Śledź nas

news

Finał pokazu Łukasza Jemioła! (wideo)

Przed chwilą w Teatrze Wielkim Operze Narodowej zakończył się najnowszy pokaz Łukasza Jemioła. Udało nam się specjalnie dla Was przygotować nagranie z finałowego przejścia modelek po wybiegu, które przygotowała Ewa Wojciechowska.

Gwiazda dodała również krótki opis:

HIT!!! Finał pokazu Łukasza Jemioła-Top Modelki lat 90.

Zobaczcie!

TYLKO U NAS: Osi Ugonoh i Marta Sędzicka w pokazie Jemioła!

Zdjęcie Facebook

Zdjęcie Facebook

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

news

Węgrowska o interwencji policji!

Węgrowska nie ukrywa, że już od najmłodszych lat była bardzo mocno związana z muzyką, również ze względu na swoją rodzinę. Zdradza, że pierwszy raz wystąpiła na scenie kiedy miała …

Węgrowska może poszczycić się jednym z najpiękniejszych głosów w show-biznesie. Kobieta w rozmowie z nami zdradza tajemnice swojego pierwszego występu publicznego. Dlaczego musiały po nim interweniować służby porządkowe?!

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/slotala-ostro-o-polskich-projektantach/

Węgrowska otwarcie mówi o swoim nieposkromionym charakterze. Wspomina historię, kiedy miała 5 lat i … uciekła z domu, żeby wystąpić na scenie. Wykorzystała gwar wywołany imprezą i wymknęła się do miejskiego domu kultury.

Bo u mnie w domu zawsze było mnóstwo gości, zawsze było muzycznie, śpiewająco. Tata grał na akordeonie, śpiewał, tańczył. Mama 15 lat śpiewała w chórze.

Poprosiła swojego sąsiada, aby ten zawiózł ją na festiwal szkolnej piosenki. Co prawda Policja była zmuszona interweniować i dostała od mamy niezłe kazanie, ale całą sytuację wspomina bardzo dobrze. Uważa, że jej córka z pewnością odziedziczyła po niej charakter i ciekawość. Teraz też wszędzie jej pełno, ma mnóstwo pomysłów i próbuje swoich sił w muzyce.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/wspolny-program-przetakiewicz-z/

Węgrowska zapowiada, że kiedy tylko jej skarb skończy 5 lat, zabierze ją do studia i koniecznie coś wspólnie stworzą. Córka ma takie samo ADHD, jak mama, a w dodatku przepięknie śpiewa, więc możemy być świadkami powstania naprawdę energetycznego i pełnego pozytywnych emocji numeru.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/szok-gojdz-chce-kastrowac/

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Ślotała ostro o polskich projektantach!

Fashion Week w Warszawie? Co o tym sądzi Ślotała? Czego jej zdaniem brakuje naszym projektantom? 

Ślotała odpowiada na pytanie, dlaczego według niej niemożliwe jest stworzenie polskiej wersji Fashion Week. Zobaczcie jej wypowiedź przed kamerą, którą udało nam się udokumentować! W rozmowie zaprzecza, aby w aktualnym momencie, w jakim znajduje się moda i polski show-biznes możliwe byłoby stworzenie Fashion Week w Warszawie pomimo, że na terytorium naszego kraju mamy bardzo dużo pokazów mody, które stoją na wysokim poziomie.

HOT NEWS:https://przeambitni.pl/wspolny-program-przetakiewicz-z/

Polska nie jest na to przygotowana, nie posiada odpowiedniego zaplecza, a sytuacja osób zajmujących się branżą modową nie należy do łatwiejszych, co znacznie ogranicza ich możliwości rozwoju i poszerzanie wiedzy. Ślotała uważa jednak, że prace rodzimych artystów nie odstają od światowych potęg. Obecnie są zamawiane przez największe koncerny oraz sprzedawane za granicą, więc projektanci nie mają się czego wstydzić.

Wystarczy popatrzeć na kolekcje Łukasza Jemioła. Mieszczą się w światowych trendach, są świetnie uszyte oraz jakościowo bardzo dobre.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/szok-gojdz-chce-kastrowac/

Bez wątpienia macierzyństwo służy gwieździe, prezentuje się naprawdę zjawiskowo i nie możemy doczekać się kolejnych pomysłów, jakie zrealizuje w show-biznesie. Waszym zdaniem, kto może poszczycić się odzieżą o najwyższym kunszcie wykonania? Zgadzacie się z Zosią i podzielacie jej zdanie?

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/kolejne-royal-baby-juz-w-drodze-meghan-markle-jest-w-ciazy/

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Szok! Gojdź chce kastrować księży- film “Kler” bardzo go poruszył!

gojdź

Doktor Krzysztof Gojdź jest niezwykle poruszony filmem “Kler” jeszcze zanim go zobaczył!

Doktor Krzysztof Gojdź nie boi się mocnych słów i radykalnych poglądów w kwestii pedofilii i gwałtów. Uważa, że należałoby wycinać księżom genitalia, a przede wszystkim wyrzucać z kościoła. Doktor potępia wszystkie zachowania przeciwko kobietom i dzieciom.

Wycinać, kastrować tych zboczeńców!

HOT NEWS- Kolejne Royal Baby już w drodze- Meghan Markle jest w ciąży!

Krzysztof nie uważa, że jest to temat kontrowersyjny. W Stanach Zjednoczonych, gdzie również mieszka, jest to normalna sprawa, o której każdy dyskutuje. Co najważniejsze za oceanem księża przyznają się do tego i przepraszają. Uważa, że jest to karygodne, że polscy arcybiskupi i rząd bronią winnych duchownych!

Co należy zrobić, aby nie dopuścić do kolejnych takich sytuacji? Doktor wyjaśnia w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- To jest dla mnie ważne! O czym mówi ciężarna Kalicka?

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Kolejne Royal Baby już w drodze- Meghan Markle jest w ciąży!

meghan

Pałac Kensington poinformował, że księżna Meghan spodziewa się pierwszego dziecka!

W ostatnich dniach jest bardzo głośno o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zaledwie w zeszłym tygodniu księżniczka Eugenia wyszła za mąż, której ślub wzbudził większe zainteresowanie niż się spodziewano. Dzisiaj rano Pałac Kensington poinformował, że rodzina królewska wkrótce się powiększy, ponieważ Meghan Markle jest w ciąży!

HOT NEWS- To jest dla mnie ważne! O czym mówi ciężarna Kalicka?

O ciąży księżnej Sussex spekulowano już od dawna, niektórzy już kilka miesięcy temu byli przekonani, że Amerykanka urodzi bliźnięta. Okazuje się, że Meghan jest już w 12 tygodniu ciąży, a kolejne Royal Baby pojawi się na świecie na wiosnę. Para właśnie rozpoczęła swoją pierwszą oficjalną wizytę w Australii! Harry na pewno już nie może się doczekać!

Gratulujemy! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szok! Ciupa nie jest zaskoczona ,,Kler”! Dlaczego?

 

Fot. Materiały prasowe

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.