Mamy komentarz gwiazdy!

Po wielu latach do telewizji wraca pierwszy program muzyczny “Idol”. Chyba nie ma w Polsce osoby, która by go nie oglądała, a przynajmniej nie spotkała się z pojedynczymi występami uczestników. Wielu z nas po latach od premiery “Idola” ogląda w sieci kompilację najzabawniejszych wykonów? Mamy rację?!

Nowy sezon programu i wyczekiwany powrót, wiąże się z nowymi prowadzącymi i jurorami. Plotek na ten temat nie brakowało, aż do teraz. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu potwierdziła, że prowadzącym będzie Maciej Rock, którego widzowie oglądali już w tej roli. Jeśli chodzi o jurorów to na tę chwilę znana jest dwójka.

Występy wokalistów będzie oceniać  największy autorytet osób związanych z muzyką –  Elżbieta Zapendowska oraz młoda ale doświadczona wokalistka Ewa Farna. Artystka potwierdziła swój udział w “Idolu” na antenie Radia RMF FM. W ciągu najbliższych dni poznamy trzeciego jurora. Macie jakieś typy?

Po pierwsze będę świętować 10 – lecie muzyczne na scenie w Polsce, a po drugie zgodziłam się na udział w jury “Idola”, więc będę jurorką. “Idol” wraca po bardzo długim czasie i ja wtedy tak naprawdę zaczynałam.  Jak najbardziej myślę, że jestem wrażliwa i empatyczna bo wiem o co chodzi młodym ludziom, którzy chcą śpiewać – mówiła Farna na antenie RMF FM

Co sądzicie o takich wyborze jurorki? Dla nas czas!


Nie ma więcej wpisów