Na tę premierę czekali fani Edyty Górniak przez kilka lat. Po 3 latach, artystka przygotowała dla słuchaczy niespodziankę w postaci singla w języku polskim. Utwór “Oczyszczenie” od kilku dni szaleje w rozgłośniach radiowych i portalach społecznościowych. Odbiorcy wokalistki są zachwyceni nową piosenką, co sprawiło Edycie ogromną radość i duże zaskoczenie.

Zobacz również: Już jest nowy singiel Edyty Górniak. Posłuchajcie utworu „Oczyszczenie”!

Tekst “Oczyszczenia” napisała Aleksandra Warchoł, a jego przekaz bardzo szybko trafił do ludzi i znalazł zwolenników. Górniak przyznaje, że śledzi komentarze na swoim facebook’u i instagramie dotyczące piosenki oraz tekstu i jest przeszczęśliwa z tak ciepłego przyjęcia nowej propozycji muzycznej.

Polecamy: Edyta Górniak o „Oczyszczeniu”: Utwór jest o tym, że czas ma wiele zalet!

Utwór miał za zadanie wesprzeć wszystkich, którzy potrzebują tego oczyszczenia i wzmocnić ich  odwagę. Wydaje się, że tak jest bardzo dużo ludzi utożsamia się z tym tekstem, z fragmentami tego tekstu, cytują, porozumiewają się między sobą jak zauważyłam przesyłając sobie fragmenty tekstu. Nie spodziewałam się, że on tak szybko stanie się tak ważny dla ludzi. Wygląda na to, że ludzie potrzebowali takiego utworu, więc jesteśmy wszyscy jako współtwórcy ogromnie szczęśliwi. Ogromnie! To jest wielka nagroda – mówi onetowi Górniak

A Wy polubiliście już najnowszy singiel Edi?


 

 


Nie ma więcej wpisów