Już w piątek wielki finał „Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami”. To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Ani Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz i tanecznych partnerów – znanych i doskonałych tancerzy Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Która z nich z nich wygra walkę o Kryształową Kulę i pieniądze? Zapytaliśmy o to gwiazdy i tancerzy tej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobaczcie co nam odpowiedzieli.

„Wygra Ania Wyszkoni, tak bym przynajmniej chciała” – mówi Honorata Skarbek i dodaje „W takiej sytuacji górę bierze muzyczna solidarność”. Joanna Orleańska podchodzi do całej rywalizacji z dużym spokojem „Czy wygra profesjonalizm, czy emocje, czy włoski temperament, czy czeskie poczucie humoru i tak będzie fajnie”. Artur Dziurman stawia na …Anię Wyszkoni, bo „od początku tańczy najlepiej”, a Marcin Miller zwyciężczynie widzi w Agnieszce Sienkiewicz. „Tak zadecydują widzowie” – mówi z nieskrywaną pewnością. Również na Agnieszkę stawia Jasiek Mela: „Jest naturalna, energetyczna i szalona zarazem. Ta mieszaka zjedna jej ludzi” – uważa podróżnik.

„Ja wygram ! Czuję się zwycięzcą” – wypala jak zwykle Michał „Misiek” Koterski, „…a na drugim miejscu jest Mateusz Banasiuk mój kumpel z „Pierwszej miłości” – dodaje.

Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak obstawiają, ze Kryształowa Kula trafi w ręce…Agnieszki. „Ona jest się w stanie w tańcu zatracić, To nie tylko technika. Ale ma też luz i radość, którą daje taniec i potrafi to przekazać” – tłumaczy Agnieszka Kaczorowska, a Rafał Maślak dodaje „Ania tańczy technicznie, a Agnieszka wyraża emocje, więc widzowie będą mieli trudny wybór. To jednak Agnieszka gra w serialach i to jej wielki atut w głosowaniu widzów” – uważa Mister Polski.

Na Anie Wyszkoni stawia Marta Wierzbicka, bo „jest perfekcyjna w każdym ruchu”, oraz Janja Lesar, która zauważa, że „rzeczywiście Ania cały czas trzymała bardzo wysoki poziom. Myślę, że ludzie to docenią” – mówi tancerka. Odmiennego zdania jest Magda Soszyńska, która mówi wprost.

„Nie wiem kto wygra, ale ja jestem za Agnieszką, bo jest mi bliższa przez jakieś nieuporządkowanie i szaleństwo, podobnie jak Stefano”.

Para, która odpadła w półfinale Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak są wyjątkowo zgodni.

“Z Anią i Agnieszką bardzo się zżyłam i trudno mi wskazać komu bardziej kibicuję” – mówi Marcelina, a Rafał dodaje: “Trzymam kciuki za obie pary, bo z obiema rywalizowaliśmy niemal do końca, choć fajnie byłoby gdyby wygrał Janek Kliment z Anią Wyszkoni, bo on jeszcze nigdy nie wygrał “Tańca z Gwiazdami”.

Więc kto wygra? Macie swój typ?


Nie ma więcej wpisów