Gosia Andrzejewicz była ostatnio bohaterką audycji radiowej Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Z wyemitowanego materiału mogliśmy się dowiedzieć, że jest chętna odsprzedać “nagie selfie” za 2,5 tysiąca złotych. Na jej reakcję nie trzeba było długo czekać. Na swoim Facebooku postanowiła przedstawić wszystkim swoją wersję zdarzeń.

Jestem bardzo zapracowaną osobą i nie mam zbyt wiele czasu aby śledzić plotki na mój temat. Jednak z powodu dzisiejszego zamieszania jakie powstało wokół mojej osoby chciałabym przedstawić Wam FAKTY, czyli informacje, o których nie mielibyście szans się dowiedzieć z portali plotkarskich czy mediów. Wczoraj odebrałam telefon od dziennikarza, który zadał mi pytanie odnośnie wysłania mojego selfie do magazynu SHOW (nikt nie wspominał o tym, że oczekuje moich rozbieranych fotek), padła również propozycja 15 tys. zł za owe fotografie. Ponieważ treść tej rozmowy budziła we mnie wątpliwości poprosiłam rozmówcę o redakcyjnego maila, celem sprawdzenia wiarygodności tej i informacji. Oczywiście tego fragmentu rozmowy nie usłyszycie już w przemontowanym-zmanipulowanym przez Kubę materiale. Poza tym nie trzeba nawet szczególnie wsłuchiwać się w ten materiał aby zauważyć, że moja wypowiedź nie ma charakteru ciągłego, nie zgadza się intonacja, nie zgadzają się oddechy, słychać, że słowa zostały wycięte i poukładane na potrzeby zabawy Kuby i Piotra Chciałabym tutaj zaznaczyć, że otrzymałam wiele propozycji rozbieranych sesji za wysokie honoraria, ale nigdy ich nie przyjęłam. Zatem mając na uwadze ten fakt, zabawnie niskie honorarium jakie mi zaproponowano oraz moje stanowisko w tej kwestii, to jak z własnej woli miałabym być zainteresowana wysyłaniem moich nagich fotek? To absurd!
Coś mi się wydaje, ze Kuba nie może przestać o mnie myśleć. Dzwoni, zaprasza, nie omieszka wtrącić do jakiegoś swojego felietonu przesympatycznego zdania na mój temat, obsadza mnie w roli głównej takich zabaw jak ta! Kuba jestem Twoją dłużniczką, 25 listopada ukazuje się moja najnowsza płyta, pierwszy egzemplarz oczywiście z dedykacją i serduszkiem wędruje do Ciebie!

Zdj. Facebook

Zdj. Facebook


Nie ma więcej wpisów