do Internetu. Wszyscy chętni do udziału w kucharskim pojedynku mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchef.tvn.pl. O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko.

Produkcja przygotowała też niespodziankę dla widzów! Również my będziemy mieć wpływ na wybór uczestników! Przez najbliższe trzy tygodnie, od poniedziałku do piątku na stronie programu zamieszczane będą nagrania z rozmów castingowych. Kandydat, który w danym tygodniu otrzyma najwięcej głosów, będzie mieć zagwarantowany fartuch w programie. Jednak głosowanie będzie odbywać tylko w weekendy! Dodatkowo, zdobywcy drugich i trzecich miejsc znajdą się na liście rezerwowej.

Zgłosicie się do programu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Bracia Sekielscy ponownie o pedofilii w Kościele – znamy datę premiery “Zabawy w chowanego”

View this post on Instagram

Chleb idealny 🖤🍞#masterchef #repost

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn) on

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Casting w domu do Top Model trwa – sprawdź, czy masz szansę!

model

W tym czasie nawet casting do Top Model wygląda inaczej!

Po raz 9 rusza ulubiony program Polaków, czyli Top Model, w którym ambitni uczestnicy mają szansę na wielką karierę w modelingu. Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny bezlitośnie będą szykować aspirujących super modeli do kariery z najlepszymi projektantami i fotografami.

HOT NEWS- Ostatni samolot ze sprzętem od Dominiki Kulczyk w końcu w Polsce – Chińczycy robili problemy

Niestety z powodu epidemii koronawirusa tradycyjne castingi w największych miastach Polski nie mogły się odbyć. Mimo to każdy chętny nadal ma możliwość zgłosić się do programu, dzięki akcji #CastingWDomu. Wystarczy zgłosić się poprzez stronę internetową show.

W kolejnym sezonie programu pojawi się nowość, czyli srebrny bilet. Każdy juror wybierze swojego faworyta, następnie ich zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej. Wtedy widzowie będą mogli zdecydować, kto otrzyma przepustkę do wzięcia udziału w etapie bootcampu. Oprócz tego tradycyjnie jurorzy przyznają złoty bilet.

Aby zgłosić się do castingu należy mieć ukończone 18 lat.  Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 160 cm wzrostu. W zgłoszeniu należy umieścić zdjęcia i film, w którym najlepiej pokażecie siebie i swoją kreatywność.

Casting trwa do 7 czerwca! Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szczęśliwa Małgosia Rozenek żartuje ze swojej wagi – fani wytykają edycję w Photoshopie

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Najprzystojniejszy Polak poszukiwany – rusza casting na Mistera Polski 2020

Mistera Polski
Szukamy Mistera Polski 2020!

Co roku czekamy na wybór najprzystojniejszego mężczyzny w kraju, który potem reprezentuje naszych mężczyzn na międzynarodowych konkursach. Tytuł Mistera Polski to również przepustka do kariery w show biznesie, kontraktów reklamowych, modelingowych czy aktorskich. W ubiegłym roku tytuł Mistera otrzymał Daniel Borzewski, który na podium zastąpił Tomasza Zarzyckiego

HOT NEWS- Małgorzata i Radek Majdanowie już wybrali imię dla dziecka – woleliby kolejnego syna

Teraz wszyscy panowie, którzy marzą o tym tytule mają niepowtarzalną okazję do spełnienia swoich marzeń. Ogólnopolski casting odbędzie się już w niedzielę 23 lutego, o godzinie 14:30 w Studio Chmury, ul. Chmielna 73b lok. 8 w Warszawie. Organizatorzy zapraszają wszystkich mężczyzn w wieku od 18 do 30 lat, posiadających polskie obywatelstwo, proporcjonalną sylwetkę i minimum 180 cm wzrostu. 

Zainteresowaniu powinni zabrać ze sobą dżinsy, bokserki lub kąpielówki oraz dowód tożsamości. Mile widziany pozytywny nastrój i dawka optymizmu!

Życzymy powodzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miss Universe Fitness i Mister Supranational śladami polskich gwiazd pomagają dzieciom w Gambii

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TERAZ CZAS NA CIEBIE 🔥 MISTER POLSKI 2020 POSZUKIWANY ! Ogólnopolski casting do konkursu Mister POLSKI 2020 odbędzie się 23 lutego, w niedziele, o godzinie 14:30 w Studio Chmury, ul. Chmielna 73b lok. 8 w Warszawie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych chłopaków w wieku od 18 do 30 lat, posiadających polskie obywatelstwo, proporcjonalną sylwetkę i minimum 180 cm wzrostu. Należy zabrać ze sobą: dżinsy, bokserki lub kąpielówki oraz dowód tożsamości. Mile widziany pozytywny nastrój i dawka optymizmu💪🏻 Do zobaczenia 🤚🏻🤚🏻🤚🏻 Oznaczajcie w komentarzach osoby, które Waszym zdaniem powinny się zgłosić i mają szansę na tytuł najprzystojniejszego Polaka 💪🏻 #casting #misterpolski #man #guy #poland #warsaw #polishboy #polishman #konkurs #boy #abs #sixpack #elegant #gentleman #poznan #wroclaw #krakow

A post shared by Mister Polski (@misterpolski) on

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.